"Южное" конструкторлық бюросының ғарыш қызметi саласындағы ынтымақтастық туралы ұсыныстарын қарау жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 22 шілдедегі N 203-ө Өкімі
"Южное" конструкторлық бюросымен ғарыш қызметi саласындағы ынтымақтастық жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Қосынов                    - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Алмас Олжабайұлы             министрлiгi Аэроғарыш комитетiнiң
төрағасы, жетекшi
Әбдiжапаров                - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Асқар Сейдәлiұлы             министрлiгінiң Аэроғарыш комитетi
төрағасының орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Дүйсенов                   - "Қазғарыш" ұлттық компаниясы"
Сембай Төлебайұлы            акционерлiк қоғамы Спутниктiк байланыс
жүйесi департаментінің директоры
(келiсiм бойынша)
Құспан                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Айгүл Сейфоллақызы           министрлігінiң Еуропа және Америка
департаментi Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығының Еуропа елдерi бөлiмiнiң
бастығы
Монагарова                 - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Евгения Михайловна           қорғау министрлiгi Экологиялық
сараптама және табиғатты пайдалануды
реттеу департаментiнiң басқарма бастығы
Молдабеков                 - "Қазғарыш" ұлттық компаниясы"
Мейiрбек Молдабекұлы         акционерлiк қоғамының басқармасы
төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Солодилов                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Сергей Петрович              министрлiгi Телекоммуникациялар, жаңа
технологиялар және нысаналы
бағдарламалар бас басқармасының бастығы
Ермекова                   - Қазақстан Республикасы Экономика және
Несiпбала Әбсағитқызы        бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Салалық
органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментiнiң директоры
Шымырбаев                  - "Қазғарыш" ұлттық компаниясы"
Марат Қатубайұлы             акционерлiк қоғамы арнайы
конструкторлық-технологиялық
бюросының директоры (келiсiм бойынша)
Шығаев                     - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Мұрат Насырұлы               министрлiгi Аэроғарыш комитетiнiң
аэроғарыш қызметi саласындағы
мемлекеттiк саясатты iске асыру
басқармасының бастығы.
2. Ведомствоаралық жұмыс тобы бiр ай мерзiмде "Южное" конструкторлық бюросымен ғарыш қызметi саласындағы ынтымақтастықтың ықтимал бағыттары туралы мәселе жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр

О создании межведомственной рабочей группы по рассмотрению предложений конструкторского бюро "Южное" о сотрудничестве в сфере космической деятельности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 203-p
В целях выработки предложений по сотрудничеству в сфере космической деятельности с конструкторским бюро "Южное":
1. Создать межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Косунов                   - председатель Аэрокосмического
Алмас Олжабаевич            комитета Министерства образования
и науки Республики Казахстан,
руководитель
Абдужапаров               - заместитель председателя
Аскар Сейдалиевич           Аэрокосмического комитета
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Дюсенев                   - директор Департамента спутниковых
Симбай Тюлебаевич           систем связи акционерного общества
"Национальная компания "Казкосмос"
(по согласованию)
Куспан                    - начальник отдела Европейских стран
Айгуль Сейфулаевна          Содружества Независимых Государств
Департамента Европы и Америки
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Монагарова                - начальник управления Департамента
Евгения Михайловна          экологической экспертизы и
регулирования природопользования
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Молдабеков                - заместитель председателя правления
Мейрбек Молдабекович        акционерного общества "Национальная
компания "Казкосмос"
(по согласованию)
Солодилов                 - начальник главного управления
Сергей Петрович             телекоммуникаций, новых технологий
и целевых программ Министерства
обороны Республики Казахстан
Ермекова                  - директор Департамента планирования
Несипбала Абсагитовна       расходов отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Шимырбаев                 - директор специального
Марат Катубаевич            конструкторско-технологического бюро
акционерного общества "Национальная
компания "Казкосмос"
(по согласованию)
Шигаев                    - начальник управления реализации
Мурат Насырович             государственной политики в сфере
аэрокосмической деятельности
Аэрокосмического комитета
Министерства образования и науки
Республики Казахстан.
2. Межведомственной рабочей группе в месячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу о возможных направлениях сотрудничества в сфере космической деятельности с конструкторским бюро "Южное".
Премьер-Министр