Қазақстан Республикасы Президентінің қатысуымен өткен Қазақстан Республикасы Үкіметінің кеңейтілген мәжілісінің 2005 жылғы 21 қарашадағы N 01-7.8 хаттамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 345-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қарашадағы кеңейтілген мәжілісінде берілген Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмаларын іске асыру мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің қатысуымен өткен Қазақстан Республикасы Үкіметінің кеңейтілген мәжілісінің 2005 жылғы 21 қарашадағы N 01-7.8 хаттамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдардың басшылары Жоспар іс-шараларының уақтылы және тиісінше орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 345-ө өкімімен бекітілген
Қазақстан Республикасы Президентінің қатысуымен
2005 жылғы 21 қарашада өткен Қазақстан Республикасы
Үкіметінің кеңейтілген мәжілісінің N 01-7.8 хаттамасын
іске асыру жөніндегі іс-шаралар
ЖОСПАРЫ
Ескерту. Жоспарға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.05.16. N  122 , 2006.11.30. N  348 өкімдерімен.
Р/с
N
Хаттама тармағының мазмұны
Хат-
тама
бо-
йынша
орын-
далу
мер-
зімі
Іс-шара
Аяқталу
нысаны
Үкі-
метке
енгізу
мер-
зімі
ҚР
Прези-
ден-
тінің
Әкімші-
лігіне
және
Парла-
ментке
енгізу
мерзімі

Об утверждении Плана мероприятий по реализации протокола расширенного заседания Правительства Республики Казахстан с участием Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2005 года N 01-7.8
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 345-р
В целях реализации поручений Президента Республики Казахстан, данных на расширенном заседании Правительства Республики Казахстан 21 ноября 2005 года:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации Протокола расширенного заседания Правительства Республики с участием Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2005 года N 01-7.8 (далее - План).
2. Руководителям государственных органов обеспечить своевременное и надлежащее выполнение мероприятий Плана.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 г. N 345-р
ПЛАН
мероприятий по реализации Протокола
расширенного заседания Правительства Республики
Казахстан с участием Президента Республики Казахстан
N 01-7.8 от 21 ноября 2005 года  <*>
Сноска. В План внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 16 мая 2006 года N  122-p; от 30 ноября 2006 года N  348-р .
N
п/п
Содержание пункта Протокола
Срок
испол-
нения по Прото-
колу
Меро-
приятие
Форма
завер-
шения
Срок
внесе-
ния в
Прави-
тель-
ство
Срок
внесе-
ния в
Админи-
страцию
Прези-
дента
РК и
Парла-
мент

(2.3.
және
2.8.3.
бо-
йынша)
Орын-
далуына
жауапты
мемле-
кеттік
орган
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2.1. Жеке тұр-
ғын үй салуды
қолдау және
ынталандыру
жөнінде, оның
ішінде жер
учаскелерін
беру рәсімде-
рін жетілдіру
және инженер-
лік-коммуника-
ция желілерін
жүргізу бөлі-
гінде ұсыныс-
тар әзірлеу
2005
жыл-
дың
со-
ңына
дейін
Жеке
тұрғын
үй
салуды
қолдау
және
ынта-
ландыру
жөнінде
ұсыныс-
тар
әзірлеу
және
Үкіметке
енгізу
Үкімет-
ке есеп
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2005
жылғы
19
жел-
тоқсан
2005 жылғы
25
жел-
тоқсан
ИСМ
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
Қаржы-
мині,
Әділет-
мині,
ЖРА,
облыст-
ардың,
Астана
және
Алматы
қала-
ларының
әкім-
дері
ҚР Пре-
мьер-
Минист-
рінің
Кеңсесі
2
2.2. Ел аума-
ғында ойын
бизнесі меке-
мелерінің,
оның ішінде
казинолардың
қызметін ретке
келтіру жөнін-
де нақты ұсы-
ныстар енгізу
2006
жылғы
қаң-
тарда
Норма-
тивтік
құқықтық
кесімнің
жобасын
әзірлеу
және
Үкіметке
енгізу
Норма-
тивтік
құқық-
тық
кесім-
нің
жобасы
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
4
қаңтар
2006
жылғы
30
қаңтар
Қаржы-
мині
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
ИСМ,
МАСМ,
Әділет-
мині,
ІІМ, БП
(келі-
сім бо-
йынша),
ЭСЖҚД
(қаржы
поли-
циясы)
(келі-
сім бо-
йынша),
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
3
2.3. Концессия
туралы»Қазақ-
стан Республи-
касы Заңының
жобасын Парла-
ментке енгізу
2006
жыл-
дың
бі-
рінші
тоқ-
са-
нында
2.3.1.
"Кон-
цессия
туралы"
Қазақ-
стан
Респу-
бликасы
Заңының
жобасын
Үкіметке
енгізу
2.3.2.
"Кон-
цессия
туралы" Қазақ-
стан
Респу-
бликасы
Заңының
жобасын
Парла-
ментке
енгізу
Заңның
және
Үкімет
қаулы-
сының
жоба-
лары
Үкімет
қаулысы
және
Заң
жобасы
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
20
ақпан
2006
жылғы
20
наурыз
2006
жылғы
30
наурыз
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
Қаржы-
мині,
Әділет-
мині,
басқа
да
мүдделі
мемле-
кеттік
орган-
дар
ҚР Пре-
мьер-
Мини-
стрінің
Кеңсесі
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
4
2.4. Қазақстан
Республикасы-
ның 2015 жылға
дейінгі көлік
стратегиясын
әзірлеуді
аяқтау
2006
жыл-
дың
бі-
рінші
тоқ-
са-
нында
Қазақс-
тан Рес-
публика-
сының
2015
жылға
дейінгі
көлік
страте-
гиясының
жобасын
Үкіметке
енгізу
Үкімет
қаулы-
сының
жобасы
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
10
наурыз
2006 жылғы
30
наурыз
ККМ
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
5
2.5. Өңірлік
электр энер-
гиясына тапшы-
лықты, жабуды,
халықаралық
транзитті және
электр энер-
гиясының экс-
портын қамта-
масыз етуді,
энергиямен
жабдықтауды
ынталандыруды
және экология-
лық қауіпсіз-
дікті сақтау-
ды, сондай-ақ
біртұтас еура-
зиялық электр
энергиясы на-
рығын қалып-
тастыру үшін
жағдай жасауды
ескере отырып,
электр энерге-
тикасы саласын
дамытудың қол-
даныстағы бағ-
дарламаларын
түзету
2006
жыл-
дың
бі-
рінші
тоқ-
са-
нында
Өңірлік
электр
энер-
гиясына
тапшы-
лықты
жабуды,
халық-
аралық
транзит-
ті және
электр
энергия-
сының
экспор-
тын
қамта-
масыз
етуді,
энергия-
мен жаб-
дықтауды
ынталан-
дыруды
және
эколо-
гиялық
қауіп-
сіздікті
сақтау-
ды, сон-
дай-ақ
біртұтас
еура-
зиялық
электр
энер-
гиясы
нарығын
қалып-
тастыру
үшін
жағдай
жасауды
ескере
отырып,
электр
энерге-
тикасы
саласын
дамыту
бағдар-
ламала-
рына
өзгеріс-
тер мен
толық-
тырулар
енгізу
туралы
норма-
тивтік
құқықтық
кесім-
дердің
жоба-
ларын
әзірлеу
және
Үкіметке
енгізу
Норма-
тивтік
құқық-
тық
кесім-
дердің
жоба-
лары
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
10
наурыз
2006
жылғы
30
наурыз
ЭМРМ
(жинақ-
тау),
"КЕGОС"
ААҚ
(келі-
сім бо-
йынша),
ИСМ,
ККМ,
Қорша-
ғанор-
тамині,
АШМ,
ТМРА,
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қала-
ларының
әкім-
дері
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
6

