Мемлекеттiк құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласында еуропалық стандарттарға қол жеткiзу стратегиясы мiндеттерiн iске асыру жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 2 қарашадағы N 311-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1374  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасында мемлекеттiк құқықтық статистиканы және арнайы есепке алуды дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарының 7-тармағына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттік құқықтық ақпараттық статистика жүйесiн одан әрi жетiлдiру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Айтпаева                   - Қазақстан Республикасы Бас
Сәуле Мұханбедияқызы         прокуратурасының Құқықтық статистика
және арнайы есепке алу комитетi
төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша), жетекшi
Тұранов                    - Қазақстан Республикасы Бас
Әдiл Жүнiсбекұлы             прокуратурасының Құқықтық статистика
және арнайы есепке алу комитетi талдау
жұмысы және құқықтық реттеу
басқармасының бастығы (келiсiм
бойынша), жетекшiнiң орынбасары
Әбішев                     - Қазақстан Республикасы Бас
Ғалым Михайлұлы              прокуратурасы Құқықтық статистика
және арнайы есепке алу комитетiнiң
арнайы есептер басқармасы тектерi
бойынша есепке алу бөлiмiнiң
прокуроры (келiсiм бойынша), хатшы
Сақалов                    - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Болат Зиядаұлы               Сотының Аппараты Басшысының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Қоқанбаева                 - Қазақстан Республикасы Статистика
Зәуре Әзімбекқызы            агенттігінің Статистикалық ақпаратты
талдау және жариялау департаментi
директорының орынбасары
Сұлтанов                   - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Қарлығаш Сұлтанқызы          жанындағы Сот әкiмшiлiгi комитетi
соттардың қызметiн ұйымдастыру
басқармасының бастығы (келiсiм
бойынша)
Байғазиев                  - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Қайрат Болатұлы              қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігінiң (қаржы
полициясы) Ақпараттық-талдау
департаментi ақпарат басқармасының
бастығы (келiсiм бойынша)
Ғаниева                    - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Гүлназ Құсайынқызы           Аппаратының ұйымдастыру-талдау
бөлiмi статистика секторының
меңгерушiсi (келiсiм бойынша)
Жортушинова                - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Венера Кажымұратқызы         министрлiгiнiң Ақпараттандыру және
байланыс департаментi бағдарламалық
қамтамасыз ету бөлiмiнiң бастығы
Сүлейменова                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жақсыбике Тiлеуқадырқызы     сауда министрлiгi Техникалық реттеу
және метрология комитетiнiң
техникалық реттеу және метрология
басқармасы техникалық реттеу бөлiмiнiң
бастығы
Бараншынов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Қайрат Қайыркешұлы           министрлігі Кедендiк бақылау
комитетiнiң контрабандаға қарсы күрес
басқармасы анықтауды ұйымдастыру
басқармасы анықтауды ұйымдастыру
жөнiндегi бақылау-әдiстемелiк бөлiмiнiң
бастығы
Кepбep                     - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Дмитрий Эдуардович           министрлiгi Қазақстан Республикасының
Қарулы Күштерi Әскери полициясының
бас басқармасы ақпараттық-талдау
бөлiмiнiң бастығы
Әбдiреева                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Шолпан Тоқтарқызы            министрлiгiнiң Зияткерлiк меншiк
құқығы комитетi авторлық және сабақтас
құқықтар саласындағы мемлекеттiк
саясатты iске асыру басқармасының
бастығы
Қарабаев                   - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Болат Төкешұлы               министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетiнiң жедел басқармасы iшкi iстер
және анықтау органдарымен өзара
iс-қимыл жасау бөлiмiнiң бастығы
Хасенов                    - Қазақстан Республикасы Төтенше
Марат Майданұлы              жағдайлар министрлiгінiң Төтенше
жағдайлар саласындағы мемлекеттік
бақылау және қадағалау комитетi
анықтау бөлiмiнiң бастығы
Өтепова                    - Қазақстан Республикасының Төтенше
Гүлнар Қазиқызы              жағдайлар министрлiгi Әкiмшiлiк жұмыс
департаментiнiң ұйымдастыру-бақылау
және кадр жұмысы басқармасы кадр
және персоналмен жұмыс iстеу бөлiмiнiң
бастығы
Музыка                     - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Антонина Степановна          министрлiгiнiң Ақпараттандыру және
байланыс департаментi жалпы
мақсаттағы ақпаратты қалыптастыру
бөлiмiнiң бас маманы

Об образовании рабочей группы по реализации задачи Стратегии достижения европейских стандартов в области государственной правовой статистики и специальных учетов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года N 311
