"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актілерiне бухгалтерлiк есепке алу мен қаржылық есеп беру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 31 мамырдағы N 153-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне бухгалтерлiк есепке алу мен қаржылық есеп беру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Өзбеков                         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы               вице-министрi, жетекшi
Мамашев                         - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мақсат Талғатұлы                  министрлiгi Бухгалтерлiк есеп және
аудит әдiснамасы департаментiнiң
директоры, жетекшiнiң орынбасары
Бәтеева                         - Қазақстан Республикасы Қаржы
Гүлмира Шахзадақызы               министрлiгi Бухгалтерлiк есеп және
аудит әдiснамасы департаментiнiң
бухгалтерлiк есеп әдiснамасы және
оны дамыту басқармасы бухгалтерлiк
есеп жүйесiнiң әдiснамасы
бөлiмiнiң бас маманы, хатшы
Қайырова                        - Қазақстан Республикасы Статистика
Дәметкен Кәрiмқызы                агенттiгi Ұлттық есеп жүргiзу
жүйесi департаментiнiң директоры
Мәмекова                        - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Сәуле Мамырқызы                   Банкiнiң Бухгалтерлiк есеп
департаментi директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Ыбыраева                        - Қазақстан Республикасы Табиғи
Гүлмира Қасымқызы                 монополияларды реттеу агенттiгiнiң
Темiр жол көлiгi мен порттар
саласындағы реттеу және бақылау
департаментi темiр жол көлiгi мен
порттар саласындағы реттеу және
бақылау басқармасының бастығы
Үсенбекова                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ләззат Ермекбайқызы               нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу
және қадағалау агенттігi Стратегия
және талдау департаментi стратегия
және қадағалау әдiснамасы
басқармасының бастығы (келiсiм
бойынша)
Бедрина                         - Қазақстан Республикасы Индустрия
Наталья Михайловна                және сауда министрлiгi қаржылық
реттеу басқармасы бастығының
орынбасары
Баймұханова                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Толқын Сағынбекқызы               министрлiгi Кедендiк бақылау
комитетiнiң кедендiк бақылаудан
кейiнгi бақылау басқармасы
бастығының орынбасары
Жайықбаева                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Лаура Есекейқызы                  министрлiгi Заң қызметi
департаментiнiң қаржы заңнамасы
басқармасы бастығының орынбасары
Қаржаубеков                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Амангелдi Жұмабекұлы              Банкi Бухгалтерлiк есеп
департаментiнiң бухгалтерлiк есеп
әдiснамасы басқармасы бастығының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Саңқыбаев                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әмiрбек Бөрiұлы                   нарығы мен қаржы ұйымдарын реттeу
және қадағалау агенттiгiнің Астана
қаласындағы өкiлдiгiнiң басшысы -
үйлестiру бөлiмiнiң бастығы
(келiсiм бойынша)
Жүсiпова                        - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айжан Ранатқызы                   министрлiгiнiң Салық комитетi
әдiснама басқармасының бөлiм
бастығы
Атланова                        - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ольга Владимировна                министрлiгiнiң Қазынашылық
комитетi мемлекеттiк мекемелердiң
бухгалтерлiк есепке алуын және
есеп беруiн ұйымдастыру бөлiмiнiң
бастығы
Әлiмбетов                       - Қазақстан Республикасы кәсiби
Нұрлан Орынбасарұлы               бухгалтерлер мен аудиторлар
палатасының төрағасы (келiсiм
бойынша)
Көшкiмбаев                      - Қазақстан Республикасы аудиторлар
Сапар Хайсаханұлы                 палатасының президентi (келiсiм
бойынша)
Капаева                         - Қазақстан Республикасының
Екатерина Борисовна               аудиторларын аттестаттау жөнiндегi
бiлiктілiк комиссиясының мүшесі,
сертификатталған халықаралық
кәсiби бухгалтер (CIPA) (келiсiм
бойынша)
Рахымбекова                     - Алматы қаласы және Алматы облысы
Рымкеш Майханқызы                 бойынша бухгалтерлер қауымдастығы
қоғамдық бiрлестiгiнiң төрайымы
(келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам бухгалтерского учета и финансовой отчетности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 мая 2005 года N 153-p
В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам бухгалтерского учета и финансовой отчетности":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Узбеков                - вице-министр финансов Республики Казахстан,
Гани Нурмаханбетович     руководитель
Мамашев                - директор Департамента методологии
Максат Талгатович        бухгалтерского учета и аудита Министерства
финансов Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Батеева                - главный специалист отдела методологии
Гульмира Шахзадаевна     системы бухгалтерского учета управления
методологии и развития бухгалтерского учета
Департамента методологии бухгалтерского
учета и аудита Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарь
Каирова                - директор Департамента системы национального
Даметкен Каримовна       счетоводства Агентства Республики Казахстан
по статистике
Мамекова               - заместитель директора Департамента
Сауле Мамыровна          бухгалтерского учета Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Ибраева                - начальник управления по регулированию и
Гульмира Касымовна       контролю в сфере железнодорожного
транспорта и портов Департамента
по регулированию и контролю в сфере
железнодорожного транспорта и портов
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
Усенбекова             - начальник управления стратегии и
Ляззат Ермекбаевна       методологии надзора Департамента стратегии
и анализа Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
(по согласованию)
Бедрина                - заместитель начальника управления
Наталья Михайловна       финансового регулирования Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан
Баймуханова            - заместитель начальника управления
Толкын Сагынбековна      посттаможенного контроля Комитета
таможенного контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Жаикбаева              - заместитель начальника управления
Лаура Исикеевна          финансового законодательства Департамента
юридической службы Министерства финансов
Республики Казахстан
Каржаубеков            - заместитель начальника управления
Амангельды Жумабекович   методологии бухгалтерского учета
Департамента бухгалтерского учета
Национального Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Санкубаев              - начальник отдела координации - глава
Амирбек Буриович         представительства Агентства Республики
Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
в городе Астане (по согласованию)
Юсупова                - начальник отдела управления методологии
Айжан Ранатовна          Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Атланова               - начальник отдела организации бухгалтерского
Ольга Владимировна       учета и отчетности государственных
учреждений Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
Алимбетов              - председатель палаты профессиональных
Нурлан Орынбасарович     бухгалтеров и аудиторов Республики
Казахстан (по согласованию)
Кошкимбаев             - президент палаты аудиторов Республики
Сапар Хайсаханович       Казахстан (по согласованию)
Капаева                - член квалификационной комиссии по
Екатерина Борисовна      аттестации аудиторов Республики Казахстан,
сертифицированный международный
профессиональный бухгалтер (CIPA)
(по согласованию)
Рахимбекова            - председатель общественного объединения
Рымкеш Майхановна        ассоциации бухгалтеров по городу Алматы
и Алматинской области (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 10 шiлдеге дейiнгi мерзiмде "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне бухгалтерлiк есепке алу мен қаржылық есеп беру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлесiн.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Үкіметінің Регламентіне сәйкес жоғарыда көрсетілген Заң жобасын Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.

2. Рабочей группе в срок до 10 июля 2005 года разработать проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам бухгалтерского учета и финансовой отчетности".
Министерству финансов Республики Казахстан в соответствии с Регламентом
Правительства Республики Казахстан внести вышеуказанный проект Закона на рассмотрение Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр