Еуропалық авиациялық талаптарды (JAR) енгiзу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 23 ақпандағы N 31-Ө Өкімі
Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласына халықаралық авиациялық стандарттарды енгiзу мақсатында:
1. Мынадай құрамда еуропалық авиациялық талаптарды (JAR) енгiзу жөнiндегi жұмыс тобы (бұдан әрi - жұмыс тобы) құрылсын:
Бектұров                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Азат Ғаббасұлы            коммуникация вице-министрi, жетекшi
Қубаев                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Мұхит Мұқатұлы            коммуникация министрлігі Азаматтық
авиация комитетінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Нұранов                 - Қазақстан Республикасы Көлік және
Данияр Әбдуұлы            коммуникация министрлігі Азаматтық
авиация комитетінің бас маманы, хатшы
Имашев                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Данияр Маратұлы           коммуникация министрлігінің Қаржылық
реттеу департаменті директорының
орынбасары
Қазбеков                - Қазақстан Республикасы Көлік және
Берік Ертайұлы            коммуникация министрлігінің Заң
департаменті директорының орынбасары
Тәжімұратов             - Қазақстан Республикасы Көлік және
Ғабит Қалиұлы             коммуникация министрлігі Азаматтық авиация
комитетінің басқарма бастығы
Солин                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Максим Александрович      министрлігінің Жалпыеуропалық
ынтымақтастық департаменті Еуропалық
қауіпсіздік басқармасының бастығы
Мейірбаева              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғалия-Бану Оңдасынқызы    сауда министрлігі Техникалық реттеу және
метрология комитетінің техникалық
реттеу және метрология басқармасы
бастығының орынбасары
Әдимолда                - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Рәдiлбек Өкенұлы          коммуникация министрлiгiнiң Азаматтық
авиация комитетi төрағасының
орынбасары
Ермекова                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Несiпбала Әбсағитқызы      бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Салалық органдардың шығыстарын
жоспарлау департаментiнiң директоры
Сұлубеков                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Абзал Әбдiғалиұлы          министрлiгiнiң навигация және қарулы
күштердiң әуе қорғанысы күштерiн
әскери қолдану басқармасы навигация
қызметiнiң бастығы.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007.10.02.  N 283-ө  Өкімімен.
2. Жұмыс тобы 2008 жылға дейiнгi кезеңде еуропалық авиациялық талаптарды (JAR) енгізу жұмыстарды үйлестiрудi жүзеге асырсын.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по внедрению европейских авиационных требований (JAR)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2006 года N 31-p
В целях внедрения международных авиационных стандартов в отрасли гражданской авиации Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу по внедрению европейских авиационных требований (JAR) в период до 2008 года (далее - рабочая группа) в следующем составе:
Бектуров                   - вице-министр транспорта и
Азат Габбасович              коммуникаций Республики Казахстан,
руководитель
Кубаев                     - председатель Комитета гражданской
Мухит Мухатович              авиации Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Нуранов                    - главный специалист Комитета
Данияр Абдуевич              гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан, секретарь
Адимолда                   - заместитель председателя Комитета
Радильбек Окенович           гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Ермекова                   - директор Департамента планирования
Несипбала Абсагитовна        расходов отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Сулубеков                  - начальник службы навигации
Абзал Абдигалиевич           управления навигации и боевого
применения сил воздушной обороны
вооруженных сил Министерства обороны
Республики Казахстан
Имашев                     - заместитель директора Департамента
Данияр Маратович             финансового регулирования Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Казбеков                   - заместитель директора Юридического
Берик Ертаевич               департамента Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Тажимуратов                - начальник управления Комитета
Габит Калиевич               гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Солин                      - начальник управления Европейской
Максим Александрович         безопасности Департамента
общеевропейского сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Мейрбаева                  - заместитель начальника управления
Галия-Бану Ундасыновна       технического регулирования и метрологии
Комитета технического регулирования и
метрологии Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 2 октября 2007 г. N  283-р .
2. Рабочей группе осуществлять координацию работ по внедрению европейских авиационных требований (JAR) в период до 2008 года.
Премьер-Министр