(по 2.3
и
2.8.3.)
Госу-
дарст-
венный
орган,
ответ-
ствен-
ный за
испол-
нение
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2.1.
Разработать
предложения
по поддержке
и стимули-
рованию ин-
дивидуаль-
ного жилищ-
ного строи-
тельства, в
том числе в
части совер-
шенствования
процедур
предоставле-
ния земель-
ных участков
и подведения
к ним инже-
нерно-комму-
никационных сетей
до
конца
2005
года
Разра-
ботать
и внести
в Прави-
тельство
предло-
жения по
под-
держке и
стимули-
рованию
индиви-
дуаль-
ного
жилищ-
ного
строи-
тельства
Отчет в
Прави-
тельство
19 де-
кабря
2005 г.
МИТ (со-
зыв),
МЭБП,
МФ, МЮ, АЗР, акимы
областей и гг.
Астаны и
Алматы
Инфор-
мация в
Адми-
нистра-
цию
Прези-
дента РК
25 де-
кабря
2005 г.
Канце-
лярия Премьер-
Министра РК
2
2.2. Внести
конкретные
предложения
по упоря-
дочению
деятельности
заведений
игорного
бизнеса, в
том числе
казино, на
территории
страны
в ян-
варе
2006
года
Разра-
ботать и
внести в
Прави-
тельствопроект
норма-
тивного право-
вого
акта
Проект
норма-
тивного
право-
вого
акта
4 января
2006 г.
МФ
(созыв),
МЭБП,
МИТ,
МКИС,
МЮ,
МВД, ГП
(по
согласо-
ванию),
АФП
(Финпол)
(по
согласо-
ванию)
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30
января
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра РК
3
2.3. Внести
в Парламент
проект
Закона
Республики
Казахстан "О
концессии"
в
пер-
вом
квар-
тале
2006
года
2.3.1.
Внести в
Прави-
тельство
проект
Закона
Респуб-
лики Ка-
захстан
"О кон-
цессии"
2.3.2.
Внести в
Парла-
мент
проект
Закона
Респуб-
лики Ка-
захстан "О кон-
цессии"
Проекты
Закона и
поста-
новления
Прави-
тельства
20 фев-
раля 2006 г.
МЭБП
(созыв),
МФ, МЮ,
другие
заинте-
ресова-
нные
гос-
органы
Поста-
новление
Прави-
тельства
и проект
Закона
20
марта
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30
марта
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
4
2.4.
Завершить
разработку
Транспортной
Стратегии
Республики
Казахстан
до 2015 года
в
пер-
вом
квар-
тале
2006
года
Внести в
Прави-
тельство
проект
Транс-
портной
Стра-
тегии
Респуб-
лики Ка-
захстан
до 2015
г.
Проект
поста-
новления
Прави-
тельства
10
марта
2006 г.
МТК
(созыв),
МЭБП
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30
марта
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
5
2.5. Скор-
ректировать
действующие
программы
развития
электроэнер-
гетической
отрасли с
учетом
покрытия
регионально-
го дефицита
электро-
энергии,
обеспечения
между-
народного
транзита и
экспорта
электро-
энергии,
стимулирова-
ния энерго-
сбережения и
соблюдения экологи-
ческой без-
опасности, а
также
создания
условий для
формирования
единого
евразийского
электроэнер-
гетического
рынка
в
пер-
вом
квар-
тале
2006
года
Разрабо-
тать и
внести в
Прави-
тельство
проекты
нормати-
вных
правовых
актов о
внесении
измене-
ний и
дополне-
ний в
програм-
мы раз-
вития
электро-
энерге-
тической
отрасли
с учетом
покрытия
региона-
льного
дефицита
злектро-
энергии,
обеспе-
чения
междуна-
родного
транзита
и
экспорта
электро-
энергии,
стимули-
рования
энерго-
сбереже-
ния и
соблюде-
ния эко-
логичес-
кой
безопас-
ности, а
также
создания
условий
для фор-
мирова-
ния
единого
евразий-
ского
электро-
энерге-
тическо-
го рынка
Проекты
норма-
тивных
правовых
актов
10
марта
2006 г.
МЭМР
(созыв),
ОАО
"KEGOC"
(по согласо-
ванию),
МИТ,
МТК,
МООС,
МСХ,
АРЕМ,
акимы
облас-
тей,
городов
Астаны
и Алматы
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30
марта
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
6

2.6. Жеті пи-
лоттық клас-
терге қосымша
Қазақстан Рес-
публикасында
жоғары техно-
логиялық өнді-
рістерді дамы-
ту жөнінде
ұсыныстар
енгізу
2006
жыл-
дың
бі-
рінші
тоқ-
са-
нында
Қазақс-
тан Рес-
публи-
касында
жоғары
техно-
логиялық
өнді-
рістерді
дамыту
жөнінде
ұсыныс-
тар
әзірлеу
және
Үкіметке
енгізу
Үкімет-
ке
ақпарат
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
20
наурыз
2006
жылғы
30
наурыз
ИСМ
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
ЭМРМ,
БҒМ,
ККМ,
АШМ
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
7
2.7. Қазақстан
Республикасын-
да тұрғын үй-
коммуналдық
саланы дамыту-
дың 2006-2008
жылдарға ар-
налған бағдар-
ламасын бекіту
2006
жылғы
1
мау-
сымға
дейін
Қазақс-
тан Рес-
публика-
сында
тұрғын
үй-ком-
муналдық
саланы
дамыту-
дың
2006-
2008
жылдарға
арналған
бағдар-
ламасын
Үкіметке
енгізу
Үкімет
қаулы-
сының
жобасы
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
10
мамыр
2006
жылғы
30
мамыр
ИСМ
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
Қаржы-
мині,
Әділет-
мині,
ТМРА,
Еңбек-
мині,
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қала-
ларының
әкім-
дері
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
8
2.8. Шағын жә-
не орта бизнес
субъектілері,
шаруа фермер
қожалықтары
және ауыл
шаруашылығы
кәсіпорындары
үшін салық
заңнамасын же-
тілдіру мәсе-
лелері жөнін-
дегі, сондай-
ақ бірыңғай
жеке табыс са-
лығын енгізу,
ҚҚС ставкасын
төмендету бө-
лігінде ұсы-
ныстарды пы-
сықтау және
енгізу
2006
жылғы
1
мау-
сымға
дейін
2.8.1.
Шағын
және
орта
бизнес
субъек-
тілері,
шаруа
фермер
қожалық-
тары жә-
не ауыл
шаруа-
шылығы
кәсіпо-
рындары
үшін са-
лық заң-
намасын
жетілді-
ру жө-
ніндегі,
сондай-
ақ
бірыңғай
жеке
табыс
салығын
енгізу,
ҚҚС ста-
вкасын
төмен-
дету бө-
лігінде
ұсы-
ныстар
әзірлеу;
2.8.2.
Норма-
тивтік
құқықтық
кесім-
дердің
жоба-
ларын
Үкіметке
енгізу;
2.8.3.
Норма-
тивтік
құқықтық
кесім-
дердің
жобала-
рын Пар-
ламентке
енгізу
Үкі-
метке
ақпарат
Норма-
тивтік
құқық-
тық
кесім-
дердің
жоба-
лары
Норма-
тивтік
құқық-
тық
кесім-
дердің
жоба-
лары
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
20
наурыз
2006
жылғы
10
сәуір
2006
жылғы
10
мамыр
2006
жылғы
30
мамыр
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
Қаржы-
мині,
ИСМ,
АШМ,
Әділет-
мині
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
Қаржы-
мині,
ИСМ,
АШМ,
Әділет-
мині
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
9
2.9. Ұлттық
Банкпен бірле-
сіп, 2006 жыл-
ғы 1 шілдеден
бастап Қазақс-
тан Республи-
касы Президен-
тінің 2005
жылғы 1 қыркү-
йектегі N 1641
Жарлығымен
мақұлданған
оның тұжырым-
дамасына сәй-
кес Ұлттық
қордың жұмыс
істеуінің жаңа
жүйесіне көшу
жөнінде шара-
лар қабылдау
2006
жыл-
дың
бі-
рінші
жарты
жыл-
ды-
ғында
Ұлттық
қордың
жұмыс
істеуі-
нің жаңа
жүйесіне
көшу жө-
ніндегі
іс-
шаралар
жоспарын
әзірлеу
және
Үкіметке
енгізу
Үкімет
қау-
лысының
жобасы
Іс-
шаралар
жоспа-
рының
орын-
далуы
туралы
Үкі-
метке
ақпарат
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
20
қаңтар
2006
жылғы
20
наурыз
2006
жылғы
20
маусым
2006
жылғы
30
маусым
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
Қаржы-
мині,
Әділет-
мині,
ҰБ (ке-
лісім
бойын-
ша),
АБА,
ҚНРА
(келі-
сім бо-
йынша),
ЭМРМ,
СА
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
Қаржы-
мині,
Әділет-
мині,
ҰБ
(келі-
сім бо-
йынша),
АБА,
ҚНРА
(келі-
сім бо-
йынша),
ЭМРМ,
СА
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
10

