Дүниежүзiлiк денсаулық сақтау ұйымы ұсынған тiрi туу және өлi туу өлшемдерiне Қазақстан Республикасының көшуi жөнiндегi ic-шаралар жоспарын әзiрлеу жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 11 тамыздағы N 220-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында Дүниежүзілiк денсаулық сақтау ұйымы ұсынған халықаралық тiрi туу және өлi туу өлшемдерiне көшуi жөнiндегi дайындық iс-шараларын жүргiзу мақсатында:
1. Мынадай құрамда Дүниежүзілiк денсаулық сақтау ұйымы ұсынған тiрi туу және өлi туу өлшемдерiне Қазақстан Республикасының көшуi жөніндегi iс-шаралар жоспарын әзiрлеу жөніндегi жұмыс тобы (бұдан әрi - Жұмыс тобы) құрылсын:
Диқанбаева               - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Сәуле Әлкейқызы            сақтау вице-министрi, жетекшi
Hepcecoв                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Александр Витальевич       сақтау министрлiгi Емдеу-алдын алу
жұмысы департаментiнің директоры,
жетекшiнiң орынбасары
Хайрулин                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Бекбай Есләмұлы            сақтау министрлiгінiң Емдеу-алдын алу
жұмысы департаментi ана мен бала
денсаулығын сақтау басқармасының
бастығы, хатшы
Хамзина                  - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Нұргүл Қалиқызы            сақтау министрлiгi Білiм, ғылым және
халықаралық ынтымақтастық
департаментiнiң директоры
Сәдуақасова              - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Зәуре Қауазқанқызы         сақтау министрлiгi Емдеу-алдын алу
жұмысы департаментінiң ана мен бала
денсаулығын сақтау басқармасы балалар
мен жасөспірімдер денсаулығын сақтау
бөлiмінің бастығы
Разумова                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Рамзия Рустамовна          сақтау министрлiгi Емдеу-алдын алу
жұмысы департаментiнің ана мен бала
денсаулығын сақтау басқармасы ұрпақты
болу денсаулығын сақтау бөлімінің бастығы
Бермағамбетова           - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Ғазима Нұрашқызы           сақтау министрлiгi Бiлiм, ғылым және
халықаралық ынтымақтастық департаментінің
денсаулық сақтау мен халықаралық
ынтымақтастықты дамыту стратегиясы
басқармасы медициналық статистика және
ақпараттық сүйемелдеу бөлiмiнің бастығы
Мұсабек                  - Қазақстан Республикасы Статистика
Ерболат Нығыманұлы         агенттігiнiң Әлеуметтiк және
демографиялық саясат департаментi
директорының орынбасары
Шер                      - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Раиса Петровна             ғылым министрлiгi Мектепке дейiнгi және
орта бiлiм департаментiнiң басқарма
бастығы
Райымқұлова              - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Орынбасар Белгiбайқызы     халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi
мүгедектерді оңалту және медициналық-
әлеуметтiк сараптама басқармасының
бастығы
Серғазина                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Күлбарам Ғалифанқызы       министрлiгi Мемлекеттік бюджеттің
атқарылуын талдау және оның әдiснамасы
департаментiнің бюджеттiң шығыс
бөлiгiнiң атқарылуын талдау және оның
әдiснамасы басқармасы бастығының
орынбасары
Ыбыраева                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Арман Мерекеқызы           бюджеттік жоспарлау министрлiгi
Әлеуметтiк сала шығыстарын жоспарлау
департаментінің денсаулық сақтау және
халықты әлеуметтік қорғау басқармасы
денсаулық сақтау бөлiмiнiң бастығы
Жандосова                - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Эльмира                    министрлiгiнің Тiркеу қызметi комитетi
Ғабдолсаттарқызы           азаматтардың хал актілерiн тiркеу
жұмыстарын ұйымдастыру бөлiмiнiң бас
маманы
Кобзарь                  - Алматы қаласы Денсаулық сақтау
Надежда Николаевна         департаментінің бас маманы
Ивасив                   - Америка Құрама Штаттарының
Иван Васильевич            Денсаулық сақтау департаменті ауруларды
бақылау және олардың алдын-алу
орталығының дәрiгер-эпидемиологы
(келiсiм бойынша).