В соответствии с пунктом 7 Плана мероприятий по реализации Программы развития государственной правовой статистики и специальных учетов в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной  постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1374, а также в целях дальнейшего совершенствования государственной правовой информационной статистической системы Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Айтпаева                  - заместитель председателя Комитета по
Сауле Муханбедиановна       правовой статистике и специальным
учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
(по согласованию), руководитель
Туранов                   - начальник управления аналитической
Адил Жунуспекович           работы и правового регулирования
Комитета по правовой статистике и
специальным учетам Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию), заместитель
руководителя
Абишев                    - прокурор отдела пофамильного учета
Галым Михайлович            управления специальных учетов
Комитета по правовой статистике и
специальным учетам Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию), секретарь
Сакалов                   - заместитель Руководителя Аппарата
Болат Зиядаевич             Верховного Суда Республики Казахстан
(по согласованию)
Коканбаева                - заместитель директора Департамента
Зауре Азимбековна           анализа и публикаций статистической
информации Агентства Республики
Казахстан по статистике
Султан                    - начальник управления по организации
Карлыгаш Султановна         деятельности судов Комитета по
судебному администрированию при
Верховном Суде Республики Казахстан
(по согласованию)
Байгазиев                 - начальник информационного управления
Кайрат Болатович            Информационно-аналитического
департамента Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
(по согласованию)
Ганиева                   - заведующая сектором статистики
Гульназ Хусаиновна          организационно-аналитического отдела
Аппарата Верховного Суда Республики
Казахстан (по согласованию)
Жортушинова               - начальник отдела программного
Венера Кажимуратовна        обеспечения Департамента
информатизации и связи Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Сулейменова               - начальник отдела технического
Жаксыбике Тлеукадыровна     регулирования управления технического
регулирования и метрологии Комитета
по техническому регулированию и
метрологии Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Бараншинов                - начальник контрольно-методического
Кайрат Каиркешевич          отдела по организации дознания
управления по борьбе с контрабандой
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан
Кербер                    - начальник информационно-
Дмитрий Эдуардович          аналитического отдела Главного
управления военной полиции Вооруженных
Сил Республики Казахстан Министерства
обороны Республики Казахстан
Абдреева                  - начальник управления по реализации
Шолпан Токтаровна           государственной политики в области
авторского и смежных прав Комитета по
правам интеллектуальной собственности
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Карабаев                  - начальник отдела взаимодействия с
Булат Токешевич             органами внутренних дел и дознания
оперативного управления Комитета
уголовно-исполнительной системы
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Хасенов                   - начальник отдела дознания Комитета по
Марат Майданович            государственному контролю и надзору в
области чрезвычайных ситуаций
Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Утепова                   - начальник отдела кадров и работы с
Гульнар Казиевна            персоналом управления организационно-
контрольной и кадровой работы
Департамента административной работы
Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Музыка                    - главный специалист отдела по
Антонина Степановна         формированию информации общего
назначения Департамента
информатизации и связи Министерства
внутренних дел Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 1 шiлдеге дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне Мемлекеттiк құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласында еуропалық стандарттарға қол жеткiзу стратегиясының мiндеттерiн iске асыру жөнінде ұсыныстар енгiзсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 июля 2006 года внести предложения в Правительство Республики Казахстан по реализации задачи Стратегии достижения европейских стандартов в области государственной правовой статистики и специальных учетов.
Премьер-Министр