2.6. Допол-
нительно
к семи
пилотным
кластерам
внести
предложения
по развитию
высокотехно-
логичных
производств
в Республике
Казахстан
в
пер-
вом
квар-
тале
2006
года
Разрабо-
тать и
внести в
Прави-
тельство
предло-
жения по
развитию
высоко-
техноло-
гичных
произ-
водств в
Респуб-
лике Ка-
захстан
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
20
марта
2006 г.
МИТ
(созыв),
МЭБП,
МЭМР,
МОН,
МТК, МСХ
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30
марта
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
7
2.7.
Утвердить
Программу
развития
жилищно-
коммунальной
сферы в
Республике
Казахстан на
2006-2008
годы
до 1
июня
2006
года
Внести в
Прави-
тельство
проект
Програм-
мы раз-
вития
жилищно-
коммуна-
льной
сферы в
Респуб-
лике Ка-
захстан
на 2006-
2008
годы
Проект
поста-
новления
Прави-
тельства
10 мая
2006 г.
МИТ
(созыв),
МЭБП,
МФ, МЮ,
АРЕМ,
МТСЗН,
акимы
областей
и гг.
Астаны
и Алматы
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30 мая
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
8
2.8. Про-
работать и
внести пред-
ложения по
вопросам
совершенст-
вования на- логового за-
конодательс-
тва для
субъектов
малого и
среднего
бизнеса,
крестьянских
фермерских
хозяйств и
сельскохо-
зяйственных
предприятий,
а также в
части введе-
ния единого
индивидуаль-
ного подо-
ходного
налога,
снижения
ставки НДС
до 1
июня
2006
года
2.8.1.
Разрабо-
тать
предло-
жения по
соверше-
нствова-
нию на-
логового
законо-
дательс-
тва для
субъек-
тов ма-
лого и
среднего
бизнеса,
крестья-
нских
фермерс-
ких
хозяйств
и сельс-
кохозяй-
ственных
предпри-
ятий, а
также в
части
введения
единого
индиви-
дуаль-
ного
подоход-
ного
налога,
снижения
ставки
НДС
2.8.2.
Внести
проекты
норма-
тивных
правовых
актов в
Прави-
тельство
2.8.3.
Внести
проекты
норма-
тивных
правовых
актов в
Парла-
мент
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
20
марта
2006 г.
МЭБП
(созыв),
МФ, МИТ,
МСХ, МЮ
Проекты
норма-
тивных
правовых
актов
10
апреля
2006 г.
МЭБП
(созыв),
МФ, МИТ,
МСХ, МЮ
Проекты
норма-
тивных
правовых
актов
10 мая
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30 мая
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
9
2.9. Сов-
местно с На-
циональным
Банком при-
нять меры по
переходу с 1
июля 2006
года на но-
вую систему
функциониро-
вания Нацио-
нального
фонда в
соответствии
с его кон-
цепцией,
одобренной
Указом Пре-
зидента
Республики
Казахстан от
1 сентября
2005 года N
1641
в
пер-
вом
полу-
годии
2006
года
Разрабо-
тать и
внести в
Прави-
тельство
План
меро-
приятий
по пе-
реходу
на новую
систему
функцио-
нирова-
ния На-
циональ-
ного
фонда
Проект
поста-
новления
Прави-
тельства
20
февраля
2006 г.
МЭБП
(созыв),
МФ, МЮ,
НБ (по
согласо-
ванию),
АИС, АФН
(по
согласо-
ванию),
МЭМР, АС
Инфор-
мация об
испол-
нении
Плана
меро-
приятий
в Прави-
тельство
20
марта
2006 г.
20 июня
2006 г.
МЭБП
(созыв),
МФ, МЮ,
НБ (по
согласо-
ванию),
АИС, АФН
(по
согласо-
ванию),
МЭМР, АС
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30 июня
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
10

2.10. Қазақ-
стан Республи-
касының аумақ-
тық даму стра-
тегиясын әзір-
леу
2006
жыл-
дың
бі-
рінші
жарты
жыл-
ды-
ғында
Қазақс-
тан Рес-
публика-
сының
аумақтық
даму
страте-
гисын
әзірлеу
және
Үкіметке
енгізу
Үкімет
қаулы-
сының
жобасы
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
12
мамыр
2006
жылғы
30
маусым
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
басқа
да
мүдделі
мемле-
кеттік
орган-
дар
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
11
Мемлекеттік
холдингілік
компанияның
басшысы ретін-
де біліктілігі
жоғары шетел-
дік менеджерді
тарту және
компания жаны-
нан Инвестор-
лар кеңесін
құру мүмкінді-
гін қарастыра
отырып, оны
құруды аяқтау
2006
жыл-
дың
бі-
рінші
жарты
жыл-
ды-
ғында
Мемле-
кеттік
холдин-
гілік
компания
құру жә-
не оның
жұмыс
істеуі
жөнінде-
гі іс-
шаралар
жоспарын
Үкіметке
енгізу
Үкімет
қаулы-
сының
жобасы
Жос-
пардың
орын-
далу
барысы
туралы
Үкі-
метке
ақпарат
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
15
ақпан
2006
жылғы
27
наурыз
2006
жылғы
26
маусым
2006
жылғы
30
маусым
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
Қаржы-
мині,
ұлттық
компа-
ниялар
(келі-
сім бо-
йынша)
мен
мүдделі
мемле-
кеттік
орган-
дар
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
Қаржы-
мині,
ұлттық
компа-
ниялар
(келі-
сім бо-
йынша)
мен
мүдделі
мемле-
кеттік
ор-
гандар
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
12
2.12. Мемле-
кеттік-жеке
серіктестік
тетіктерін да-
мыту жөніндегі
іс-қимылдардың
орта мерзімді
жоспарын
әзірлеу және
қабылдау
2006
жыл-
дың
бі-
рінші
жарты
жыл-
ды-
ғында
Мемле-
кеттік-
жеке
серік-
тестік
тетік-
терін
дамыту
жөнін-
дегі іс-
қимыл-
дардың
орта
мерзімді
жоспарын
әзірлеу
және
Үкіметке
енгізу
Үкімет
қаулы-
сының
жобасы
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
12
мамыр
2006
жылғы
30
маусым
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
Қаржы-
мині,
ККМ,
ЭМРМ,
Әділет-
мині,
ИСМ
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
13
2.13. Тиісті
мастер-жоспар-
ларды жасап,
өзара іс-қи-
мылдың, даму
институттарын
үйлестірудің
жіті тетікте-
рін және инве-
стициялық жо-
баларды ірік-
теудің бірың-
ғай өлшемін
әзірлей оты-
рып, жеті пи-
лоттық клас-
терді қалып-
тастыруды аяқтау
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Жеті
пилоттық
кластер-
ді қа-
лыптас-
тыруды
аяқтау
жөнінде-
гі шара-
ларды
қабылдау
Үкімет-
ке есеп
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
тоқсан
сайын,
есеп-
тік
тоқ-
саннан
ке-
йінгі
айдың
20-
күніне
қарай
тоқсан
сайын,
есептік
тоқсан-
нан
кейінгі
айдың
30-
күніне
қарай
ИСМ
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
басқа да
мүдделі
мемле-
кеттік
орган-
дар
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
14
2.14. Бизнес
және ғылыми
қауымдастық
өкілдерімен
бірлесіп, ғы-
лым мен өнді-
ріс, оның
ішінде перс-
пективалық
кластерлердің
өзара байланы-
сын күшейту
мақсатында ір-
гелі және қол-
данбалы ғылым-
ды дамытудың
негізгі бағыт-
тары мен ба-
сымдықтарын
айқындау.
Осы жұмысқа
басшылық жа-
сауды Қазақс-
тан Республи-
касы Премьер-
Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Рес-
публикасының
Индустрия және
сауда министрі
С.М.Мыңбаевқа
жүктелсін.
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Іргелі
және
қолдан-
балы
ғылымды
дамыту-
дың
негізгі
бағытта-
ры мен
басым-
дықтары
жөнін-
дегі
ұсыныс-
тарды
әзір-
лесін
және
Үкіметке
енгізсін
Үкімет-
ке
ақпарат
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
1
шілде
2006
жылғы
1
тамыз
БҒМ
(жинақ-
тау),
ИСМ,
ЭМРМ,
АШМ,
ДСМ,
ЭБЖМ
және
басқа
да
мүдделі
мемле-
кеттік
орган-
дар мен
ұйымдар
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
15

