Еуразия өнеркәсiптiк қауымдастығының құрамына кiретiн акционерлiк қоғамдар базасында бiрыңғай тау-кен-металлургиялық компания құру жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 7 ақпандағы N 22-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Еуразия өнеркәсiптiк қауымдастығының құрамына кiретiн акционерлiк қоғамдар базасында бiрыңғай тау-кен-металлургиялық компания (бұдан әрi - компания) құру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Школьник                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич            және сауда министрi, жетекшi
Баталов                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Болатұлы                және сауда вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Құлсейтов                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Айдын Жеңiсұлы                сауда министрлiгi Индустриялық-
инновациялық дамыту департаментiнiң
басқарма бастығы, хатшы
Құсаинов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әбсеметұлы              және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Смайылов                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Алихан Асханұлы               вице-министрi
Нефедов                     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Алексей Петрович              монополияларды реттеу агенттiгi
төрағасының орынбасары
Рахметов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы             министрлiгi Салық комитетiнiң төрағасы
Өтепов                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Эдуард Карлович               министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетiнiң төрағасы
Әзiмова                     - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Эльвира Әбiлқасымқызы         министрлiгi Заңға тәуелдi кесiмдер
департаментiнiң директоры
Зәуiрбекова                 - Еуразия өнеркәсiптiк қауымдастығының
Зәуре Ғалымқызы               экономика және қаржы вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Макаров                     - Еуразия өнеркәсiптiк қауымдастығының
Александр Игорьевич           құқықтық мәселелер жөнiндегi вице-
президентi (келiсiм бойынша).
2. Жұмыс тобы бiр апта мерзiмде компанияны құру жөнiндегi iс-шаралар жоспарының жобасын (бұдан әрi - жоспар жобасы), сондай-ақ мыналар:
1) компанияны құру тетiгi (ұйымдастыру құрылымы);
2) компанияны құру кезiнде мемлекеттiң мүдделерiн сақтау;

О создании рабочей группы по созданию единой горно-металлургической компании на базе акционерных обществ, входящих в состав Евразийской промышленной ассоциации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2006 года N 22-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2006 года N 22-p утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N   442 .
В целях создания единой горно-металлургической компании (далее - компания) на базе акционерных обществ, входящих в состав Евразийской промышленной ассоциации:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Школьник                   - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич           Республики Казахстан, руководитель
Баталов                    - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Кульсеитов                 - начальник управления Департамента
Айдын Женисович              индустриально-инновационного
развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь
Кусаинов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Абсеметович            планирования Республики Казахстан
Смаилов                    - вице-министр финансов Республики
Алихан Асханович             Казахстан
Нефедов                    - заместитель Председателя Агентства
Алексей Петрович             по регулированию естественных
монополий Республики Казахстан
Рахметов                   - председатель Налогового комитета
Нурлан Кусаинович            Министерства финансов Республики
Казахстан
Утепов                     - председатель Комитета
Эдуард Карлович              государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Азимова                    - директор Департамента подзаконных
Эльвира Абилхасимовна        актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Заурбекова                 - вице-президент по экономике и
Зауре Галимовна              финансам Евразийской промышленной
ассоциации (по согласованию)
Макаров                    - вице-президент по правовым вопросам
Александр Игорьевич          Евразийской промышленной ассоциации
(по согласованию).
2. Рабочей группе в недельный срок разработать проект плана мероприятий по созданию компании (далее - проект плана), а также предложения по:
1) механизму создания (организационной структуре) компании;
2) соблюдению интересов государства при создании компании;

3) компанияның салық салу мәселелерi;
4) компанияны құруға қатысты басқа да мәселелер бойынша ұсыныстар әзiрлесiн.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi жоғарыда аталған жоспар жобасын белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
4. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен орталық, жергiлiктi атқарушы органдар мен жұмыс тобының құзыретiне кiретiн мәселелер бойынша өзге де ұйымдардың мамандарын тарту, сондай-ақ қажетті ақпаратты сұрату құқығы берiлсiн.
Премьер-Министр

3) вопросам налогообложения компании;
4) другим вопросам, касающимся создания компании.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан вышеназванный проект плана.
4. Предоставить рабочей группе право в установленном порядке привлекать специалистов центральных, местных исполнительных органов и иных организаций по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию.
Премьер-Министр