1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстiк Каспий бойынша өнiмдi бөлу туралы келiсiмнiң ережелерiн талдау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 13 тамыздағы N 222-ө Өкімі
1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстiк Каспий бойынша өнiмдi бөлу туралы келiсiмдi қолдану кезiнде Қазақстан Республикасының салық және кеден заңнамасының жекелеген мәселелерiн қарау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Өзбеков                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы          вице-министрi, жетекшi
Байшолақов                 - Қазақстан Республикасы Бас
Алмат Мұратұлы               прокуратурасы Мемлекеттiк органдар
қызметiндегi заңдылықты қадағалау
департаментiнiң бөлiм бастығы
(келiсiм бойынша)
Хорунжий                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Андрей Григорьевич           министрлiгiнiң Салық комитетi
төрағасының орынбасары
Сүйесiнов                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Амантай Кемелұлы             минералдық ресурстар министрлiгiнiң
Мұнай өнеркәсiбi департаментi
директорының орынбасары
Тiлеулесов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Биғали Жақсылықұлы           министрлiгiнiң Салық комитетi N 1
Өңiраралық салық комитетiнiң төрағасы
Досмұратова                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұргүл Ғинаятоллақызы        министрлiгiнiң Кедендiк бақылау
комитетi энергия ресурстарына кедендiк
бақылауды ұйымдастыру басқармасының
бастығы
Омарова                    - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бақытжамал Жәкенқызы         бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Салық саясаты және болжамдар
департаментi жер қойнауын
пайдаланушыларға салық салу
басқармасының бастығы
Назаров                    - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Болат Қонақбайұлы            акционерлiк қоғамының басқарушы
директоры (келiсiм бойынша)
Стефано Гоберти            - "Аджип ККО" компаниясының каржы, салық
және бақылау жөнiндегі директоры
(келiсiм бойынша)
Джон Адамсон               - "Аджип ККО" компаниясының салық
менеджерi (келiсiм бойынша)
Жүнiсқожаева Гүлдана       - "Аджип ККО" компаниясының салықтар
жөнiндегi кеңесшiсi (келiсiм бойынша)
2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде 1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстiк Каспий бойынша өнiмдi бөлу туралы келiсiмдi қолдану кезiнде Қазақстан Республикасының салық және кеден заңнамасының жекелеген мәселелерiн қарау нәтижелерi туралы қорытындыны Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен жұмыс тобының құзыретiне енетiн мәселелер бойынша орталық, жергiлiктi атқарушы органдардың және өзге де ұйымдардың мамандарын тарту, сондай-ақ қажеттi ақпарат сұрату құқығы берiлсiн.

О создании рабочей группы по анализу положений Соглашения о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2005 года N 222-р
В целях рассмотрения отдельных вопросов налогового и таможенного законодательства Республики Казахстан при применении Соглашения о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Узбеков Гани Нурмаханбетович  - вице-министр финансов
Республики Казахстан,
руководитель
Байшулаков Алмат Муратович    - начальник отдела Департамента
по надзору за законностью
в деятельности государственных
органов Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
(по согласованию)
Хорунжий Андрей Григорьевич   - заместитель председателя
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Суесинов Амантай Кемелович    - заместитель директора Департамента
нефтяной промышленности
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Тлеулесов Бигали Жаксылыкович - председатель Межрегионального
налогового комитета N 1 Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Досмуратова                   - начальник управления
Нургуль Гинаятоллаевна          организации таможенного контроля
за энергоресурсами Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Омарова Бахытжамал Жакеновна  - начальник управления
налогообложения недропользователей
Департамента налоговой политики
и прогнозов Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Назаров Болат Кунакбаевич     - управляющий директор акционерного
общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Стефано Гоберти               - директор по финансам, налогам и
контролю компании "Аджип ККО"
(по согласованию)
Джон Адамсон                  - налоговый менеджер компании
"Аджип ККО" (по согласованию)
Юнусходжаева Гульдана         - советник по налогам компании
"Аджип ККО" (по согласованию)
2. Рабочей группе в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан заключение о результатах рассмотрения отдельных вопросов налогового и таможенного законодательства Республики Казахстан при применении Соглашения о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года.
3. Предоставить рабочей группе право в установленном порядке привлекать специалистов центральных, местных исполнительных органов и иных организаций по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию.

4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрi А.Ғ. Дунаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министрдiң
міндетін атқарушы

4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра финансов Республики Казахстан Дунаева А.Г.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра