Қазақстан Республикасында мемлекеттік-жекеменшік серiктестiк тетiктерiн жедел енгiзу ұсыныстарын дайындау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 14 шілдедегі N 196-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында мемлекеттiк-жекеменшiк серiктестiк тетiктерiн жедел енгізу жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасында мемлекеттiк-жекеменшiк серiктестiк тетiктерiн жедел енгізу ұсыныстарын дайындау жөнiндегi жұмыс тобы құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 15 қазанға дейiнгі мерзiмде белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасында мемлекеттiк-жекеменшiк серiктестiк тетiктерiн жедел енгiзу жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 14 шiлдедегi
N 196-ө өкiмiне
қосымша
Қазақстан Республикасында мемлекеттік-жекеменшік
серiктестiк тетiктерiн жедел енгізу ұсыныстарын
дайындау жөнiндегi жұмыс тобының құрамы
Әрiпханов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Айдар Әбдiразақұлы          министрi, жетекшi
Нүсіпова                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әсем Бекқызы                Министрiнiң кеңесшiсi, жетекшiнiң
орынбасары
Кәмалиев                  - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Берiк Сайлауұлы             коммуникация министрлігі Көлiк
инфрақұрылымын дамыту комитетiнiң
төрағасы
Ысқақов                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Жәнiбек Сапарұлы            Министрiнiң кеңесшiсi
Құдайберген               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Алмас Шайықбекұлы           Министрiнiң кеңесшiсi
Ысқақова                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Дина Жолдығалиқызы          Министрiнiң кеңесшiсi
Баймұхамбетова            - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәмила Мақсұтқызы           Министрiнiң кеңесшiсi
Қожахметов                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жанат Мұратұлы              сауда министрлiгiнiң Бәсекелестіктi
қорғау комитетi төрағасының орынбасары
Тотаев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бауыржан Сатыбалдыұлы       Министрiнiң Кеңсесi Өндiрiстік сапа және
инфрақұрылым бөлiмiнiң бас сарапшысы
Байнақов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Рахмет Ғазизұлы             министрлiгі Мемлекеттiк қарыз алу және
халықаралық қаржылық қатынастар
департаментiнiң директоры
Өтеғұлов                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мәулен Амангелдiұлы         бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Мемлекеттік қарыз алу мен кредит берудi
жоспарлау департаментiнiң директоры
Шаженова                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дина Мэлсқызы               бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Бюджеттiк процесс және функционалды
талдау әдiснамасы департаментiнiң
директоры
Керейбаев                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ғалымбек Әуесханұлы         монополияларды реттеу агенттiгiнiң Заң
департаментi директорының орынбасары
Мұқашев                   - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Марат Жомартбекұлы          министрлiгiнiң Заңнама департаментi
директорының орынбасары
Оразалиева                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Зәбира Жандарқызы           министрлiгiнiң Заң қызметi департаментi
директорының орынбасары
Рясков                    - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Евгений Яковлевич           минералдық ресурстар министрлiгiнiң
Технологиялық дамыту және мемлекеттiк
активтердi басқару департаментi
директорының орынбасары
Ыбыраев                   - Қазақстан Республикасы Табиғи
Азамат Болатұлы             монополияларды реттеу агенттiгi Құбыр
өткiзу және кәрiздiк жүйелердi реттеу
басқармасының бастығы
Мұқышева                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Гүлнар Сайранқызы           министрлігінiң Заңға тәуелдi кесiмдер
департаментi заңға тәуелдi кесiмдердi
сараптау басқармасының бастығы
Ташметов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы
Мирлан Жапарбекұлы          мен қаржы ұйымдарын реттеу және
қадағалау агенттігі Құнды қағаздар
рыногы және жинақтаушы зейнетақы қорлары
субъектiлерiн қадағалау департаментiнiң
пруденциалды реттеу басқармасының
бастығы (келiсiм бойынша)
Маханов                   - "Қазақстан инвестициялық қоры"
Нұржан Зарлықұлы            акционерлiк қоғамы департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по подготовке предложений ускоренного внедрения механизмов государственно-частного партнерства в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июля 2005 года N 196-p
В целях выработки предложений по ускоренному внедрению механизмов государственно-частного партнерства в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу по подготовке предложений ускоренного внедрения механизмов государственно-частного партнерства в Республике Казахстан в составе согласно приложению.
2. Рабочей группе в срок до 15 октября 2005 года в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан предложения по ускоренному внедрению механизмов государственно-частного партнерства в Республике Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 июля 2005 года N№196-р
Состав
рабочей группы по подготовке предложений
ускоренного внедрения механизмов
государственно-частного партнерства
в Республике Казахстан
Арифханов              - вице-министр финансов Республики Казахстан,
Айдар Абдразакович       руководитель
Нусупова               - советник Премьер-Министра Республики
Асем Бековна             Казахстан, заместитель руководителя
Камалиев               - председатель Комитета развития транспортной
Берик Сайлауович         инфраструктуры Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Искаков                - советник Премьер-Министра Республики Казахстан
Джаныбек Сапарович
Кудайберген            - советник Премьер-Министра Республики Казахстан
Алмас ШаЙыкбекулы
Искакова               - советник Премьер-Министра Республики Казахстан
Дина Джулдгалиевна
Баймухамбетова         - советник Премьер-Министра Республики Казахстан
Камила Максутовна
Кожахметов             - заместитель председателя Комитета по защите
Жанат Муратович          конкуренции Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Тотаев                 - главный эксперт Отдела производственной сферы
Бауржан Сатыбалдиевич    и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Байнаков               - директор Департамента государственного
Рахмет Газизович         заимствования и международных финансовых
отношений Министерства финансов
Республики Казахстан
Утегулов               - директор Департамента планирования
Маулен Амангельдиевич    государственного заимствования и кредитования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Шаженова               - директор Департамента методологии бюджетного
Дина Мэлсовна            процесса и функционального анализа
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Керейбаев              - заместитель директора Юридического
Галымбек Ауесханович     департамента Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
Мукашев                - заместитель директора Департамента
Марат Жомартбекович      законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Оразалиева             - заместитель директора Департамента
Забира Жандаровна        юридической службы Министерства финансов
Республики Казахстан
Рясков                 - заместитель директора Департамента
Евгений Яковлевич        технологического развития и управления
государственными активами Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Ибраев                 - начальник управления по регулированию
Азамат Болатович         трубопроводных и канализационных систем
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
Мукушева               - начальник управления экспертизы подзаконных
Гульнар Сайрановна       актов Департамента подзаконных актов
Министерства юстиции Республики Казахстан
Ташметов               - начальник управления пруденциального
Мирлан Жапарбекович      регулирования Департамента надзора
за субъектами рынка ценных бумаг и
накопительных пенсионных фондов Агентства
Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Маханов                - директор департамента акционерного
Нуржан Зарлыкович        общества "Инвестиционный фонд Казахстана"
(по согласованию)