2.10. Разра-
ботать
Стратегию
территори-
ального
развития
Республики
Казахстан
в
пер-
вом
полу-
годии
2006
года
Разрабо-
тать и
внести в
Прави-
тельство
Страте-
гию тер-
ритори-
ального
развития
Респуб-
лики Ка-
захстан
Проект
поста-
новления
Прави-
тельства
12 мая
2006 г.
МЭБП
(созыв),
другие
заинте-
ресован-
ные гос-
органы
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30 июня
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
11
2.11. Завер-
шить созда-
ние государ-
ственной
холдинговой
компании,
рассмотрев
возможность
привлечения
в качестве
ее руководи-
теля высоко-
квалифициро-
ванного
иностранного
менеджера и
формирования
при компании
Совета
инвесторов
в
пер-
вом
полу-
годии
2006
года
Внести в
Прави-
тельство
План
меро-
приятий
по соз-
данию и
функцио-
нирова-
нию
годарст-
венной
холдин-
говой
компании
Проект
поста-
новления
Прави-
тельства
15
февраля
2006 г.
МЭБП
(созыв),
МФ, нац-
компании
(по
согласо-
ванию) и
заинте-
ресован-
ные гос-
органы
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
о ходе
испол-
нения
Плана
меро-
приятий
27
марта
2006 г.
26 июня
2006 г.
МЭБП
(созыв),
МФ, нац-
компании
(по
согласо-
ванию) и
заинте-
ресован-
ные гос-
органы
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30 июня
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
12
2.12. Разра-
ботать и
принять
средне-
срочный план
действий по
развитию
механизмов
государстве-
нно-частного
партнерства
в
пер-
вом
полу-
годии
2006
года
Разрабо-
тать и
внести в
Прави-
тельство
проект
средне-
срочного
плана
действий
по раз-
витию
механиз-
мов го-
сударст-
венно-
частного
партнер-
ства
Проект
поста-
новления
Прави-
тельства
12 мая
2006 г.
МЭБП
(созыв),
МФ, МТК,
МЭМР,
МЮ, МИТ
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30 июня
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
13
2.13.
Завершить
формирование
семи
пилотных
кластеров с
составлением
соответст-
вующих
мастер-
планов,
выработкой
четких
механизмов взаимодейст-
вия, коорди-
нации
институтов
развития и
единых
критериев отбора инвестицион-
ных проектов
в те-
чение
2006
года
Принять
меры по
завер-
шению
формиро-
вания
семи
пилотных
класте-
ров
Отчет в
Прави-
тельство
еже-
квар-
тально, к 20
числу
месяца,
следу-
ющего
за от-
четным
квар-
талом
МИТ
(созыв),
МЭБП,
другие
заинте-
ресован-
ные гос-
органы
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
еже-
квар-
тально, к 30
числу
месяца,
следу-
ющего
за от-
четным
квар-
талом
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
14
2.14.
Совместно с
представи-
телями
бизнеса и
научного
сообщества
определить
основные
направления
и приоритеты
развития
фундамента-
льной и
прикладной
науки с
целью
усиления
взаимосвязи
науки и про-
изводства, в
том числе
при реали-
зации проек-
тов перспек-
тивных
кластеров.
Руководство
этой работой
возложить на
Заместителя
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан -
Министра
индустрии и
торговли
Республики
Казахстан
Мынбаева
С.М.
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать и
внести в
Прави-
тельство
предло-
жения по
основным
направ-
лениям и
приори-
тетам
развития
фундаме-
нтальной
и при-
кладной
науки
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
1 июля
2006 г.
МОН
(созыв),
МИТ,
МЭМР,
МСХ, МЗ,
МЭБП и
другие заинте-
ресован-
ные гос-
органы и
органи-
зации
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
1
августа
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
15

2.15. Заңнама-
лық және нор-
мативтік құ-
қықтық кесім-
дерді әзірлей
отырып, халық-
аралық стан-
дарттарға сәй-
кес экономика-
ны монополияға
қарсы реттеу
жүйесін жетіл-
діру жөнінде
ұсыныстар
енгізу
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Эконо-
миканы
монопо-
лияға
қарсы
реттеу
жүйесін
жетілді-
ру жө-
ніндегі
іс-
шаралар
жоспарын
әзірлеу
және
Үкіметке
енгізу
Үкімет
қаулы-
сының
жобасы
Іс-
шаралар
жоспа-
рының
орын-
далуы
туралы
Үкі-
метке
ақпарат
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
20 ақпан
тоқсан
сайын,
тоқ-
санның
соңғы
айының
20-
күніне
тоқсан
сайын,
тоқ-
санның
соңғы
айының
30-
күніне
ИСМ
(жинақ-
тау),
ТМРА,
ЭБЖМ,
Әділет-
мині
ИСМ
(жинақ-
тау),
ТМРА,
ЭБЖМ,
Әділет-
мині
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
16
2.16. Қазақс-
тан Республи-
касының Дүние-
жүзілік сауда
ұйымына кіруі
жөніндегі да-
йындық рәсім-
дері мен ке-
ліссөздерді
аяқтау
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Қазақс-
тан Рес-
публи-
касының
Дүние-
жүзілік
сауда
ұйымына
кіруі
жөнін-
дегі
дайындық
рәсімдер
мен ке-
ліссөз-
дерді
аяқтау
Үкімет-
ке есеп
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
тоқсан
сайын
тоқ-
санның
соңғы
айының
20-
күніне
тоқсан
сайын,
тоқ-
санның
соңғы
айының
30-
күніне
ИСМ
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
ЭМРМ,
АШМ
және
басқа
да
мүдделі
мемле-
кеттік
орган-
дар
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
17
2.17. 2009
жылға қарай
Қазақстан Рес-
публикасының
барлық халқын
сапалы ауыз
сумен қамтама-
сыз ету жөнін-
дегі шаралар
кешенін
әзірлеу
2006
жыл-
дың
ішін-
де
2009
жылға
қарай
Қазақс-
тан Рес-
публи-
касының
барлық
халқын
сапалы
ауыз су-
мен қа-
мтамасыз
ету жө-
ніндегі
іс-
шаралар
жоспарын
әзірлеу
және
Үкіметке
енгізу
Үкімет
қаулы-
сының
жобасы
Жоспар-
дың
орын-
далуы
туралы
Үкімет-
ке
ақпарат
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
20
наурыз
2006
жылғы
20
маусым
2006
жылғы
18
жел-
тоқсан
2006
жылғы
25
жел-
тоқсан
АШМ
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
Қорша-
ғанор-
тамині,
облыс
әкім-
дері
АШМ
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
Қорша-
ғанор-
тамині,
облыс
әкім-
дері
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
18
2.18. "Элект-
рондық үкімет-
ті" қалыптас-
тыру жөніндегі
жұмысты жан-
дандыру және
халықтың қа-
жеттілігін жә-
не дайындық
деңгейін еске-
ретін іс-шара-
лардың нақты
жоспарын әзір-
лей отырып,
тиісті пилот-
тық жобаларды
енгізуді
жеделдету
2006
жыл-
дың
ішін-
де
"Элек-
трондық
үкімет-
ті"
қалып-
тастыру
жөнінде
егжей-
тегжейлі
Жоспар-
кесте
әзірлеу
Жоспар-
кесте-
нің
орын-
далуы
туралы
Үкімет-
ке есеп
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
ай
сайын,
25-
күнге
2006
жылғы
30
маусым
және
25
жел-
тоқсан
АБА
(жинақ-
тау),
ККМ,
ИСМ,
МАСМ,
ЭБЖМ,
Қаржы-
мині,
басқа
да
мүдделі
мемле-
кеттік
орган-
дар
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
19
2.19. Халыққа
және кәсіпкер-
лік секторға
сапалы мемле-
кеттік қызмет-
тер көрсетуге
мемлекеттік
органдар қыз-
метін бағдар-
лай отырып,
әкімшілік
реформаны
жүргізуді жандандыру
Мемлекеттік
органдар қыз-
метін бағалау-
дың рейтингі-
лік жүйесін
әзірлеу және
енгізу

