2006 жылдың бiрiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қаралатын мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 26 қаңтардағы N 10-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған 2006 жылдың бiрiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қаралатын мәселелердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қарауға арналған материалдарды уақтылы дайындауды және енгiзудi қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 26 қаңтардағы
N 10-ө өкімімен
бекiтiлген
2006 жылдың бiрiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң мәжiлiстерiнде қаралатын мәселелердiң
ТIЗБЕСI
Күнi
Мәселенiң атауы
Дайындау үшiн
жауаптылар
Баяндамашылар
1
2
3
4
07.02.
Қазақстан
Республикасының
2005 жылы
әлеуметтiк-экономикалық
даму қорытындылары және
2006 жылдың бiрiншi
тоқсанына арналған
мiндеттер туралы
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi
Қ.Н. Келiмбетов
07.02.
2005 жылы мемлекеттiк
бюджеттiң атқарылуының
алдын ала қорытындылары
туралы
Қаржы
министрлiгi
Н.А. Коржова
21.02.
Мемлекеттiк холдингiлiк
компания тұжырымдамасы
туралы
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi
Қ.Н. Келiмбетов
21.02.
Қазақстан
Республикасында
медициналық және
фармацевтикалық бiлiм
берудi реформалаудың
2010 жылға дейiнгi
тұжырымдамасы туралы
Денсаулық
сақтау
министрлiгі
Е.А. Досаев
21.02.
Ұлттық компанияларда
аутсорсингiнi
дамытудың барысы туралы
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi
Қ.Н. Келiмбетов
14.03.
Достық халықаралық
шекаралық темiр жол
пунктiн және Ақтоғай-
Достық темiр жол
учаскесiн дамытудың
2006-2011 жылдарға
арналған бағдарламасы
туралы
Көлiк және
коммуникация
министрлiгi
А.Ұ. Мамин
14.03.
Қазақстан
Республикасының 2015
жылға дейiнгi көлiк
стратегиясы туралы
Көлiк және
коммуникация
министрлiгi
А.Ұ. Мамин
28.03.
"Концессия туралы" заң
жобасы туралы
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi
Қ.Н. Келiмбетов
28.03.
"Қазақстан
Республикасының
кейбiр заңнамалық
актiлерiне бюджет
заңнамасын жетiлдiру
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы" заң жобасы
туралы
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi
Қ.Н. Келiмбетов

О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в первом квартале 2006 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 января 2006 года N 10-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в первом квартале 2006 года.
2. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 января 2006 года N 10-р
ПЕРЕЧЕНЬ
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан
в первом квартале 2006 года
Дата
Наименование вопроса
Ответственные
за подготовку
Докладчики
1
2
3
4
07.02.
Об итогах социально-
экономического развития Республики Казахстан за 2005 год и задачах на первый квартал
2006 года
Министерство экономики и бюджетного планирования
Келимбетов К.Н.
07.02.
О предварительных итогах исполнения государственного бюджета за 2005 год
Министерство финансов
Коржова Н.А.
21.02.
О Концепции Государственной холдинговой компании
Министерство экономики и бюджетного планирования
Келимбетов К.Н.
21.02.
О Концепции реформирования медицинского и фармацевтического образования Республики Казахстан до 2010 года
Министерство здраво-
охранения
Досаев Е.А.
21.02.
О ходе развития аутсорсинга в национальных компаниях
Министерство экономики и бюджетного планирования
Келимбетов К.Н.
14.03.
О Программе развития международного железнодорожного пограничного пункта перехода Достык и железнодорожного участка Актогай-
Достык на 2006-2011 годы
Министерство транспорта и коммуникаций
Мамин А.У.
14.03.
О Транспортной стратегии Республики Казахстан до 2015 года
Министерство транспорта и коммуникаций
Мамин А.У.
28.03
О законопроекте
"О концессии"
Министерство экономики и бюджетного планирования
Келимбетов К.Н.
28.03
О законопроекте
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования бюджетного законодательства"
Министерство экономики и бюджетного планирования
Келимбетов К.Н.
________________________