Қазақстан Реепубликасының азаматтарын патриоттық тәрбиелеуге арналған мемлекеттiк бағдарлама жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 14 қыркүйектегі N 254-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының азаматтарын патриоттық тәрбиелеуге арналған мемлекеттік бағдарламаның жобасын әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда Қазақстан Республикасының азаматтарын патриоттық тәрбиелеуге арналған мемлекеттік бағдарлама жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобы құрылсын:
Әйтiмова                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Бiрғаным Сарықызы           ғылым министрi, жетекшi
Әбдімомынов               - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Азамат Құрманбекұлы         ғылым вице-министрi, жетекшiнің
орынбасары
Өтешев                    - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Нұрлан Сүлейменұлы          министрлiгi Жастар саясаты
департаментінің директоры, хатшы
Ақанов                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Айқан Ақанұлы               сақтау бiрiншi вице-министрi
Айсина                    - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Майра Арапқызы              ғылым вице-министрi
Әшiтов                    - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Батыржан Зайырқанұлы        халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
Досжан                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ардақ Дүкенбайұлы           ақпарат және спорт вице-министрі
Тасболатов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Абай Бөлекбайұлы            министрiнің орынбасары
Қожамжаров                - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Темiрболат Жанайдарұлы      министрлiгi Халыққа құқықтық көмек
көрсетудi ұйымдастыру және заңды
қызметтердi ұйымдастыру комитетiнің
төрағасы
Рябченко                  - Қазақстан Республикасы Президентi
Олег Григорьевич            Әкiмшiлігінің Әлеуметтiк-саяси бөлiмi
меңгерушiсiнің орынбасары (келiсiм
бойынша)
Мұстафина                 - Астана қаласы әкімiнің орынбасары
Сәбила Сапарқызы
Тоғжанов                  - Қарағанды облысы әкiмiнің орынбасары
Ералы Лұқпанұлы
Қапақов                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Нұрлан Төлегенұлы           Министрiнің Кеңсесi Әлеуметтік-мәдени
даму бөлімінің сектор меңгерушiсi
Есбосынова                - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Светлана Бағытқызы          министрлiгi Мектепке дейiнгi және орта
бiлiм департаментiнің директоры
Нұрғожаева                - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Татьяна Александровна       министрлігі Бюджет департаментінің
директоры
Нұрғожин                  - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Марат Рахымәліұлы           министрлігі Жоғары және жоғары оқу
орнынан кейiнгi бiлiм департаментінің
директоры
Өмiрзақов                 - Қазақстан Республикасы Iшкі iстер
Берiк Нұрпейісұлы           министрлігі Тәрбиелеу және кадр жұмысы
департаментінің бастығы
Айтқалиев                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Әшiр Қайыржанұлы            министрлiгінің Бiлiм берудi дамыту
стратегиясы және халықаралық
ынтымақтастық департаментi директорының
орынбасары
Орсариев                  - Астана қалалық әкімдiгi Iшкi саясат
Арын Амангелдiұлы           департаментiнің директоры
Әбусейітова               - Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым
Mepуeрт Қуатқызы            министрлiгi Р.Сүлейменов атындағы
Шығыстану институтының директоры
Қасқабасов                - Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым
Сейiт Асқарұлы              министрлігі М.Әуезов атындағы Әдебиет
және өнер институтының директоры
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Амангелдi Құсайынұлы        министрлiгi Ы.Алтынсарин атындағы Қазақ
бiлiм академиясының президентi
Нысанбаев                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Әбдiмәлік Нысанбайұлы       министрлiгi Философия және саясаттану
институтының директоры
Әлиев Жұматай              - Қазақстан халықтары ассамблеясы
төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Әукенов                   - "ХХI ғасыр көшбасшысы" жастар орталығы"
Ерлан Мұратұлы              қоғамдық бiрлестігінiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
Жумин Данат               - Қазақстан студенттерi альянсының
көшбасшысы (келiсiм бойынша)
Қожахмет                  - Қазақстан жастары конгресiнің атқарушы
Мадияр Қожахметұлы          директоры (келiсiм бойынша)
Тупицын                   - Павлодар қалалық мәслихатының депутаты,