2.15. Внести
предложения
по совершен-
ствованию
системы
антимонопо-
льного регу-
лирования
экономики в
соответствии
с междуна-
родными
стандартами
с разработ-
кой законо-
дательных и
нормативных
правовых
актов
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать и
внести в
Прави-
тельство
План
меро-
приятий  по со-
вершенс-
твованию
системы
антимо-
нополь-
ного  регули-
рования эконо-
мики
Проект
поста-
новления
Прави-
тельства
20
февраля
2006 г.
МИТ
(созыв),
АРЕМ,
МЭБП, МЮ
Инфор-
мация об
испол-
нении
Плана
меро-
приятий
в Прави-
тельство
еже-
квар-
тально, к 20
числу
послед-
него
месяца
квар-
тала
МИТ
(созыв),
АРЕМ,
МЭБП, МЮ
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
еже-
квар-
тально, к 30
числу
послед-
него
месяца
квар-
тала
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
16
2.16.
Завершить
подготови-
тельные
процедуры и
переговоры
по вступле-
нию Респуб-
лики Казах-
стан во
Всемирную
торговую
организацию
в те-
чение
2006
года
Завер-
шить
подгото-
витель-
ные про-
цедуры и
перего-
воры по
вступле-
нию Рес-
публики
Казах-
стан во
Всемир-
ную тор-
говую
органи-
зацию
Отчет в
Прави-
тельство
еже-
квар-
тально, к 20
числу
послед-
него
месяца
квар-
тала
МИТ
(созыв),
МЭБП,
МЭМР,
МСХ и
другие заинте-
ресован-
ные гос-
органы
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
еже-
квар-
тально, к 30
числу
послед-
него
месяца
квар-
тала
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
17
2.17. Разра-
ботать
комплекс мер
по обеспече-
нию к 2009
году всего
населения
Республики
Казахстан
качественной
питьевой
водой
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать и
внести в
Прави-
тельство
План
меро-
приятий
по обес-
печению
к 2009
году
всего
населе-
ния Рес-
публики
Казах-
стан ка-
чест-
венной
питьевой
водой
Проект
поста-
новления
Прави-
тельства
20
марта
2006 г.
МСХ
(созыв),
МЭБП,
МООС,
акимы
областей
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
об
испол-
нении
Плана
меро-
приятий
20 июня
2006 г.
18 де-
кабря
2006 г.
МСХ
(созыв),
МЭБП,
МООС,
акимы
областей
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
25 де-
кабря
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
18
2.18. Акти-
визировать
работу по
формированию
"электрон-
ного прави-
тельства" и
ускорить
внедрение
соответст-
вующих
пилотных
проектов с
разработкой
конкретного
плана меро-
приятий,
учитывающего
потребности
и уровень
готовности
населения
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать де-
тальный
План-
график
по
форми-
рованию
инфраст-
руктуры
"элект-
ронного
правите-
льства"
Отчет о
выпол-
нении
Плана-
графика
в Прави-
тельство
ежеме-
сячно,
к 25
числу
АИС
(созыв),
МТК, МИТ,
МКИС,
МЭБП,
МФ,
другие заинте-
ресова-
нные
гос-
органы
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30 июня
и 25
декабря
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
19
2.19. Акти-
визировать
проведение
админист-
ративной
реформы с
ориентиро-
ванием
деятельности
государст-
венных
органов на
предоставле-
ние качест-
венных госу-
дарственных
услуг
населению и
предпринима-
тельскому
сектору
Разработать
и внедрить
рейтинговую
систему
оценки
деятельности
государстве-
нных органов
в те-
чение

2006
жыл-
дың
ішін-
де
2.19.1.
Әкімші-
лік ре-
форманы
жүргізу-
ді жан-
дандыру
жөнінде-
гі іс-
шаралар
жоспарын
әзірлеу
және
Үкіметке
енгізу
2.19.2.
Мемле-
кеттік
орган-
дардың
қызметін
бағалау-
дың рей-
тингілік
жүйесі
жөнінде-
гі ұсы-
ныстар
әзірлеу
және
Үкі-
метке
енгізу
Норма-
тивтік
құқық-
тық
кесім
жобасы
Іс-ша-
ралар
жоспа-
рының
орын-
далуы
туралы
Үкімет-
ке
ақпарат
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
Норма-
тивтік
құқық-
тық
кесім
жобасы
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
20
наурыз
2006
жылғы
20
маусым
2006
жылғы
18
жел-
тоқсан
2006
жылғы
20
маусым
2006
жылғы
30
маусым
және
25
жел-
тоқсан
2006
жылғы
25
жел-
тоқсан
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
МҚА
(келі-
сім бо-
йынша),
Әділет-
мині,
басқа
да
мүдделі
орган-
дар
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
МҚА
(келі-
сім бо-
йынша),
Әділет-
мині,
басқа
да
мүдделі
орган-
дар
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
МҚА
(келі-
сім бо-
йынша),
Әділет-
мині,
басқа
да
мүдделі
орган-
дар
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
20
2.20. Жұмыс
тиімділігін
арттыруды және
ұлттық компа-
ниялар, акцио-
нерлік қоғам-
дар, жауапкер-
шілігі шектеу-
лі серіктес-
тіктер, мемле-
кет қатысатын
компаниялар
шығыстарының
ашықтығын,
оның ішінде
олардың бейін-
дік емес қыз-
мет түрлері
мен активтерін
бәсекелес
секторға беру
есебінен
қамтамасыз ету
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Жұмыс
тиім-
ділігін
арттыру
және
ұлттық
компа-
ниялар,
акцио-
нерлік
қоғам-
дар, жа-
уапкер-
шілігі
шектеулі
серік-
тестік-
тер,
мемлекет
қатыса-
тын ком-
паниялар
шығыс-
тарының
ашық-
тығын,
оның
ішінде
олардың
бейіндік
емес
қызмет
түрлері
мен ак-
тивтерін
бәсеке-
лес
секторға
беру
есебінен
қамтама-
сыз ету
жөнінде-
гі ша-
раларды
әзірлеу
және
қабылдау
Үкімет-
ке есеп
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
тоқсан
сайын,
есеп-
тік
кезең-
нен
ке-
йінгі
екінші
айдың
10-
күніне
тоқсан
сайын,
есеп-
тік
кезең-
нен
ке-
йінгі
екінші
айдың
25-
күніне
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
ЭМРМ,
ИСМ,
ККМ,
АБА,
АШМ,
Қаржы-
мині,
МАСМ,
ТМРА
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
21
2.21. Жастар демалысы проблемалары және ойын-сауық бизнесі ұйымдарының қызметін зерделеу және нақты, оның ішінде халықтың имандылық деңгейін арттыру мақсатында қолданыстағы заңнаманы өзгерту жөнінде нақты ұсыныстар енгізу
2006 жыл бойы
Ойын- сауық бизнесі ұйымдарының қызметін ретке келтіру жөнінде
гі  іс-шаралар жоспарын әзірлеу
Ведомстволық кесім  ҚР Үкіметіне ақпарат
2006 жылғы 18 желтоқсан
БҒМ (жинақ- тау), ИСМ, Қаржымині, Әділетмині, ІІМ, МАМ, Бас прокуратура, ҰҚК, облыстардың, Астана, Алматы қалаларының әкімде
рі
ҚР Президентінің Әкімшілігіне ақпарат
2006 жылғы 25 желтоқсан
ҚР Премьер- Министрінің Кеңсесі
22
2.22. Қазақс-
тан Республи-
касы Статисти-
ка агенттігін
Алматы қаласы-
нан Астана қа-
ласына көшіру-
ді қамтамасыз
ету
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Қазақ-
стан
Респу-
бликасы
Статис-
тика
агент-
тігін
Алматы
қаласы-
нан
Астана
қаласына
көшіру
жөнінде-
гі іс-
шаралар
жоспарын
әзірлеу
және
енгізу
Үкімет
қаулы-
сының
жобасы
Іс-ша-
ралар
жоспа-
рының
орын-
далуы
туралы
Үкімет-
ке есеп
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
20
ақпан
2006
жылғы
20
маусым
2006
жылғы
18
жел-
тоқсан
2006
жылғы
25
жел-
тоқсан
СА
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
МҚА
(келі-
сім бо-
йынша)
СА
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
МҚА
(келі-
сім бо-
йынша)
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
23

