"Электр магниттiк үйлесiмдiлiк туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 5-ө Өкімі
1. Мынадай құрамда "Электр магниттiк үйлесiмдiлiк туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобы құрылсын:
Рамазанов                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Мұрат Зикенұлы               минералдық ресурстар министрлiгi
Мемлекеттiк энергетикалық қадағалау
комитетiнiң төрағасы, жетекшi
Момышев                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Талғат Амангелдіұлы          сауда министрлiгiнiң Техникалық реттеу
және метрология комитетi төрағасының
орынбасары, жетекшiнiң орынбасары
Айтуғанов                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Бауыржан Еламанұлы           минералдық ресурстар министрлiгi
Мемлекеттiк энергетикалық қадағалау
комитетiнiң бас маманы, хатшы
Доскенов                   - Қазақстан Республикасы Ауыл
Мирас Жүсiпбекұлы            шаруашылығы министрлiгi Ауыл
шаруашылығы машиналарын жасау және
техникалық саясат департаментiнiң
директоры
Жақселекова                - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Ботагөз Шаймарданқызы        министрлiгiнiң Заңнама департаментi
азаматтық, әлеуметтiк-экономикалық
және қаржы заңнамасы басқармасының
бастығы
Тiлеубекова                - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Бақытгүл Төлеуханқызы        сақтау министрлiгiнiң Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетi санитарлық-гигиеналық бақылау
және санитарлық-эпидемиологиялық
нормалау басқармасының бастығы
Жексембаев                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Қуандық Аманжолұлы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
өнеркәсiп, құрылыс және көлiк
басқармасының бастығы
Қалмахамбетов              - Қазақстан Республикасы Қарулы
Ерлан Оразәлiұлы             Күштерiнiң Радио-электрондық
қауiпсiздiк бас басқармасы электр
магниттiк үйлесiмдiлiк бөлiмiнiң аға
офицерi
Бейсенов                   - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Нұрлан Рахымжанұлы           министрлiгi Штаб бастықтары
комитетiнiң Байланыс департаментi
байланыс операторларына бағыттау
бөлiмiнiң аға офицерi
Сүндетов                   - Қазақстан Республикасы Төтенше
Әбiқали Анатолийұлы          жағдайлар министрлiгi ақпараттық-
телекоммуникация жүйелерiн дамыту
бөлiмiнiң бастығы
Хасенов                    - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Болат Шайзаратұлы            коммуникация министрлiгi Азаматтық
авиация комитетiнiң бас маманы
Зияшев                     - "ҚазЭкспоАудитЭлектро" жабық
Тимур Кеңесұлы               акционерлiк қоғамы сынақ
зертханасының бас маманы (келiсiм
бойынша)
Дробжева                   - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Яна Викторовна               ғылым министрлiгi "Астрофизикалық
зерттеулер орталығы" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорнының Ионосфера
институты радиофизика бөлiмiнiң
меңгерушiсi, физика-математика
ғылымдарының докторы
Асанбаева                  - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Бұрылқан Темiрқасымқызы      және байланыс агенттiгiнiң Мемлекеттiк
қадағалау және лицензиялау департаментi
лицензиялау, стандарттау және
сертификаттау бөлiмiнiң бас маманы
Наумов                     - "Ғарыштық байланыс және
Андрей Яковлевич             радиоэлектронды құралдардың электр
магниттiк үйлесiмдiлiгi республикалық
орталығы" акционерлiк қоғамы
деректердi талдау бөлiмiнiң бастығы
(келiсiм бойынша)
Қасенов                    - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Дiнмұхамед Әскерұлы          минералдық ресурстар министрлiгi Заң
қызметi, мемлекеттiк құпияларды қорғау
және жұмылдыру жұмысы департаментiнiң
бас маманы

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "Об электромагнитной совместимости"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 5-р
1. Создать рабочую группу по разработке проекта Закона Республики Казахстан "Об электромагнитной совместимости" в следующем составе:
Рамазанов Мурат Зикенович        - председатель Комитета
по государственному
энергетическому надзору
Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
руководитель
Момышев Талгат Амангельдиевич    - заместитель председателя
Комитета по техническому
регулированию и метрологии
Министерства индустрии и
торговли Республики
Казахстан, заместитель
руководителя
Айтуганов Бауржан Еламанович     - главный специалист Комитета
по государственному
энергетическому надзору
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
секретарь
Доскенов Мирас Жусупбекович      - директор Департамента
сельскохозяйственного
машиностроения и технической
политики Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
Жакселекова                      - начальник управления
Ботагоз Шаймардановна              гражданского, социально-
экономического и
финансового
законодательства
Департамента
законодательства
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Тлеубекова Бахытгуль Тулухановна - начальник управления
санитарно-гигиенического
контроля и санитарно-
эпидемиологического
нормирования
Комитета государственного
санитарно-
эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан
Жексембаев Куандык Аманжолович   - начальник управления
промышленности,
строительства
и транспорта Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан
Калмахамбетов Ерлан Оразалиевич  - старший офицер отдела
электромагнитной
совместимости
Главного управления
радиоэлектронной
безопасности
Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Бейсенов Нурлан Рахимжанович     - старший офицер отдела
направлений на операторов
связи Департамента связи
Комитета начальников
штабов Министерства обороны
Республики Казахстан
Сундетов Абкали Анатольевич      - начальник отдела
развития информационно-
телекоммуникационных
систем Министерства по
чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Хасенов Болат Шайзаратович       - главный специалист Комитета
гражданской авиации
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан
Зияшев Тимур Кенесович           - главный специалист
испытательной лаборатории
закрытого акционерного
общества
"КазЭкспоАудитЭлектро"
(по согласованию)
Дробжева Яна Викторовна          - заведующая отделом
радиофизики Института
ионосферы Республиканского
государственного
предприятия
"Центр астрофизических
исследований" Министерства
образования и науки
Республики Казахстан,
доктор физико-
математических наук
Асанбаева                        - главный специалист
Бурулкан Темиркасымовна            отдела лицензирования,
стандартизации и
сертификации Департамента
государственного надзора
и лицензирования
Агентства Республики
Казахстан по информатизации
и связи
Наумов Андрей Яковлевич          - начальник отдела анализа
данными акционерного
общества
"Республиканский центр
космической связи и
электромагнитной
совместимости
радиоэлектронных средств"
(по согласованию)
Касенов Динмухамбет Аскерович    - главный специалист
Департамента юридической
службы, защиты
государственных секретов
и мобилизационной работы
Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 26 қаңтарға дейiн "Электр магниттiк үйлесiмдiлiк туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлесiн.
3. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң Регламентiне сәйкес 2006 жылғы ақпанда жоғарыда көрсетiлген заң жобасын Қазақстан Республикасы Үкiметiнің қарауына енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 26 января 2006 года разработать проект Закона Республики Казахстан "Об электромагнитной совместимости".
3. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в соответствии с  Регламентом  Правительства Республики Казахстан в феврале 2006 года внести вышеуказанный проект закона на рассмотрение Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр