Алматы қаласында өңiрлiк қаржы орталығын құру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 20 шілдедегі N 202-ө Өкімі
Алматы қаласында өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн ұйымдастыру мақсатында қоса берiлiп отырған Алматы қаласында өңiрлiк қаржы орталығын құру жөнiндегi iс-шаралар жоспары бекiтiлсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 20 шілдедегі
N 202-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Алматы қаласында өңiрлiк қаржы орталығын құру
жөнiндегi iс-шаралар жоспары
Р/с
N
Iс-шара
Аяқ-
талу
нысаны
Орын-
дауға
жауап-
тылар
Орындалу
мерзiмi
Бол-
жамды
шығыс-
тар
(млн.
теңге)
Қаржы-
ландыру көздері
1
2
3
4
5
6
7
2006 жылы қаржы орталы-
ғының атқарушы органының бюджетiн қалыптас-
тыруға бағыттал-
ған бюджеттiк бағдарла-
маларды "2006 жылға арналған республи-
калық бюджет туралы" Қазақстан Республи-
касы Заңының жобасына енгізуге бағыт-
талған
шаралар қабылдау
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
Үкi-
метiне ақпа-
рат
ЭБЖМ
(жи-
нақ-
тау),
ҚҰБ
(келi-
сiм
бой-
ынша),
Алматы
қала-
сының
әкiм-
дігі
2005
жылғы
тамыз
-
-
2
"Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығы туралы" Қазақстан Республи-
касы заңының жобасын, "Қазақ-
стан Республи-
касының кейбiр заңнама-
лық кесiм-
дерiне Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығын құру мәселелерi бойынша өзгерiс-
тер мен толықты-
рулар енгiзу туралы" заңнама-
лық кесiм-
дердiң жобаларын әзiрлеу
Қазақ-
стан Рес-
публи-
касы заңна-
малық кесiм-
дерi-
нiң жоба-
лары
ЭБЖМ
(жи-
нақ-
тау),
Әдi-
лет-
минi,
Қаржы-
минi,
ҚҰБ (келi-
сiм
бой-
ынша),
ҚҚА (келi-
сiм
бой-
ынша),
МТЗО
(келi-
сiм
бой-
ынша)
2005
жылғы
шілде,
тамыз
-
-
3
Қаржы орталығы жұмысының басталуын институ-
ционалды қамтама-
сыз ету жөнiнде шаралар қабылдау
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
Үкi-
метiне ақпа-
рат
ЭБЖМ (жинақ-
тау), Алматы қала-
сының әкiм-
дiгi, мүдделi мемле-
кеттiк орган-
дар
"Алматы қаласы-
ның өңiрлiк қаржы орталығы туралы" Қазақ-
стан Респуб-
ликасы Заңының қабыл-
данған күнiнен бастап 15 күн iшiнде
-
-
4
Қаржы орталы-
ғының органда-
рын және қатысушы-
ларын орналас-
тыру үшiн үй-жайлар бөлуге (алуға) бағыттал-
ған шаралар қабылдау, оның iшiнде осы iс-шара-
ларды қаржылан-
дыруға республи-
калық бюджеттен қаражат бөлу
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
Үкi-
метiне ақпа-
рат
ЭБЖМ (жи-
нақ-
тау),
Қаржы-
минi,
Алматы
қала-
сының
әкiм-
дiгi
2005
жылғы
тамыз
-
-
5
Қаржы орталы-
ғының операция-
лық қыз-
меттерiн жүзеге асыру үшiн жағдайлар дайындау
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
Үкi-
метiне ақпа-
рат
ЭБЖМ (жи-
нақ-
тау),
ҚҚА (келi-
сiм
бой-
ынша),
КАSЕ (келi-
сiм
бой-
ынша),
Алматы
қала-
сының
әкiм-
дiгi
2005
жылғы
желтоқ-
сан
-
-
Ескерту:
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
ҚҚА - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгi
ҚҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Қаржыминi - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
Әдiлетминi - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
МТЗО - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер орталығы" АҚ
КАSЕ - Қазақстандық қор биржасы

Об утверждении Плана мероприятий по созданию регионального финансового центра в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 202-р
В   целях организации деятельности регионального финансового центра в городе Алматы утвердить прилагаемый План мероприятий по созданию регионального финансового центра в городе Алматы.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 июля 2005 года N№202-р
План мероприятий
по созданию регионального финансового
центра в городе Алматы
N   п/п
Мероприятие
Форма   завершения
Ответ-
ственные за испол-
нение
Срок испол-
нения
Пред-
пола-
гае-
мые рас-
ходы (млн. тен-
ге)
Ис-
точ-
никифи-
нан-
си-
ро-
ва-
ния
1
2
3
4
5
6
7
1
Принятие мер, направ-
ленных на включение в проект Закона Республики Казахстан "О респуб-
ликанском бюджете на 2006 год» бюджетных программ, направленных на формиро-
вание бюд-
жета испол-
нительного органа Финансового центра в 2006 году
Информация в Прави-
тельство Республики Казахстан
МЭБП (созыв), НБК (по согласо-
ванию), акимат города Алматы
Август 2005 года
-
-
2
Разработка проекта Закона Республики Казахстан "О регио-
нальном финансовом центре города Алматы," проектов законо-
дательных актов "О внесении изменений и дополнений в некоторые законо-
дательные акты Республики Казахстан по вопросам создания региональ-
ного финан-
сового центра города Алматы"»
Проекты законо-
дательных актов Республики Казахстан
МЭБП (созыв), МЮ, МФ, НБК (по согласо-
ваниию), АФН (по согласо-
ванию), ЦМАИ (по согласо-
ванию)
Июль,
август 2005 года
-
-
3
Принятие мер
по   институ-
циональному обеспечению  начала функ-
ционирования
финансового центра
Информация в Прави-
тельство Республики Казахстан
МЭБП (созыв), акимат города Алматы,
заинтере-
сованные государ-
ственные органы
В течение 15 дней со дня
принятия
Закона Респуб-
лики Казах-
стан "О регио-
нальном финансо-
вом центре города Алматы"»
-
-
4
Принятие мер, направ-
ленных на выделение (приобрете-
ние) поме-
щений для размещения органов и участников Финансового центра, в том числе выделение средств из республи-
канского бюджета на финансиро-
вание данного мероприятия
Информация в Прави-
тельство Республики Казахстан
МЭБП (созыв), МФ, акимат города Алматы
Август 2005 года
-
-
5
Подготовка условий для осуществле-
ния опера-
ционной деятельности Финансового центра
Информация в Прави-
тельство Республики Казахстан
МЭБП (созыв), АФН (по согласо-
ванию),
KASE (по согласо-
ванию), акимат города Алматы
Декабрь 2005 года
-
-
Примечание:
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АФН  - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и
финансовых организаций
НБК  - Национальный Банк Республики Казахстан
МФ   - Министерство финансов Республики Казахстан
МЮ   - Министерство юстиции Республики Казахстан
ЦМАИ - АО "Центр маркетингово-аналитических исследований"
KASE - Казахстанская фондовая биржа