2006
года
2.19.1.
Разрабо-
тать и
внести в
Прави-
тельство
План
меро-
приятий
по акти-
визации
прове-
дения адми-
нистра-
тивной
реформы
2.19.2. Разрабо-
тать и
внести в
Прави-
тельство
предло-
жения по
рейтин-
говой
системе
оценки
деятель-
ности
государ-
ственных
органов
Проект
норма-
тивного
право-
вого
акта
20
марта
2006 г.
МЭБП
(созыв),
АГС (по
согласо-
ванию),
МЮ,
другие заинте-
ресова-
нные органы
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
об
испол-
нении
Плана
меро-
приятий
20 июня
2006 г.
18 де-
кабря
2006 г.
МЭБП
(созыв),
АГС (по
согласо-
ванию),
МЮ,
другие заинте-
ресова-
нные органы
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30 июня
и 25
декабря
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
Проект
норма-
тивного
право-
вого
акта
20 июня
2006 г.
МЭБП
(созыв),
АГС (по
согласо-
ванию),
МЮ,
другие заинте-
ресова-
нные органы
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
25 де-
кабря
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
20
2.20.
Обеспечить
повышение
эффективнос-
ти работы и
прозрачность
расходов
национальных
компаний,
акционерных
обществ,
товариществ
с ограничен-
ной ответст-
венностью,
компаний с
государст-
венным
участием, в
том числе за
счет пере-
дачи в
конкурентный
сектор их
непрофильных
видов
деятельности
и активов
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать и
принять
меры по
повыше-
нию
эффекти-
вности
работы и
обеспе-
чению
прозрач-
ности
расходов
национа-
льных
компа-
ний, ак-
ционер-
ных
обществ,
товари-
ществ с
ограни-
ченной
ответст-
венно-
стью,
компаний
с госу-
дарстве-
нным
учас-
тием, в
том
числе за
счет пе-
редачи в
конкуре-
нтный
сектор
их не-
профиль-
ных
видов
деятель-
ности и
активов
Отчет в
Прави-
тельство
еже-
квар-
тально, к 10
числу
второго
месяца,
следу-
ющего
за от-
четным
перио-
дом
МЭБП
(созыв),
МЭМР,
МИТ,
МТК,
АИС,
МСХ, МФ,
МКИС,
АРЕМ
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
еже-
квар-
тально, к 25
числу
второго
месяца,
следу-
ющего
за от-
четным
перио-
дом
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
21
2.21.
Изучить
проблемы
досуга
молодежи
и деятель-
ность
организаций
развлека-
тельного
бизнеса и
внести
конкретные
предложения,
в том числе
по изменению
действующего
законода-
тельства с
целью
повышения
нравствен-
ного уровня
населения
в
тече-
ние
2006
года
Разрабо-
тать
план
меро-
приятий
по
упорядо-
чению
деятель-
ности
органи-
заций
развле-
катель-
ного
бизнеса
Ведом-
ствен-
ный
акт
Инфор-
мация
в
Прави-
тель-
ство
РК
18
декаб-
ря
2006
года
МОН
(созыв),
МИТ, МФ,
МЮ, МВД,
МКИ,
Генпро-
курату-
ра, КНБ,
акимы
облас-
тей,
гг.
Астаны,
Алматы
Инфор-
мация
в
Адми-
нист-
рацию
Прези-
дента
РК
25
декабря
2006
года
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
22
2.22.
Обеспечить
передисло-
кацию из г.
Алматы в г.
Астану
Агентства
Республики
Казахстан по
статистике
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать и
внести
План
меро-
приятий
по пере-
дислока-
ции из
г.Алматы
в г.
Астану
Агент-
ства Ре-
спублики
Казах-
стан по
статис-
тике
Проект
поста-
новления
Правите-
льства
20
февраля
2006 г.
АС
(созыв),
МЭБП,
АГС (по
согласо-
ванию)
Отчет в
Правите-
льство
об ис-
полнении
Плана
меро-
приятий
20 июня
2006 г.
18
декабря
2006 г.
АС
(созыв),
МЭБП,
АГС (по
согласо-
ванию)
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
25 де-
кабря
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
23

2.23. Қазақс-
тан Республи-
касының мұнай-
химия өнеркә-
сібін дамыту-
дың 2004-2010
жылдарға ар-
налған бағдар-
ламасы және
Мұнай химиясын
дамыту бас
жоспарында
ұсынылған "жол
картасының
жоспары" шең-
берінде Қазақ-
станда әлемдік
деңгейдегі
сегіз - он мұ-
най-химия ке-
шенін қалып-
тастыру жөнін-
дегі іс-шара-
ларды іске
асыруды
бастау.
"ҚазМұнайГаз"
ҰК" АҚ қазақс-
тандық алғашқы
мұнай-химия
кешенін құруға
кіріссін.
Үкімет осы
жобаны іске
асыру жөнінде-
гі барлық қа-
жетті шаралар-
ды қабылдасын.
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Қазақ-
станда
әлемдік
деңгей-
дегі
8-10
мұнай-
химия
кешенін
қалып-
тастыру
жөнінде-
гі, оның
ішінде
Қазақ-
стандық
алғашқы
мұнай-
химия
кешенін
құру жө-
ніндегі
іс-
шаралар
жоспарын
әзірле-
сін және
Үкіметке
енгізсін
Үкімет
қаулы-
сының
жобасы
Іс-ша-
ралар
жоспа-
рының
орын-
далуы
туралы
Үкімет-
ке есеп
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
20
наурыз
2006
жылғы
15
шілде
2006
жылғы
15
қазан
2006
жылғы
5 жел-
тоқсан
2006
жылғы
25
жел-
тоқсан
ЭМРМ
(жинақ-
тау),
"ҚазМұ-
найГаз"
ҰК" АҚ
(келі-
сім бо-
йынша),
басқа
да
мүдделі
мемле-
кеттік
орган-
дар
ЭМРМ
(жинақ-
тау),
"ҚазМұ-
найГаз"
ҰК" АҚ
(келі-
сім бо-
йынша),
басқа
да
мүдделі
мемле-
кеттік
ор-
гандар
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
24
2.24. Көлең-
келі капитал
мен меншікті
заңдастыру жө-
ніндегі жұмыс-
ты жандандыру
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Көлең-
келі
капитал
мен
меншікті
заңдас-
тыру жө-
ніндегі
іс-
шаралар
жоспарын
әзірлеу
Норма-
тивтік
құқық-
тық
кесім-
нің
жобасы
Іс-ша-
ралар
жоспа-
рының
орын-
далуы
барысы
туралы
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне және
Үкімет-
ке есеп
2006
жылғы
13
ақпан
2006
жылғы
26
маусым
2006
жылғы
18
жел-
тоқсан
2006
жылғы
26
маусым
2006
жылғы
18
жел-
тоқсан
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
мүдделі
мемле-
кеттік
ор-
гандар
ЭБЖМ
(жинақ-
тау),
басқа да
мүдделі
мемле-
кеттік
ор-
гандар
25
2.25. Халықа-
ралық норма-
лармен және
практикамен
үйлестірілген
техникалық
реттеу сала-
сындағы заңна-
малық кесім-
дерді әзірлеу-
ді қамтамасыз
ету, техника-
лық реттеу
жүйесін енгізу
Инду-
стри-
ялық-
инно-
ваци-
ялық
даму
стра-
те-
гия-
сының
екін-
ші
ке-
зеңін
(2006
-2010
жыл-
дар)
іске
асыру
шең-
бе-
рінде
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Халық-
аралық
нормалар
мен және
практи-
камен
үйлес-
тірілген
техни-
калық
реттеу
сала-
сындағы
заңнама-
лық ке-
сімдерді
әзірлеу
және
техни-
калық
реттеу
жүйесін
енгізу
жөнінде-
гі іс-
шаралар
жоспарын
әзірлеу
және
Үкіметке
енгізу
Үкімет
қаулы-
сының
жобасы
Үкімет-
ке
ақпарат
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
20
қаңтар
2006
жылғы
20
маусым
2006
жылғы
20
қыр-
күйек
2006
жылғы
18
жел-
тоқсан
2006
жылғы
30
маусым
2006
жылғы
25
жел-
тоқсан
ИСМ
(жинақ-
тау),
ККМ,
ЭМРМ,
АШМ
және
басқа
да
мүдделі
мемле-
кеттік
ор-
гандар
ИСМ
(жинақ-
тау),
ККМ,
ЭМРМ,
АШМ
және
басқа
да
мүдделі
мемле-
кеттік
ор-
гандар
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
26
2.26. Қазақс-
тан экспортын,
шетелдегі сау-
да-инвестиция-
лық өкілдіктер
желісін жылжы-
ту жөніндегі
мамандандырыл-
ған құрылымды
құруды көздей
отырып, шикі-
заттық емес
экспортты да-
мытудың тиімді
жүйесін құру
және өңдеуші
салаларға ау-
қымды инвести-
цияларды, сон-
дай-ақ транс-
ұлттық және
ірі шетелдік
компанияларды
экономиканың
осы секторына
тарту жөнінде-
гі халықаралық
тәжірибені
зерделеу және
ұсыныстар
кешенін ұсыну
Инду-
стри-
ялық-
инно-
ваци-
ялық
даму
стра-
те-
гия-
сының
екін-
ші
ке-
зеңін
(2006
-2010
жыл-
дар)
іске
асыру
шең-
бе-
рінде
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Қазақс-
тан экс-
портын,
шетел-
дегі
сауда-
инвести-
циялық
өкіл-
діктер
желісін
жылжыту
жөнінде-
гі ма-
мандан-
дырылған
құры-
лымды
құруды
және
транс-
ұлттық
және ірі
шетелдік
компа-
нияларды
эконо-
миканың
осы сек-
торына
тартуды
көздей
отырып,
шикізат-
тық емес
экспорт-
ты да-
мытудың
тиімді
жүйесін
құру
және
өңдеуші
сала-
ларға
ауқымды
инвести-
цияларды
тарту
жөнінде-
гі іс-
шаралар
жоспарын
әзірлеу
Үкімет
қаулы-
сының
жобасы
Жос-
пардың
орын-
далуы
туралы
Үкі-
метке
ақпарат
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
ақпарат
2006
жылғы
20
ақпан
тоқсан
сайын,
тоқ-
санның
соңғы
айының
20-
күніне
тоқсан
сайын,
тоқ-
санның
соңғы
айының
30-
күніне
ИСМ,
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
АШМ,
ЭМРМ,
ККМ
ИСМ,
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
АШМ,
ЭМРМ,
ККМ
ҚР Пре-
мьер-
Минис-
трінің
Кеңсесі
27

2.23. В
рамках
Программы
развития
нефтехимиче-
ской промыш-
ленности
Республики
Казахстан
на 2004-2010
годы и
"плана
дорожной
карты",
представлен-
ного в Гене-
ральном
плане
развития
нефтехимии,
начать
работу по
формированию
в Казахстане
восьми-
десяти
нефтехими-
ческих
комплексов
мирового
уровня
АО "НК
"Каз-
МунайГаз"
приступить к
созданию
первого ка-
захстанского
нефтехими-
ческого
комплекса
Правитель-
ству принять
все необхо-
димые меры
по реализа-
ции данного
проекта
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать и
внести в
Правите-
льство
План
меро-
приятий
по фор-
мирова-
нию в
Казах-
стане
8-10
нефте-
химичес-
ких
комплек-
сов ми-
рового
уровня,
в том
числе по
созданию
первого
Казахс-
танского
нефтехи-
мичес-
кого
комплек-
са
Проект
поста-
новления
Правите-
льства
20
марта
2006 г.
МЭМР
(созыв),
АО "НК
"Каз-
Мунай-
Газ"
(по сог-
ласова-
нию),
другие
заинте-
ресо-
ванные
гос-
органы
Отчет о
ходе вы-
полнения
Плана
меро-
приятий
в Прави-
тельство
15 июля
2006 г.
15
октября
2006 г.
5 де-
кабря
2006 г.
МЭМР
(созыв),
АО "НК
"Каз-
Мунай-
Газ"
(по сог-
ласова-
нию),
другие
заинте-
ресо-
ванные
гос-
органы
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
25 де-
кабря
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
24
2.24. Акти-
визировать
работу по
легализации
теневого
капитала и
собствен-
ности
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать
План
меро-
приятий
по лега-
лизации
теневого
капитала
и собст-
венности
Проект
норма-
тивного
право-
вого
акта
13
февраля
2006 г.
МЭБП
(созыв),
заинте-
ресован-
ные гос-
органы
Отчет о
ходе вы-
полнения
Плана
меро-
приятий
в Адми-
нистра-
цию
Прези-
дента РК
и Прави-
тельство
26 июня
2006 г.
18 де-
кабря
2006 г.
26 июня
2006 г.
18 де-
кабря
2006 г.
МЭБП
(созыв),
другие
заинте-
ресован-
ные гос-
органы
25
2.25.
Обеспечить
разработку
законодате-
льных актов
в области
технического
регулирова-
ния, гармо-
низированных
с междуна-
родными
нормами и
практикой,
внедрить
систему
технического
регулиро-
вания
В
рам-
ках
реа-
лиза-
ции
вто-
рого
этапа
Стра-
тегии
инду-
стри-
аль-
но-
ин-
нова-
цион-
ного
раз-
вития
(2006
-2010
годы)
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать и
внести в
Прави-
тельство
План
меро-
приятий
по раз-
работке
законо-
датель-
ных
актов в
области
техниче-
ского
регули-
рования,
гармони-
зирова-
нных с
междуна-
родными
нормами
и прак-
тикой, и
внедре-
нию сис-
темы
техниче-
ского
регули-
рования
Проект
поста-
новления
Правите-
льства
20
января
2006 г.
МИТ
(созыв),
МТК,
МЭМР,
МСХ и
другие
заинте-
ресован-
ные гос-
органы
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
20 июня
2006 г.
20 сен-
тября
2006 г.
18 де-
кабря
2006 г.
МИТ
(созыв),
МТК,
МЭМР,
МСХ и
другие
заинте-
ресован-
ные гос-
органы
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
30 июня
2006 г.
25 де-
кабря
2006 г.
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
26
2.26.
Изучить меж-
дународный
опыт и пред-
ставить
предложения
по созданию
эффективной
системы
развития
несырьевого
экспорта и
привлечению
масштабных
инвестиций в
обрабаты-
вающие
отрасли, а
также транс-
национальных
и крупных
иностранных
компаний в
данный
сектор
экономики,
предусмотрев
создание
специализи-
рованной
структуры по
продвижению
экспорта,
сети
торгово-ин-
вестиционных
представи-
тельств
Казахстана
за рубежом
В
рам-
ках
реа-
лиза-
ции
вто-
рого
этапа
Стра-
тегии
инду-
стри-
аль-
но-
ин-
нова-
цион-
ного
раз-
вития
(2006
-2010
годы)
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать
План
меро-
приятий
по соз-
данию
эффек-
тивной
системы
развития
несырье-
вого
экспор-
та и
привле-
чению
масштаб-
ных ин-
вестиций
в обра-
баты-
вающие
отрасли,преду-
смотрев
создание
специа-
лизиро-
ванной
структу-
ры по
продви-
жению
экспор-
та, сети
торгово-
инвести-
ционных
пред-
стави-
тельств
Казах-
стана за
рубежом
и прив-
лечение
транс-
нацио-
нальных
и круп-
ных
иностра-
нных
компаний
в данный
сектор
эконо-
мики
Проект
поста-
новления
Правите-
льства
20
февраля
2006 г.
МИТ
(созыв),
МЭБП,
МСХ,
МЭМР,
МТК
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
о ходе
испол-
нения
плана
еже-
квар-
тально, к 20
числу
послед-
него
месяца
квар-
тала
МИТ
(созыв),
МЭБП,
МСХ,
МЭМР,
МТК
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
еже-
квар-
тально, к 30
числу
послед-
него
месяца
квар-
тала
Канце-
лярия
Премьер-
Министра
РК
27