О создании рабочей группы по разработке Плана мероприятий по переходу Республики Казахстан на критерии живорождения и мертворождения, рекомендованные Всемирной организацией здравоохранения
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 августа 2005 года N 220-p.
В целях проведения подготовительных мероприятий по переходу на международные критерии живорождения и мертворождения, рекомендованные Всемирной организацией здравоохранения в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу по разработке Плана мероприятий по переходу Республики Казахстан на критерии живорождения и мертворождения, рекомендованные Всемирной организацией здравоохранения (далее - Рабочая группа), в следующем составе:
Диканбаева               - вице-министр здравоохранения
Сауле Алкеевна             Республики Казахстан, руководитель
Нерсесов                 - директор Департамента лечебно-
Александр Витальевич       профилактической работы Министерства
здравоохранения Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Хайрулин                 - начальник управления охраны здоровья
Бекбай Еслямович           матери и ребенка Департамента
лечебно-профилактической работы
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, секретарь
Хамзина                  - директор Департамента образования,
Нургуль Калиевна           науки и международного сотрудничества
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Садвокасова              - начальник отдела охраны здоровья
Зауре Кауазкановна         детей и подростков управления охраны
здоровья матери и ребенка Департамента
лечебно-профилактической работы
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Разумова                 - начальник отдела охраны
Рамзия Рустамовна          репродуктивного здоровья управления
охраны здоровья матери и ребенка
Департамента лечебно-профилактической
работы Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Бермагамбетова           - начальник отдела медицинской
Газима Нурашевна           статистики и информационного
сопровождения управления стратегии
развития здравоохранения и
международного сотрудничества
Департамента образования, науки и
международного сотрудничества
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Мусабек                  - заместитель директора Департамента
Ерболат Ныгыманулы         социальной и демографической политики
Агентства Республики Казахстан по
статистике
Шер                      - начальник управления Департамента
Раиса Петровна             дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Раимкулова               - начальник управления реабилитации
Орынбасар Бельгибаевна     инвалидов и медико-социальной
экспертизы Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Сергазина                - заместитель начальника управления
Кульбарам Галифановна      анализа и методологии исполнения
расходной части бюджета Департамента
анализа и методологии исполнения
государственного бюджета Министерства
финансов Республики Казахстан
Ибраева                  - начальник отдела здравоохранения
Арман Мерекеқызы           управления здравоохранения и
социальной защиты населения
Департамента планирования расходов
социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Жандосова Эльмира        - главный специалист отдела
Габдулсаттаровна           организации работы по регистрации
актов гражданского состояния Комитета
регистрационной службы Министерства
юстиции Республики Казахстан
Кобзарь                  - главный специалист Департамента
Надежда Николаевна         здравоохранения города Алматы
Ивасив                   - врач-эпидемиолог центра по контролю и
Иван Васильевич            профилактике заболеваний Департамента
здравоохранения Соединенных Штатов
Америки (по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 1 ақпанға дейiн Дүниежүзілiк денсаулық сақтау ұйымы ұсынған тiрi туу және өлi туу өлшемдерiне Қазақстан Республикасының көшуi жөнiндегi iс-шаралар жоспарының жобасын әзiрлесiн.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi белгіленген тәртiппен жоғарыда аталған жобаны Қазақстан Республикасының Үкiметіне енгiзсiн.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы

2. Рабочей группе до 1 февраля 2006 года разработать проект Плана мероприятий по переходу Республики Казахстан на критерии живорождения и мертворождения, рекомендованные Всемирной организацией здравоохранения.
Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном порядке внести вышеназванный проект в Правительство Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан