2005 жылдың үшінші тоқсанында Қазақстан Республикасы Yкiметiнің мәжiлiстерiнде қаралатын мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 1 шілдедегі N 183-ө Өкімі
1. Қоса берiліп отырған 2005 жылдың үшінші тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкiметiнің мәжілістерiнде қаралатын мәселелердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерінде қарауға арналған материалдарды уақтылы дайындауды және енгiзудi қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 1 шiлдедегi
N 183-ө өкiмiмен
бекiтілген
2005 жылдың үшінші тоқсанында Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қаралатын мәселелердiң
ТIЗБЕСI
Күні
Мәселенің атауы
Дайындау үшін жауаптылар
Баяндамашылар
1
2
3
4
12.07
Автожол саласындағы
iстің жай-күйi
туралы және анық-
талған бұзушылық-
тарды жою туралы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі
Премьер-Министр
Кеңсесiнiң
Өндiрiстiк
сала және
инфрақұрылым
бөлiмi
Қ.Ы.Нағманов
26.07
Электр энергиясын
коммерциялық есепке
алудың автоматтан-
дырылған жүйесін
(ЭКЕАЖ) енгiзу
кестесiн iске асыру
барысы туралы
Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлiгi
Премьер-Министр
Кеңсесiнiң
Өндiрiстiк
сала және
инфрақұрылым
бөлiмi
В.С.Школьник
02.08
Қазақстан
Республикасының
әлеуметтік-экономи-
калық даму қорытынды-
лары және 2005 жылғы
бiрiншi жарты
жылдықта Қазақстан
Республикасы
Үкіметiнiң 2003 -
2006 жылдарға
арналған
бағдарламасын iске
асыру барысы және
2005 жылғы екiншi
жарты жылдыққа
арналған мiндеттерi
туралы
Экономика және
бюджеттiк
жоспарлау
министрлiгі
Премьер-Министр
Кеңсесiнің
Жиынтық талдау
бөлiмi
Қ.Н.Келiмбетов
02.08
2005 жылғы бiрiншi
жарты жылдықта
мемлекеттiк бюджеттiң
атқарылу қорытынды-
лары туралы
Қаржы
министрлiгi
Премьер-Министр
Кеңсесiнiң
Экономика бөлiмi
А.Ғ.Дунаев
23.08
2005 жылғы бiрiншi
жарты жылдықта
Қазақстан Республика-
сының денсаулық
сақтау iсiн
реформалаудың
және дамытудың
2005-2010 жылдарға
арналған мемлекеттiк
бағдарламасын iске
асыру қорытындылары
туралы
Денсаулық сақтау
министрлігі
Премьер-Министр
Кеңсесiнiң
Әлеуметтік-
мәдени даму
бөлiмi
Е.А.Досаев
23.08
"2006 жылға арналған
республикалық бюджет
туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының
жобасы туралы
Экономика және
бюджеттiк
жоспарлау
министрлiгi
Премьер-Министр
Кеңсесiнiң
Экономика бөлiмi
Қ.Н.Келiмбетов
06.09
Қазақстан
Республикасындағы
нашақорлыққа және
есiрткi бизнесiне
қарсы күрестің
жай-күйi туралы
Iшкi iстер
министрлiгi
Премьер-Министр
Кеңсесінің
Қорғаныс және
құқық тәртібi
бөлiмi
З.Қ.Тұрысбеков
06.09
Қазақстанда мұнай-
химия өндiрiсiн
құрудың экономикалық тиiмділiгiн бағалау
Экономика және
бюджеттiк
жоспарлау
министрлігі
Премьер-Министр
Кеңсесiнiң
Өндiрiстiк сала
және
инфрақұрылым
бөлiмi
Қ.Н.Келiмбетов
13.09
Қазақстан
Республикасының
медициналық және
фармацевтикалық
білiм берудi
реформалаудың 2015
жылға дейiнгi
тұжырымдамасы туралы
Денсаулық сақтау
министрлігі
Премьер-Министр
Кеңсесiнiң
Әлеуметтiк-
мәдени даму
бөлiмi
Е.А.Досаев
13.09
Астана жәнe Алматы
қалаларында "жалғыз
терезе" қағидаты
бойынша халыққа
қызмет көрсету
орталықтарын құру
туралы
Әдiлет
министрлігі
Премьер-Министр
Кеңсесiнiң Заң
бөлiмi
З.Я.Балиева

О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в третьем квартале 2005 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июля 2005 года N 183-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в третьем квартале 2005 года.
2. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 июля 2005 года N 183-р
ПЕРЕЧЕНЬ
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан
в третьем квартале 2005 года
Дата
Наименование
вопроса
Ответственные за подготовку
Докладчики
1
2
3
4
12.07.
О состоянии дел
в автодорожной отрасли и об
устранении выявленных
нарушений
Министерство транспорта
и коммуникаций
Отдел производственной
сферы и инфраструктуры
Канцелярии Премьер-Министра
Нагманов К.И.
26.07
О ходе реализации графика
внедрения автоматизиро-
ванной системы
коммерческого учета
электрической энергии (АСКУЭ)
Министерство энергетики и
минеральных ресурсов
Отдел производственной
сферы и инфраструктуры
Канцелярии Премьер-Министра
Школьник B.C.
02.08
Об итогах социально-
экономического развития
Республики Казахстан и ходе реализации
Программы Правительства Республики
Казахстан на 2003-2006 годы за первое полугодие 2005 года и задачах на второе полугодие
2005 года
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Сводный аналитический отдел
Канцелярии Премьер-Министра
Келимбетов К.Н.
02.08.
Об итогах исполнения
государственно-
го бюджета за
первое полугодие 2005 года
Министерство финансов
Экономический отдел
Канцелярии Премьер-Министра
Дунаев А.Г.
23.08
Об итогах реализации
Государственной программы
реформирования и развития
здравоохранения Республики
Казахстан на 2005-2010 годы за первое полугодие 2005 года
Министерство здравоохранения
Отдел социально-культурного
развития Канцелярии
Премьер-Министра
Досаев Е.А.
23.08
О проекте Закона Республики
Казахстан "О республиканском
бюджете на 2006 год"
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Экономический отдел
Канцелярии Премьер-Министра
Келимбетов К.Н.
06.09
О состоянии борьбы с
наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан
Министерство внутренних дел
Отдел обороны и правопорядка Канцелярии
Премьер-Министра
Турисбеков З.К.
06.09
Оценка экономической
эффективности создания нефте-
химического
производства в Казахстане
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Отдел производственной
сферы и инфраструктуры
Канцелярии Премьер-Министра
Келимбетов К.Н.
13.09
О концепции реформирования
медицинского и фармацевтичес-
кого образования
Республики
Казахстан до 2015 года
Министерство здравоохранения
Отдел социально-культурного
развития Канцелярии
Премьер-Министра
Досаев Е. А.
13.09
О создании центров
обслуживания населения по
принципу "одного окна" в
городах Астане и Алматы
Министерство юстиции
Юридический отдел
Канцелярии Премьер-Министра
Балиева З. Я.