Қытай Халық Республикасы делегациясының қонақ үйде тұруына қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 18 мамырдағы N 128-ө Өкімі
Қытай Халық Республикасы делегациясының 2005 жылғы 18-20 мамырдағы Астана қаласына ресми сапарына байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiне Қытай Халық Республикасы делегациясы мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына ақы төлеу үшiн 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бюджеттiк бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 575057 (бес жүз жетпiс бес мың елу жетi) теңге бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств на проживание делегации Китайской Народной Республики
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 мая 2005 года N 128-р
В связи с официальным визитом в город Астану делегации Китайской Народной Республики с 18 по 20 мая 2005 года:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан 575057 (пятьсот семьдесят пять тысяч пятьдесят семь) тенге для оплаты проживания членов делегации Китайской Народной Республики за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по бюджетной программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр