Қазақстан Республикасында тауар биржалары қызметiн дамыту жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 23 мамырдағы N 142-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Қазақстан Республикасында тауар биржалары қызметiн дамыту жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Смағұлов              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Болат Советұлы          сауда вице-министрi, жетекшi
Қылбаев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ерлан Серiкұлы          сауда министрлiгiнiң Сауда саясатын дамыту
және ДСҰ-ға кiру департаментi директорының
орынбасары, жетекшiнiң орынбасары
Смағұл                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Гүлнұр Төлеуғазықызы    сауда министрлiгiнiң Сауда саясатын дамыту
және ДСҰ-ға кiру департаментi iшкi және
сыртқы сауданы талдау және дамыту бөлiмiнiң
бас маманы, хатшы
Райымбеков            - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Нұржан Евгенийұлы       минералдық ресурстар министрлiгiнiң
Ұйымдастыру жұмысы, жиынтық талдау және
бақылау департаментi директорының орынбасары
Евниев                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Арман Қайратұлы         министрлігі Егiншiлiк департаментiнiң
директоры
Iлебаев               - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Еркiн Мұқасәліұлы       коммуникация министрлiгiнiң Қаржылық
реттеу департаменті мемлекеттiк сатып алу
бөлiмiнің бастығы
Тойшыбеков            - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ибрагим Қалмаханұлы     сауда министрлігі Сауда және туристік
қызметтi реттеу комитетi iшкi сауда
басқармасы бастығының орынбасары
Жанғозин              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Мұратжан Жақыпбекұлы    Кедендiк бақылау комитетiнiң Кедендiк
бақылауды ұйымдастыру департаментi
кедендiк режимдердi ұйымдастыру
басқармасының бастығы
Сұлтанов              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Руслан Серiкұлы         сауда министрлiгiнiң Сауда саясатын дамыту
және ДСҰ-ға кiру департаментi iшкi және
сыртқы сауданы талдау және дамыту бөлiмiнiң
бастығы
Бекболат              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң
Рахат Сейсембайұлы      Заң қызметi департаментi Құқықтық сараптама
басқармасының бастығы
Мурсакина             - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Мадина Оралбекқызы      министрлiгi Ауыл шаруашылығы өнiмiн қайта
өңдеу, кеден-тариф саясаты және ДСҰ
департаментiнiң кеден-тариф саясаты және
ДСҰ басқармасы бастығының орынбасары
Ахметова              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Жанар Әбдiғаппарқызы    Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып
алу комитетiнiң Мемлекеттiк сатып алуды
үйлестiру мәселелерi департаментi құқықтық
жұмыс бөлiмiнiң бастығы
Скорик                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Юлия Ивановна           сауда министрлiгi Әкiмшiлiк және құқықтық
жұмыстар департаментiнiң Заң басқармасы
нормативтiк құқықтық кесiмдердi құқықтық
сараптау және әзiрлеу бөлiмiнiң бастығы
Ахметова              - Қазақстан Республикасы Экономика және
Айнұр Бектасқызы        бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң Салалық
саясат және бағдарламалар департаментi
лицензиялау бөлiмiнiң бас маманы
Әлиева                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жанна Қажынәбиқызы      сауда министрлігінiң Бәсекелестiктi қорғау
комитетi қаржы нарығын реттеу бөлiмiнiң
бастығы
Мұханов               - Қазақстанның экспортшылар қауымдастығы
Төлеген Мұханұлы        бас директорының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Дворкина              - Халықаралық қазақстандық агроөнеркәсiп
Татьяна Ивановна        биржасының президентi (келiсiм бойынша)
Бутырская             - "Орлан" тауар биржасының президентi
Любовь Федоровна        (келiсiм бойынша)
Шерман                - Сарапшы аграрлық компаниясының директоры
Александр Ильич         (келiсiм бойынша)
Рамазанов             - Қазақстан Астық одағының вице-президентi
Аманғали Аманоллаұлы    (келiсiм бойынша)
Кононова              - Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсiп
Татьяна Ильинишна       палаталары одағының вице-президентi (келiсiм
бойынша)
Мұсабаев              - "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы"
Әдiлбек Нәжiмеддинұлы   акционерлiк қоғамы сыртқы экономикалық
қызметi басқармасының бастығы (келiсiм
бойынша)
Жолдыбаев             - Ақтөбе "Көкжар" тауар-шикiзат биржасының
Мұрат Шәнiбекұлы        бөлiм бастығы (келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по развитию деятельности товарных бирж в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2005 года N 142-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2005 года N 142-p утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N   442 .
