Қазақстан Республикасында атом энергетикасын дамыту жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 17 ақпандағы N 28-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында атом электр станциясын салуды ұйымдастыру жөнiндегi ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов                        - Қазақстан Республикасының Премьер-
Даниал Кенжетайұлы               Министрi, жетекшi
Школьник                       - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич               және сауда министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Рясков                         - Қазақстан Республикасы Энергетика
Евгений Яковлевич                және минералдық ресурстар
министрлiгiнiң Технологиялық
дамыту және мемлекеттiк
активтердi басқару департаментi
директорының орынбасары, хатшы
Ізмұхамбетов                   - Қазақстан Республикасының
Бақтықожа Салахатдинұлы          Энергетика және минералдық
ресурстар министрi
Үмбетов                        - Алматы облысының әкiмi
Серiк Әбiкенұлы
Жантикин                       - Қазақстан Республикасы Энергетика
Тимур Мифтахұлы                  және минералдық ресурстар
министрлiгi Атом энергетикасы
комитетiнiң төрағасы
Бертiсбаев                     - Қазақстан Республикасы Энергетика
Несiпқұл Бертiсбайұлы            және минералдық ресурстар
министрлiгi Электр энергетикасы
және көмiр өнеркәсiбi
департаментiнiң директоры
Жақышев                        - "Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом
Мұхтар Еркiнұлы                  компаниясы" акционерлiк қоғамының
президентi (келiсiм бойынша)
Бозымбаев                      - "КЕGОС" акционерлiк қоғамының
Қанат Алдабергенұлы              президентi (келiсiм бойынша)
Васильев                       - "Қазақстан Республикасының ұлттық
Юрий Степанович                  ядролық орталығы" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны бас
директорының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Акопьянц                       - "Энергия" отын-энергетика жүйелерiн
Георгий Саркисович               қазақстандық ғылыми-зерттеу және
жобалау-iздестiру институты"
акционерлiк қоғамының президентi
(келiсiм бойынша)
Қадыржанов                     - "Қазақстан Республикасының ұлттық
Қайрат Камалұлы                  ядролық орталығы" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны "Энергия
институты" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорнының директоры (келiсiм
бойынша)
Нұрғазиев                      - "Қазатомөнеркәсiп ұлттық атом
Марат Айттанұлы                  компаниясы" акционерлiк қоғамының
Департамент директоры (келiсiм
бойынша)
Балдов                         - "КАТЭП" жауапкершiлiгi шектеулi
Александр Николаевич             серiктестiгi директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Тропин                         - "МАЭК-Қазатомөнеркәсiп"
Владимир Александрович           жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгi күрделi құрылыс
бөлiмiнiң бас маманы (келiсiм
бойынша)
Кречетов                       - "АdТМS" компаниясының тәуелсiз
Сергей Васильевич                сарапшысы (келiсiм бойынша)
Ысқақов                        - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбдiлдәұлы                ортаны қорғау министрi
Құсайынов                      - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы                 Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.06.08. N  154  өкімімен.

О создании рабочей группы по развитию атомной энергетики в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2006 года N 28-p
В целях выработки предложений по организации строительства атомной электростанции в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Сноска. В состав рабочей группы внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 8 июня 2006 года N  154-p .
Ахметов                    - Премьер-Министр Республики
Даниал Кенжетаевич           Казахстан, руководитель
Школьник                   - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Рясков                     - заместитель директора Департамента
Евгений Яковлевич            технологического развития и
управления государственными активами
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан, секретарь
Измухамбетов               - Министр энергетики и минеральных
Бактыкожа                    ресурсов Республики Казахстан
Салахатдинович
Искаков                    - Министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич          Республики Казахстан
Кусаинов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович            планирования Республики Казахстан
Умбетов                    - аким Алматинской области
Серик Абикенович
Жантикин                   - председатель Комитета по атомной
Тимур Мифтахович             энергетике Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Бертисбаев                 - директор Департамента
Несипкул Бертисбаевич        электроэнергетики и угольной
промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Джакишев                   - президент акционерного общества
Мухтар Еркынович             "Национальная атомная компания
"Казатомпром" (по согласованию)
Бозумбаев                  - президент акционерного общества
Канат Алдабергенович         "KEGOC" (по согласованию)
Васильев                   - заместитель генерального директора
Юрий Степанович              республиканского государственного
предприятия "Национальный ядерный
центр Республики Казахстан" (по
согласованию)
Акопьянц                   - президент акционерного общества
Георгий Саркисович           "Казахстанский научно-
исследовательский и проектно-
изыскательский институт
топливно-энергетических систем
"Энергия" (по согласованию)
Кадыржанов                 - директор дочернего государственного
Кайрат Камалович             предприятия "Институт Энергия"
республиканского государственного
предприятия "Национальный ядерный
центр Республики Казахстан" (по
согласованию)
Нургазиев                  - директор Департамента акционерного
Марат Айттанович             общества "Национальная атомная
компания "Казатомпром" (по
согласованию)
Балдов                     - заместитель директора товарищества
Александр Николаевич         с ограниченной ответственностью
"КАТЭП" (по согласованию)
Тропин                     - главный специалист отдела
Владимир Александрович       капитального строительства
товарищества с ограниченной
ответственностью "МАЭК-Казатомпром"
(по согласованию)
Кречетов                   - независимый эксперт компании "AdTMS"
Сергей Васильевич            (по согласованию)

2. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен жұмыс тобының құзыретiне жататын мәселелер бойынша орталық, жергiлiктi атқарушы органдардың және өзге де ұйымдардың мамандарын тарту, сондай-ақ қажеттi ақпарат сұрату құқығы берiлсiн.
Премьер-Министр

2. Предоставить рабочей группе право в установленном порядке привлекать специалистов центральных, местных исполнительных органов и иных организаций по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию.
Премьер-Министр