Шағын және орта бизнестi дамыту мен қолдау мәселелерi жөнiндегi жұмыс топтарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 қаңтардағы N 13-Ө Өкімі
Шағын және орта бизнестi тұрақты және серпiндi дамыту үшiн қолайлы жағдайлар жасау бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасын одан әрi жетiлдiру мақсатында:
1. Осы өкiмге 1 және 2-қосымшаларға сәйкес әкiмшiлiк кедергiлердi азайту және төрешiлдiктен арылту мәселелерi жөнiндегi, қаржы-экономикалық мәселелер және инновациялық қызмет жөнiндегi жұмыс топтары (бұдан әрi - жұмыс топтары) құрылсын.
2. Жұмыс топтары бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi заңнамасын жетiлдiру бойынша ұсыныстар әзiрлесiн.
3. Әкiмшiлiк кедергiлердi азайту және төрешiлдiктен арылту мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобы Қазақстан Республикасының заңнамасын жетiлдiру бойынша ұсыныстар әзiрлеу кезiнде тексерулердi оңтайландыру және оңайлату, шағын және орта бизнес субъектiлерiнiң есеп беруiн оңайлату, шағын және орта бизнес субъектiлерiмен жұмыс iстеу кезiнде мемлекеттiк қызметшiлердiң құқықтары мен мiндеттерiн айқындау жөнiндегi мәселелерге ерекше назар аударуы қажет.
4. Қаржы-экономикалық мәселелер және инновациялық қызмет жөнiндегi жұмыс тобы Қазақстан Республикасының заңнамасын жетiлдiру бойынша ұсыныстар әзiрлеу кезiнде инновациялық қызметте шағын және орта бизнес өкiлдерi қатарының кеп қатысу уәжi мен мүмкiндiгiн туғызуға ерекше назар аударуы қажет.
5. Жұмыс топтарына ғалымдардың, кәсiпкерлер мен қоғамдық ұйымдар өкiлдерiнiң қатарынан қайтарымсыз негiзде тәуелсiз сарапшылар тартуға рұқсат берiлсiн.
6. "Шағын және орта кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдау мәселелерi жөнiндегi жұмыс топтарын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 358-ө   өкiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 30 қаңтардағы
N 13-ө өкiмiне
1-қосымша
Әкiмшiлiк кедергiлердi азайту және төрешiлдiктен
арылту мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобының құрамы
Боранғалиева               - Қазақстан Республикасының Экономика
Мәрзия Мұхамбетрахымқызы     және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Бюджеттік процесс әдiснамасы және
функционалдық талдау департаментiнiң
директоры, жетекшi
Құрманбаева                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Ақбота Мейрамбекқызы         бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Бюджеттiк процесс әдiснамасы және
функционалдық талдау департаментi
функционалдық талдау басқармасының
бастығы, хатшы
Такмаков                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Василий Васильевич           минералдық ресурстар министрлiгiнiң
Мемлекеттiк энергетикалық қадағалау
комитетi техникалық инспекция
басқармасының бастығы
Нұрмәдиева                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нәсима Слямқызы              сауда министрлiгiнiң Кәсiпкерлiктi
дамыту департаментi директорының
орынбасары, жетекшiнiң орынбасары
Тортаев                    - Қазақстан Республикасы Статистика
Бауыржан Қадырұлы            агенттiгi төрағасының орынбасары
Жолдыбаева                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ғалия Тағыбердiқызы          монополияларды реттеу агенттiгi Заң
департаментiнiң директоры
Чумаков                    - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Дмитрий Валерьевич           министрлiгi Құқықтық жұмыс және сатып
алу департаментiнiң директоры
Смағұлова                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Гүлмира Әмiрғалиқызы         министрлiгi Салық комитетiнiң
өндiрiстiк емес төлемдер басқармасы
бастығының орынбасары
Жетiбаева                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әлия Мұратханқызы            министрлiгi Салық комитетiнiң заң
басқармасы бастығының орынбасары
Герун                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Алена Витальевна             министрлiгi Салық комитетiнiң салық
әкiмшiлiгi басқармасы бастығының
орынбасары
Үсенов                     - Қазақстан Республикасы Бас
Данияр Бекбергенұлы          прокуратурасының Мемлекеттiк органдар
қызметiнiң заңдылығын қадағалау
департаментi жеке меншiк және
кәсiпкерлiктi қорғау туралы заңдардың
қолданылуын қадағалау бөлiмiнiң аға
прокуроры, 1-сыныпты заңгер (келiсiм
бойынша)
Гаврилова                  - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Надежда Константиновна       министрлiгiнiң заң басқармасы бөлiм
бастығының орынбасары
Салыбекова                 - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Айнұр Нұрлыбекқызы           басқару агенттігі мемлекеттік
құпияларды қорғау бөлімінің бас
маманы-заңгер
Жағыпаров                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Жаслан Базарбекұлы           министрлiгi Заңнама департаментінің
конституциялық, әкімшілік заңнама және
заңнаманы жүйелеу басқармасы әкiмшiлiк
заңнама бөлiмiнiң жетекші маманы
Әленов                     - "Хюндай - Ақтау коммерциялық орталығы"
Қуанышбек Қожықұлы           жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Асанов                     - Қазақстан кәсiпкерлерi мен жұмыс
Жақып Қажыманұлы             берушiлерiнiң жалпыұлттық одағы
"Атамекен" заңды тұлғалар бiрлестiгi
атқарушы директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Өмiрәлиев                  - Қазақстан кәсiпкерлерi мен жұмыс
Ербол Жұмабайұлы             берушiлерiнiң жалпыұлттық одағы
"Атамекен" заңды тұлғалар бiрлестiгi
атқарушы директорының кеңесшiсi
(келiсiм бойынша)
Даданбай                   - "Астана қаласы кәсiпкерлерiнiң құқығын
Мейiрман Мейiрқұлұлы         қорғау қауымдастығы" заңды тұлғалар
бiрлестiгiнiң директордың әкiмшiлiк
кедергiлердi жою мәселелерi жөнiндегi
орынбасары (келiсiм бойынша)
Доскенов                   - Орталық Қазақстан кәсiпкерлерi
Талғат Қазыкенұлы            қауымдастығының президентi, Орталық
Азия жеке кәсiпкерлерi қауымдастығының
президентi (келiсiм бойынша)
Дүйсембаев                 - Қазақстан кәсiпкерлерi мен жұмыс
Мадат Меңiшбайұлы            берушiлерiнiң жалпыұлттық одағы
"Атамекен" заңды тұлғалар бiрлестiгi
атқарушы директорының кеңесшiсi
(келiсiм бойынша)
Жолдаспаев                 - Қарағанды сапа институтының президентi,
Серiк Түсiпұлы               халықаралық сапа стандарттарының
сарапшысы (келiсiм бойынша)
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрiнiң 2006.03.09.  N 50  өкiмiмен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 30 қаңтардағы
N 13-ө өкiмiне
2-қосымша
Қаржы-экономикалық мәселелер және инновациялық қызмет
жөнiндегi жұмыс тобының құрамы
Елемесов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Асқар Раушанұлы              министрi, жетекшi
Сәтбаева                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Гүлнәр Балабайқызы           минералдық ресурстар министрлiгiнiң
Бюджет, қаржы рәсiмдерi және кадр
қызметi департаментi бюджеттiк
бағдарламалардың және республикалық
мемлекеттік кәсiпорындар бюджеттерiнiң
атқарылуын үйлестiру, талдау бөлiмiнiң
бастығы
Төлеев                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Бақыт Сейiтәзiмұлы           және сауда министрлiгi Индустриялық-
инновациялық дамыту департаментiнiң
ғылыми-технологиялық және инновациялық
саясат басқармасы бастығының мiндетiн
атқарушы
Әбiлбекова                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Айгүл Әбiлқадырқызы          бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Бюджеттiк процесс әдiснамасы және
функционалдық талдау департаментi
директорының орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Мұсаханова                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Әдел Маратқызы               министрлiгi Жиынтықтау және қаржылық
модельдердi зерттеу департаментiнiң
қаржылық модельдердi зерттеу басқармасы
бастығының мiндетiн атқарушы, хатшы
Әмiрғалиев                 - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Азамат Халимиденұлы          министрлiгiнiң Санаткерлiк меншiк
құқығы комитетi төрағасының орынбасары
Кетiркеева                 - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Райгүл Мамырханқызы          министрлiгiнiң Аграрлық саясат және
агроөнеркәсiп кешенiн дамыту
стратегиясы департаментi директорының
орынбасары
Қоқанбаева                 - Қазақстан Республикасы Статистика
Зәуре Әзiмбекқызы            агенттiгiнiң Статистикалық ақпаратты
талдау және жариялау департаментi
директорының орынбасары
Шериязданова               - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Жанар Ярханқызы              қорғау министрлiгiнiң Ұйымдастыру-
қаржылық жұмыс департаментi
директорының орынбасары
Тiлеумұратов               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Юрий Жұмабайұлы              министрлiгiнiң Салық комитетi
өндiрiстiк емес төлемдер басқармасының
бастығы
Жанғазиев                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жарқын Қайдарұлы             сауда министрлiгiнiң Кәсiпкерлiктi
дамыту департаментi кәсiпкерлiк пен
туризмдi дамыту басқармасының бастығы
Исенова                    - Қазақстан Республикасы Табиғи
Әсем Болатқызы               монополияларды реттеу агенттiгi Электр
және жылу энергетикасы саласындағы
реттеу және бақылау департаментiнiң
бөлiм бастығы
Мұсажанова                 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Гүлнар Сабырқызы             министрлiгiнiң Қаржылық қамтамасыз ету
департаментi республикалық бюджет
қаражатынан қаржыландыру бөлiмiнiң
бастығы
Нүсiп                      - Қазақстан Республикасы Экономика және
Гүлжан Нүсіпқызы             бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Мемлекеттiк активтердi басқару саясаты
департаментi мемлекет қатысатын
шаруашылық жүргiзушi субъектiлердi
басқарудың тиiмдiлiгiн талдау бөлiмiнiң
бастығы
Кенбаев                    - Қазақстан Республикасы Бас
Дәурен Қажықұмарұлы          прокуратурасының Мемлекеттiк органдар
қызметiнiң заңдылығын қадағалау
департаментi қаржы-кредит саласындағы
заңдардың қолданылуын қадағалау
бөлiмiнiң прокуроры, 1-сыныпты заңгер
(келiсiм бойынша)
Ғалымжанов                 - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Бiрлiк Рахымжанұлы           басқару агенттiгi Қаржыландыру және
бухгалтерлiк есеп бөлiмiнiң бас маманы
Гончаров                   - "Астана қаласы кәсiпкерлерiнiң құқығын
Кирилл Алексеевич            қорғау қауымдастығы" заңды тұлғалар
бiрлестiгiнiң қаржы-экономикалық
бөлiмiнiң жетекшiсi (келiсiм бойынша)
Дүйсембаев                 - Павлодар "Бизнес" қауымдастығының
Бақытриза Қулықбайұлы        президентi (келiсiм бойынша)
Захаров                    - Еуразия өнеркәсiптiк қауымдастығының
Алексей Николаевич           сарапшысы (келiсiм бойынша)
Құрбанбаева                - Қарағанды кәсiпкерлерi қауымдастығының
Гүлнар Төретайқызы           директоры (келiсiм бойынша)
Нұрғожаева                 - Қазақстан кәсiпкерлерi мен жұмыс
Алма Алтайқызы               берушiлерiнiң жалпыұлттық одағы
"Атамекен" заңды тұлғалар бiрлестiгi
атқарушы директорының кеңесшiсi
(келiсiм бойынша)
Перов                      - Жекешелендiру, аудит және инвестициялар
Александр Михайлович         жөнiндегi бюроның қаржы директоры
(келiсiм бойынша)
Попелюшко                  - Қазақстан тағам және қайта өңдеу
Анатолий Висханович          өнеркәсiбiнiң тауар өндiрушiлер
одағының президентi (келiсiм бойынша)
Шестаков                   - Қазақстан кеден брокерлерi
Геннадий Алексеевич          қауымдастығының төрағасы (келiсiм
бойынша)
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрiнiң 2006.03.09.  N 50  өкiмiмен.

О создании рабочих групп по вопросам развития и поддержки малого и среднего бизнеса
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2006 года N 13-p
В целях дальнейшего совершенствования законодательства Республики Казахстан по созданию благоприятных условий для устойчивого и динамичного развития малого и среднего бизнеса:
1. Создать рабочие группы по вопросам снижения административных барьеров и дебюрократизации, по финансово-экономическим вопросам и инновационной деятельности согласно приложениям 1 и 2 к настоящему распоряжению (далее - рабочие группы).
2. Рабочим группам к 16 марта 2006 года выработать предложения по совершенствованию законодательства Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса.  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - распоряжением и.о. Премьер-Министра РК от 9 марта 2006 года N  50-р .
3. Рабочей группе по вопросам снижения административных барьеров и дебюрократизации при подготовке предложений по совершенствованию законодательства Республики Казахстан необходимо уделить особое внимание вопросам оптимизации и упрощения проверок, упрощения отчетности субъектов малого и среднего бизнеса, по определению прав и обязанностей государственных служащих при работе с субъектами малого и среднего бизнеса.
4. Рабочей группе по финансово-экономическим вопросам и инновационной деятельности при подготовке предложений по совершенствованию законодательства Республики Казахстан необходимо уделить особое внимание созданию мотивации и возможности участия большего количества представителей малого и среднего бизнеса в инновационной деятельности.
5. Рабочим группам разрешить привлекать на безвозмездной основе независимых экспертов из числа ученых, предпринимателей и представителей общественных организаций.
6. Признать утратившим силу  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 358-р "О создании рабочих групп по вопросам развития и поддержки малого и среднего предпринимательства".
Премьер-Министр
Приложение 1 к
распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 января 2006 года N 13-p  <*>
Сноска. В приложение 1 внесены изменения - распоряжением и.о. Премьер-Министра РК от 9 марта 2006 года N  50-р .
Состав рабочей группы
по вопросам снижения административных барьеров
и дебюрократизации
Бурангалиева                - директор Департамента
Марзия Мухамбетрахимовна      методологии бюджетного
процесса и функционального
анализа Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан, руководитель
Нурмадиева                  - заместитель директора Департамента
Насима Слямовна               развития предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Курманбаева                 - начальник управления
Акбота Мейрамбековна          функционального анализа
Департамента методологии
бюджетного процесса и
функционального анализа
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
секретарь
Тортаев                     - заместитель Председателя Агентства
Бауржан Кадырович             Республики Казахстан по статистике
Джолдыбаева                 - директор Юридического департамента
Галия Тагибердиевна           Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
Чумаков                     - директор Департамента правовой
Дмитрий Валерьевич            работы и закупок Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
Смагулова                   - заместитель начальника управления
Гульмира Амиргалиевна         непроизводственных платежей
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Джетибаева                  - заместитель начальника юридического
Алия Муратхановна             управления Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Герун                       - заместитель начальника управления
Алена Витальевна              налогового администрирования
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Усенов                      - старший прокурор отдела по
Данияр Бекбергенович          надзору за применением законов о
собственности и защите
предпринимательства Департамента
по надзору за законностью в
деятельности государственных
органов Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан, юрист 1 класса
(по согласованию)
Гаврилова                   - заместитель начальника отдела
Надежда Константиновна        юридического управления
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Салыбекова                  - главный специалист отдела
Айнур Нурлыбековна            по защите государственных секретов
- юрист Агентства Республики
Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Жагпаров                    - ведущий специалист отдела
Жаслан Базарбекович           административного законодательства
управления конституционного,
административного законодательства
и систематизации законодательства
Департамента законодательства
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Аленов                      - директор товарищества с
Куанышбек Коджикович          ограниченной ответственностью
"Хюндай - коммерческий центр Актау"
(по согласованию)
Асанов                      - заместитель исполнительного
Жакып Кажманович              директора объединения юридических
лиц общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
(по согласованию)
Умралиев                    - советник исполнительного директора
Ербол Джумабаевич             объединения юридических лиц
общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
(по согласованию)
Даданбай                    - заместитель директора по вопросам
Мейрман Мейркулулы            устранения административных барьеров
объединения юридических лиц
"Ассоциация по защите прав
предпринимателей города Астаны"
(по согласованию)
Доскенов                    - президент Центрально-Казахстанской
Талгат Казкенович             ассоциации предпринимателей,
президент Центрально-Азиатской
ассоциации индивидуальных
предпринимателей
(по согласованию)
Дюсембаев                   - советник исполнительного директора
Мадат Менишбаевич             объединения юридических лиц
общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
(по согласованию)
Жолдаспаев                  - президент Карагандинского института
Серик Тусупович               качества, эксперт международных
стандартов качества
(по согласованию)
Такмаков                    - начальник управления
Василий Васильевич            технической инспекции
Комитета по государственному
энергетическому надзору
Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Приложение 2 к
распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 января 2006 года N 13-p  <*>
Сноска. В Приложение 2 внесены изменения - распоряжением и.о. Премьер-Министра РК от 9 марта 2006 года N  50-р .
Состав рабочей группы
по финансово-экономическим вопросам
и инновационной деятельности
Елемесов Аскар Раушанович   - вице-министр финансов
Республики Казахстан,
руководитель
Абильбекова                 - заместитель директора Департамента
Айгуль Абилькадировна         методологии бюджетного процесса
и функционального анализа
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Мусаханова                  - исполняющая обязанности начальника
Адель Маратовна               управления исследования финансовых
моделей Департамента свода и
исследования финансовых моделей
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Амиргалиев                  - заместитель председателя Комитета
Азамат Халимиденович          по правам интеллектуальной
собственности Министерства юстиции
Республики Казахстан
Кетркеева                   - заместитель директора Департамента
Райгуль Мамырхановна          аграрной политики и стратегии
развития агропромышленного
комплекса Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Коканбаева                  - заместитель директора Департамента
Зауре Азимбековна             анализа и публикации статистической
информации Агентства Республики
Казахстан по статистике
Шериязданова                - заместитель директора Департамента
Жанар Ярхановна               организационно-финансовой работы
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Тлеумуратов                 - начальник управления
Юрий Джумабаевич              непроизводственных платежей
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Жангазиев                   - начальник управления развития
Жаркын Кайдарович             предпринимательства и туризма
Департамента развития
предпринимательства Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Исенова                     - начальник отдела Департамента
Асем Болатовна                по регулированию и контролю в
сфере электро- и теплоэнергетики
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий
Мусажанова                  - начальник отдела финансирования из
Гульнар Сабировна             средств республиканского бюджета
Департамента финансового обеспечения
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Нусип                       - начальник отдела анализа
Гульжан Нусипкызы             эффективности управления
хозяйствующими субъектами с участием
государства Департамента политики
управления государственными активами
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Кенбаев                     - прокурор отдела по надзору за
Даурен Хажигумарович          применением законов в финансово-
кредитной сфере Департамента по
надзору за законностью в деятельности
государственных органов Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан,
юрист 1 класса
(по согласованию)
Галымжанов                  - главный специалист отдела
Берлик Рахымжанович           финансирования и бухгалтерского
учета Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Гончаров                    - руководитель финансово-экономического
Кирилл Алексеевич             отдела объединения юридических лиц
"Ассоциация по защите прав
предпринимателей города Астаны"
(по согласованию)
Дюсембаев                   - президент Павлодарской ассоциации
Бакытриза Куликбаевич         "Бизнес" (по согласованию)
Захаров                     - эксперт Евразийской промышленной
Алексей Николаевич            ассоциации (по согласованию)
Курбанбаева                 - директор Карагандинской ассоциации
Гульнар Туретаевна            предпринимателей (по согласованию)
Нургужаева                  - советник исполнительного директора
Алма Алтаевна                 объединения юридических лиц
общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
(по согласованию)
Перов                       - финансовый директор Бюро
Александр Михайлович          по приватизации, аудиту и
инвестициям (по согласованию)
Попелюшко                   - президент Союза товаропроизводителей
Анатолий Висханович           пищевой и перерабатывающей
промышленности Казахстана
(по согласованию)
Шестаков                    - председатель Казахстанской
Геннадий Алексеевич           ассоциации таможенных брокеров
(по согласованию)
Сатбаева Гульнар Балабаевна - начальник отдела
координации, анализа
исполнения бюджетных
программ и бюджетов
республиканских
государственных
предприятий Департамента
бюджета, финансовых
процедур и кадровой
службы Министерства
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан
Тулеев Бахыт Сейдазимович   - исполняющий обязанности
начальника управления
научно-технологической
и инновационной политики
Департамента индустриально-
инновационного развития
Министерства индустрии
и торговли Республики
Казахстан
---------------------------------------------------------------