В целях выработки предложений по развитию деятельности товарных бирж в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Смагулов Болат Советович         - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан,  руководитель
Кылбаев Ерлан Серикович          - заместитель директора Департамента
развития торговой политики и
вступления в ВТО Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Смагул Гульнур Толеугазыкызы     - главный специалист отдела анализа и
развития внутренней и внешней торговли
Департамента развития торговой
политики и вступления в ВТО
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Раимбеков Нуржан Евгеньевич      - заместитель директора Департамента
организационной работы, сводного
анализа и контроля Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Евниев Арман Кайратович          - директор Департамента земледелия
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Лебаев Еркен Мукасалиевич        - начальник отдела по государственным
закупкам Департамента финансового
регулирования Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Тойшибеков Ибрагим Калмаханович  - заместитель начальника управления
внутренней торговли Комитета по
регулированию торговой и туристской
деятельности Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Джангозин Муратжан Джакипбекович - начальник управления организации
таможенных режимов Департамента
организации таможенного контроля
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
Султанов Руслан Серикович        - начальник отдела анализа и развития
внутренней и внешней торговли
Департамента развития торговой
политики и вступления в ВТО
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Бекболат Рахат Сейсембайулы      - начальник управления правовой
экспертизы Департамента
юридической службы Министерства
финансов Республики Казахстан
Мурсакина Мадина Уралбековна     - заместитель начальника управления
таможенно-тарифной политики и ВТО
Департамента переработки
сельхозпродукции, таможенно-
тарифной политики и ВТО Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
Ахметова Жанар Абдигаппаровна    - начальник отдела правовой работы
Департамента по вопросам координации
государственных закупок Комитета
финансового контроля и государственных
закупок Министерства финансов
Республики Казахстан
Скорик Юлия Ивановна             - начальник отдела правовой экспертизы
и разработки нормативных правовых
актов, юридического управления
Департамента административной и
правовой работы Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Ахметова Айнур Бектасовна        - главный специалист отдела
лицензирования Департамента
отраслевой политики и программ
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Алиева Жанна Кажнабиевна         - начальник отдела регулирования
финансовых рынков Комитета
по защите конкуренции Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Муханов Тулеген Муханович        - заместитель генерального директора
ассоциации экспортеров Казахстана
(по согласованию)
Дворкина Татьяна Ивановна        - президент Международной казахстанской
агропромышленной биржи
(по согласованию)
Бутырская Любовь Федоровна       - президент товарной биржи
"Орлан" (по согласованию)
Шерман Александр Ильич           - директор Экспертной аграрной
компании (по согласованию)
Рамазанов Амангали Амануллинович - вице-президент Зернового союза
Казахстана (по согласованию)
Кононова Татьяна Ильинична       - вице-президент Союза
торгово-промышленных палат
Республики Казахстан
(по согласованию)
Мусабаев Адильбек Нажмаддинович  - начальник управления
внешнеэкономической деятельности
акционерного общества
"Продовольственная контрактная
корпорация" (по согласованию)
Жолдыбаев Мурат Шанибекович      - начальник отдела Актюбинской
товарно-сырьевой биржи "Кокжар"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 1 қыркүйекке дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасында тауар биржалары қызметiн дамыту жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 сентября 2005 года внести в Правительство Республики
Казахстан предложения по развитию деятельности товарных бирж в Республике Казахстан.
Премьер-Министр