3. Облыс әкім-
дері 2006 жыл
бойы Қазақстан
Республикасы-
ның барлық об-
лыс орталықта-
рында халыққа
"жалғыз тере-
зе" қағидаты
бойынша қызмет
көрсету орта-
лықтарын құру
жөніндегі
шараларды
қабылдау
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Халыққа
"жалғыз
терезе"
қағидаты
бойынша
қызмет
көрсету
орталық-
тарын
құру жө-
ніндегі
іс-шара-
лардың
өңірлік
жоспар-
ларын
әзірлеу
Әкімдер
шешім-
дері
Әкім-
дердің
Әділет-
миніне
өңірлік
жоспар-
лардың
атқа-
рылу
барысы
туралы
есеп-
тері
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
және
Үкіме-
тіне
өңірлік
жоспар-
лардың
орын-
далу
барысы
туралы
жиынтық
есеп
2006
жылғы
20
наурыз
ай
сайын
тоқсан
сайын,
тоқ-
санның
соңғы
айының
30-
күніне
2006
жылғы
20
наурыз
тоқсан
сайын,
тоқ-
санның
соңғы
айының
30-
күніне
Облыс
әкім-
дері
Облыс
әкім-
дері
Әділет-
мині
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
Қаржы-
мині,
АБА,
облыс
әкім-
дері
28
4. Аудандар,
қалалар және
облыс әкімдері
2006 жылдың
бірінші тоқса-
нында халық
алдында есеп
берулерді
өткізу
2006
жыл-
дың
бі-
рінші
тоқ-
са-
нында
Халық
алдында
есеп
берулер-
ді ұйым-
дастыру
және
өткізу
ҚР Пре-
зиден-
тінің
Әкімші-
лігіне
және
Үкіме-
тіне
өткі-
зілген
есеп
берулер
туралы
ақпарат
2006
жылғы
27
наурыз
2006
жылғы
27
наурыз
Облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қала-
рының
әкім-
дері,
ЭБЖМ
29
5. Алматы қа-
ласының әкімі
2006 жыл бойы
мүдделі мемле-
кеттік орган-
дармен, Ұлттық
Банкпен, Қаржы
нарығы мен
қаржы ұйымда-
рын реттеу жә-
не қадағалау
агенттігімен
және Қазақстан
қор биржасымен
(КАSЕ) бірле-
сіп, өңірлік
қаржы орталы-
ғының әкімші-
лігін Алматы
қаласында
орналастыру,
оның қызметі
үшін тиісті
инфрақұрылымды
және барлық
қажетті жағ-
дайларды жасау
мәселелерін
пысықтау
2006
жыл-
дың
ішін-
де
Өңірлік
қаржы
орталы-
ғының
әкімші-
лігін
Алматы
қаласын-
да орна-
ластыру,
оның
қызметі
үшін
тиісті
инфрақұ-
рылымды
және
барлық
қажетті
жағдай-
ларды
жасау мәселе-
лері жө-
ніндегі
іс-
шаралар
жоспарын
әзірлеу
Алматы
қаласы
әкімі-
нің
шешімі
Алматы
қаласы
әкімі-
нің ҚР
Прези-
денті-
нің
Әкімші-
лігіне
және
Үкі-
метіне
есебі
2006
жылғы
20
ақпан
2006
жылғы
20
маусым
2006
жылғы
18
жел-
тоқсан
2006
жылғы
20
маусым
2006
жылғы
18
жел-
тоқсан
Алматы
қала-
сының
әкімі
(жинақ-
тау),
ҰБ
(келі-
сім бо-
йынша),
ЭСЖҚА
(келі-
сім бо-
йынша),
КАSЕ
(келі-
сім бо-
йынша)
Алматы
қала-
сының
әкімі
(жинақ-
тау),
ҰБ
(келі-
сім бо-
йынша),
ЭСЖҚА
(келі-
сім бо-
йынша),
КАSЕ
(келі-
сім бо-
йынша)
30
6.
Ұлттық Банк
2006 жыл ішін-
де орталық
аппарат қыз-
меткерлерінің
бір бөлігін
Алматы қаласы-
нан Астана
қаласына кө-
шіруді жүзеге
асырсын
2006
жыл
ішін-
де
Орталық
аппарат
қызмет-
керлері-
нің бір
бөлігін
Алматы
қаласы-
нан Ас-
тана
қаласына
көшіру
туралы ҚР Пре-
зиденті
Жарлығы-
ның жо-
басын
әзірлеу
және енгізу
Ұлттық
Банктің
орталық
аппараты
қызмет-
керлері-
нің бір
бөлігін
Астана
қаласына
көшіру
жөнінде-
гі іс-
шаралар
жоспарын
әзірлеу
және бекіту
ҚР Пре-
зиденті
Жарлығының жо-
басы
Ұлттық
Банк Төраға-
сының
бұйрығы
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы Прези-
денті-
нің
Әкімші-
лігіне және
Үкіме-
тіне
Іс-шаралар
жоспарының
орында-
лу ба-
рысы
туралы
ақпарат
2006
жылғы
18
тамыз
2006
жылғы
20
шілде
2006
жылғы
18
жел-
тоқсан
ҰБ
ҰБ
ҰБ
Ескертпе: ИСМ - Индустрия және сауда министрлігі
ЭБЖМ - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Қаржымині - Қаржы министрлігі
Әділетмині - Әділет министрлігі
МАСМ - Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі
БҒМ - Білім және ғылым министрлігі
ІІМ - Ішкі істер министрлігі
ККМ - Көлік және коммуникация министрлігі
ЭМРМ - Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
Қоршағанортамині - Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
Еңбекмині - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
АШМ - Ауыл шаруашылығы министрлігі
ДСМ - Денсаулық сақтау министрлігі
ЖРА - Жер ресурстарын басқару агенттігі
ТМРА - Табиғи монополияларды реттеу агенттігі
СА - Статистика агенттігі
АБА - Ақпараттандыру және байланыс агенттігі
МҚА - Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
ЭСЖҚА - Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі
ҚНРА - Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі
БП - Бас прокуратура
ҰБ - Ұлттық Банк
ҰҚК - Ұлттық қауіпсіздік комитеті
"КЕGОС" ААҚ - "КЕGОС" Қазақстан электр желілерін басқару жөніндегі компаниясы" ашық акционерлік қоғамы
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
КАSЕ - Қазақстан қор биржасы
ҚҚС - Қосылған құн салығы

3. Акимам
областей в
течение 2006
года принять
меры по
созданию
центров
обслуживания
населения
по принципу
"одного
окна"»во
всех област-
ных центрах
Республики
Казахстан
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать
региона-
льные
планы
меро-
приятий
по соз-
данию
центров
обслужи-
вания
населе-
ния по
принципу
"одного
окна"
Решения
акимов
20
марта
2006 г.
20
марта
2006 г.
Акимы
областей
Отчеты
акимов в
Минис-
терство
юстиции
о ходе
испол-
нения
региона-
льных
планов
ежеме-
сячно
Акимы
областей
Сводный
отчет в
Админис-
трацию
Президе-
нта РК и
Правите-
льство
о ходе испол-
нения
региона-
льных
планов
еже-
квар-
тально, к 30
числу
послед-
него
месяца
квар-
тала
еже-
квар-
тально, к 30
числу
послед-
него
месяца
квар-
тала
МЮ
(созыв),
МЭБП,
МФ, АИС,
акимы
областей
28
4. Акимам
районов,
городов и
областей
провести в
первом
квартале
2006 года
отчеты перед
населением
в
пер-
вом
квар-
тале
2006
года
Органи-
зация и
прове-
дение
отчетов
перед
населе-
нием
Инфор-
мация в
Админис-
трацию
Прези-
дента РК
и Прави-
тельство
о прове-
денных
отчетах
27
марта
2006 г.
27
марта
2006 г.
Акимы
облас-
тей, гг.
Астаны,
Алматы,
МЭБП
29
5. Акиму г.
Алматы в
течение
2006 года
совместно с
заинтересо-
ванными
государстве-
нными орга-
нами, Нацио-
нальным
Банком,
Агентством
по регули-
рованию и
надзору
финансового
рынка и фи-
нансовых
организаций
и Казахстан-
ской фон-
довой биржей
(KASE) про-
работать
вопросы рас-
положения
администра-
ции регио-
нального
финансового
центра в г.
Алматы,
создания
соответст-
вующей
инфраструк-
туры и обес-
печения всех
необходимых
условий для
его деятель-
ности
в те-
чение
2006
года
Разрабо-
тать
План
меро-
приятий
по воп-
росам
место-
располо-
жения
админис-
трации
региона-
льного
финансо-
вого
центра
в г.
Алматы,
создания
соответ-
ствую-
щей
инфраст-
руктуры
и всех
необхо-
димых
условий
для его
деятель-
ности
Решение
Акима г.
Алматы
20
февраля
2006 г.
Аким г.
Алматы
(созыв),
МЭБП, НБ
(по сог-
ласова-
нию),
АФН (по
согласо-
ванию),
KASE
(по
согласо-
ванию)
Отчет
Акима г.
Алматы в
Админис-
трацию
Президе-
нта РК и
Правите-
льство
20 июня
2006 г.
18 де-
кабря
2006 г.
20 июня
2006 г.
18 де-
кабря
2006 г.
Аким г.
Алматы
(созыв),
МЭБП, НБ
(по сог-
ласова-
нию),
АФН (по
согласо-
ванию),
KASE
(по
согласо-
ванию)
30
6.Националь-
ному Банку
осуществить
передислока-
цию в течение 2006
года части
работников
центрального
аппарата из
города
Алматы
в город Астану
в
тече-
ние
2006
года
Разрабо-
тать и
внести
проект
Указа
Прези-
дента РК
о пере-
дислока-
ции
части
работни-
ков цен-
трально-го аппа-
рата из города
Алматы  в город
Астану
Проект
Указа
Прези-
дента
РК
20
июля
2006
года
НБ
Разрабо-
тать и
утвер-
дить
план ме-
роприя-
тий по передис-
локации части
работни-
ков цен-
трально-
го аппа-
рата
Нацио-
нального
Банка в
город
Астану
Приказ
Предсе-
дателя Нацио-
наль-
ного Банка.
Инфор-
мация
в Админи-
страцию
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан и Прави-
тельство
о ходе
выполне-
ния
Плана
меропри-
ятий
18
августа
2006
года
18
декабря
2006
года
18
августа
2006
года
18
декабря
2006
года
НБ
НБ
Примечание: МИТ - Министерство индустрии и торговли
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования
МФ - Министерство финансов
МЮ - Министерство юстиции
МКИС - Министерство культуры, информации и спорта
МОИ - Министерство образования и науки
МВД - Министерство внутренних дел
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов
МООС - Министерство охраны окружающей среды
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
МСХ - Министерство сельского хозяйства
МЗ - Министерство здравоохранения
АЗР - Агентство по управлению земельными ресурсами
АРЕМ - Агентство по регулированию естественных монополий
АС - Агентство по статистике
АИС - Агентство по информатизации и связи
АГС - Агентство по делам государственной службы
АФП - Агентство по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
АФН - Агентство по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
ГП - Генеральная прокуратура
НБ - Национальный банк
КНБ - Комитет национальной безопасности
ОАО "KEGOC" - Открытое акционерное общество
"Казахстанская компания по управлению
электрическими сетями "KEGOC"
АО "НК "КазМунайГаз" - Акционерное общество
"Национальная компания "КазМунайГаз"
KASE - Казахстанская фондовая биржа
НДС - Налог на добавленную стоимость