Сергей Геннадьевич          Павлодар облыстық Балалар мен жастар
ұйымдары қауымдастығының төрағасы
(келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по подготовке проекта Государственной программы по патриотическому воспитанию граждан Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 2005 года N 254-р
В целях подготовки проекта Государственной программы по патриотическому воспитанию граждан Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу по подготовке проекта Государственной программы по патриотическому воспитанию граждан Республики Казахстан в следующем составе:
Айтимова Бырганым Сариевна       - Министр образования и науки
Республики Казахстан,
руководитель
Абдымомунов Азамат Курманбекович - вице-министр образования
и науки Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Утешев Нурлан Сулейменович       - директор Департамента
молодежной политики
Министерства образования
и науки Республики Казахстан,
секретарь
Аканов Айкан Аканович            - первый вице-министр
здравоохранения
Республики Казахстан
Айсина Майра Араповна            - вице-министр образования
и науки Республики Казахстан
Ашитов Батыржан Заирканович      - вице-министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Досжан Ардак Дукенбаевич         - вице-министр культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан
Тасбулатов Абай Болюкбаевич      - заместитель Министра обороны
Республики Казахстан
Кожамжаров                       - председатель Комитета
Темирболат Жанайдарович            по организации правовой
помощи и организации
юридических услуг населению
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Рябченко Олег Григорьевич        - заместитель заведующего
Социально-политическим отделом
Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Мустафина Сабиля Сапаровна       - заместитель акима
города Астаны
Тугжанов Ералы Лукпанович        - заместитель акима
Карагандинской области
Капаков Нурлан Тулегенович       - заведующий сектором Отдела
социально-культурного
развития Канцелярии
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Испусинова Светлана Багитовна    - директор Департамента
дошкольного и среднего
образования Министерства
образования и науки
Республики Казахстан
Нургожаева Татьяна Александровна - директор Бюджетного
департамента Министерства
образования и науки
Республики Казахстан
Нургужин Марат Рахмалиевич       - директор Департамента
высшего и послевузовского
образования Министерства
образования и науки
Республики Казахстан
Умурзаков Берик Нурпеисович      - начальник Департамента
воспитательной и кадровой
работы Министерства
внутренних дел
Республики Казахстан
Айткалиев Ашир Каиржанович       - заместитель директора
Департамента стратегии
развития образования и
международного сотрудничества
Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Орсариев Арын Амангельдинович    - директор Департамента
внутренней политики акимата
города Астаны
Абусеитова Меруерт Хуатовна      - директор Института
востоковедения имени
Р. Сулейменова Министерства
образования и науки
Республики Казахстан
Каскабасов Сейт Аскарулы         - директор Института литературы
и искусства имени М. Ауэзова
Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Кусаинов Амангельды Кусаинович   - президент Казахской
академии образования
имени И. Алтынсарина
Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Нысанбаев Абдумалик Нысанбаевич  - директор Института философии
и политологии Министерства
образования и науки
Республики Казахстан
Алиев Жуматай                    - заместитель председателя
Ассамблеи народов Казахстана
(по согласованию)
Аукенов Ерлан Муратович          - председатель общественного
объединения "Молодежный центр
"Лидер XXI века"
(по согласованию)
Жумин Данат                      - лидер Альянса студентов
Казахстана (по согласованию)
Кожахмет Мадияр Кожахметулы      - исполнительный директор
Конгресса молодежи Казахстана
(по согласованию)
Тупицын Сергей Геннадьевич       - депутат Павлодарского
городского маслихата,
председатель Ассоциации
молодежных и детских
организаций Павлодарской
области (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 1 қазанға дейінгi мерзiмде Қазақстан Республикасының азаматтарын патриоттық тәрбиелеуге арналған мемлекеттiк бағдарлама жобасын әзірлесін және Мемлекеттiк нышандар жөнiндегi республикалық комиссияның қарауына енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 октября 2005 года разработать проект Государственной программы по патриотическому воспитанию граждан Республики Казахстан и внести на рассмотрение Республиканской комиссии по государственным символам.
Премьер-Министр