Телерадиохабарларың тарату саласында стандарттау, санитарлық нормалар мен ережелер жөнiндегi нормативтiк құжаттарды әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 352-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында телерадиохабарлары саласында стандарттау, санитарлық нормалар мен ережелер жөнiндегi нормативтi құжаттарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Нұрғазин                - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Нұрлан Мұхаметқалиұлы     ақпарат министрлiгi Ақпарат және мұрағат
комитетiнiң төрағасы, жетекшi
Жолдыбай                - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Кенжеболат Махмұтұлы      ақпарат министрлiгiнiң Ақпарат және
мұрағат комитетi бұқаралық ақпарат
құралдары басқармасының бастығы,
жетекшiнiң орынбасары
Мұқашева                - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Кәмила Қалиасқарқызы      ақпарат министрлiгiнiң Ақпарат және
мұрағат комитетi лицензиялау және
телекоммуникациялар бөлiмiнiң бастығы,
хатшы
Куанышбаева             - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Роза Сақтағанқызы         ақпарат министрлiгi Әкiмшiлiк-құқық жұмысы
департаментiнiң директоры
Ақпенова                - "Мир" мемлекетаралық телерадио
Раушан Төлеуқызы          компаниясының Қазақстандық орталық ұлттық
филиалы директорының орынбасары
Аминов                  - "Қазақстан" республикалық
Михаил Товиевич           телерадиокорпорациясы" акционерлiк қоғамы
хабар тарату техникалық құралдары
бөлiмiнiң бастығы
Асанбаева               - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Бұрылқан Темiрқасымқызы   және байланыс агенттiгi лицензиялау,
стандарттау және сертификаттау бөлiмiнiң
бас маманы
Басс                    - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Геннадий Михайлович       халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
бас маманы - мемлекеттiк бас еңбек
инспекторы
Бұлдыбаев               - "Қазтелерадио" акционерлiк қоғамы
Аянжан Шүлембайұлы        басқармасы төрағасының бiрiншi орынбасары
Гатауллин               - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Рафаил Рефкатович         министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидиомиологиялық қадағалау
комитетiнiң бас маманы
Дубровин                - "Эра телекомпаниясы" жауапкершiлiгi
Александр Петрович        шектеулi серiктестiгiнiң техникалық
директоры
Ким                     - "Хабар" агенттiгi" акционерлiк қоғамының
Инна Александровна        техника жөнiндегi директоры
Медведев                - "Кателко" акционерлiк қоғамы Астана
Александр Михайлович      қаласының техникалық орталығының
директоры
Асанбаева               - Қазақстан Республикасының
Бұрылқан                  Ақпараттандыру және байланыс
Темiрқасымқызы            агенттiгi лицензиялау, стандарттау
және сертификаттау бөлiмiнiң бас маманы
Басс                    - Казақстан Республикасы Еңбек және
Геннадий Михайлович       халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
бас маманы - мемлекеттiк еңбек бас
инспекторы
Гатауллин               - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Рафаил Рефкатович         сақтау министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидиомиологиялық
қадағалау комитетiнiң бас маманы
Ақпенова                - "Мир" мемлекетаралық телерадио
Раушан Төлеуқызы          компаниясының Қазақстандық орталық
ұлттық филиалы директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Аминов                  - "Қазақстан" республикалық
Михаил Товиевич           телерадиокорпорациясы" акционерлiк
қоғамы хабар тарату техникалық құралдары
бөлiмiнiң бастығы (келiсiм бойынша)
Бұлдыбаев               - "Қазтелерадио" акционерлiк қоғамы
Аянжан Шүлембайұлы        басқармасы төрағасының бiрiншi орынбасары
(келiсiм бойынша)
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.08.22. N  238 өкімімен.

О создании рабочей группы для разработки нормативных документов по стандартизации, санитарным нормам и правилам в области телерадиовещания
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года N 352-р
В целях разработки нормативных документов по стандартизации, санитарным нормам и правилам в области телерадиовещания в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Нургазин                        - председатель Комитета информации и
Нурлан Мухаметкалиевич            архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
руководитель
Жолдыбай                        - начальник управления средств
Кенжеболат Махмутулы              массовой информации Комитета
информации и
архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Мукашева                        - начальник отдела лицензирования и
Камила Калиаскаровна              телекоммуникаций Комитета
информации и архивов,
Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
секретарь
Асанбаева                        - главный специалист
Бурулкан Темиркасымовна            отдела лицензирования,
стандартизации и
сертификации Агентства
Республики Казахстан
по информатизации и связи
Басс Геннадий Михайлович         - главный специалист -
главный государственный
инспектор труда
Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Гатауллин Рафаил Рефкатович      - главный специалист
Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан
Акпенова Раушан Тулиевна         - заместитель директора
Центрального Казахстанского
национального филиала
Межгосударственной
телерадиокомпании
"Мир" (по согласованию)
Аминов Михаил Товиевич           - начальник отдела
технических средств
вещания акционерного
общества "Республиканская
телерадиокорпорация
"Казахстан" (по согласованию)
Булдыбаев Аянжан Шулембаевич     - первый заместитель
председателя Правления
акционерного общества
"Казтелерадио"
(по согласованию)
Куанышбаева                      - директор Департамента
Роза Сактагановна                  административно-правовой работы
Министерства культуры и
информации Республики Казахстан
Акпенова                         - заместитель директора
Раушан Тулиевна                    Центрального филиала
Казахстанского национального
Межгосударственной
телерадиокомпании "Мир"
Аминов                           - начальник отдела технических
Михаил Товиевич                    средств вещания акционерного
общества
"Республиканская
телерадиокорпорация
"Казахстан"
Асанбаева                        - главный специалист отдела
Бурулкан Темиркасымовна            лицензирования, стандартизации и
сертификации Агентства Республики
Казахстан по информатизации и
связи
Басc                             - главный специалист - главный
Геннадий Михайлович                государственный инспектор труда
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Булдыбаев                        - первый заместитель председателя
Аянжан Шулембаевич                 правления акционерного общества
"Казтелерадио"
Гатауллин                        - главный специалист Комитета
Рафаил Рефкатович                  государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Дубровин                         - технический директор
Александр Петрович                 товарищества с ограниченной
ответственностью
"Телекомпания "Эра"
Ким                              - директор по технике акционерного
Инна Александровна                 общества "Агентство "Хабар"
Медведев                         - директор технического центра
Александр Михайлович               города Астаны акционерного
общества "Кателко"  <*>
Сноска. В состав внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 22 августа 2006 года N  238-р .

2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 1 қарашаға дейiн телерадиохабарларын тарату саласында стандарттау және санитарлық нормалар жөнiндегi нормативтiк құжаттарды әзiрлесiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.08.22. N  238 өкімімен.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiмен бiрлесiп, жұмыс тобы әзiрлеген телерадиохабарларын тарату саласында стандарттау және санитарлық нормалар, ережелер жөнiндегi нормативтiк құжаттарды белгiленген тәртiппен бекiтсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе до 1 ноября 2006 года разработать нормативные документы по стандартизации и санитарным нормам, правилам в области телерадиовещания.  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 22 августа 2006 года N  238-р
3. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан совместно с Министерством индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном порядке утвердить разработанные рабочей группой нормативные документы по стандартизации и санитарным нормам, правилам в области телерадиовещания.
Премьер-Министр