Ресей Федерациясының Бiлiм және ғылым министрi Андрей Александрович Фурсенконың Қазақстан Республикасына сапарын өткiзуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 117-ө Өкімі
2005 жылғы 13-15 мамыр кезеңiнде Ресей Федерациясының Бiлiм және ғылым министрi Андрей Александрович Фурсенконың Қазақстан Республикасына сапарын өткiзуге байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым министрлiгiне Ресей Федерациясы Бiлiм және ғылым министрлiгi делегациясы мүшелерiнiң Астана, Алматы қалаларында қонақ үйлерде тұруына, Астана - Алматы бағыты бойынша көлiктiк шығыстарына (авиа ұшу) байланысты шығыстарына 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 1017000 (бiр миллион он жетi мың) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств на проведение визита Министра образования и науки Российской Федерации Фурсенко Андрея Александровича в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 117-р
В связи с проведением в период с 13 по 15 мая 2005 года визита Министра образования и науки Российской Федерации Фурсенко Андрея Александровича в Республику Казахстан:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству образования и науки Республики Казахстан средства на расходы, связанные с проживанием членов делегации Министерства образования и науки Российской Федерации в гостиницах городов Астаны, Алматы, транспортные расходы (авиаперелет) по маршруту Астана - Алматы в сумме 1017000 (один миллион семнадцать тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр