Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң мiндеттерiн жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 29 шілдедегі N 214-ө Өкімі
Менiң 2005 жылғы 1 - 13 тамызда кезектi еңбек демалысында болу кезеңiнде Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң мiндеттерiн атқару Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары А.С.ЕСІМОВКЕ жүктелсiн.
Премьер-Министр

О возложении обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июля 2005 года N 214-p
На период моего очередного трудового отпуска с 1 по 13 августа 2005 года исполнение обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан возложить на ЕСИМОВА А.С. - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр