Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 3 желтоқсандағы N 337-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 2 наурыздағы N 44-ө Өкімі
"Құмар ойын бизнесi мәселелерiн реттейтiн заң жобаларын әзiрлеу жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 3 желтоқсандағы N 337-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
мыналар ведомствоаралық жұмыс тобының құрамына енгiзiлсiн:
Смайылов                     - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Әлихан Асханұлы                министрi, жетекшiнiң орынбасары
Құсайынов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы               және бюджеттік жоспарлау
вице-министрi
Досжан                       - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ардақ Дүкенбайұлы              ақпарат және спорт вице-министрi
мына:
"Коржова                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна              және бюджеттік жоспарлау
вице-министрi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Коржова                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Наталья Артемовна              министрi, жетекшi";
көрсетiлген құрамнан Дунаев Арман Ғалиасқарұлы, Өзбеков Ғани Нұрмаханбетұлы, Аманшаев Ермек Әмiрханұлы шығарылсын;
3-тармақта "бір ай мерзімде" деген сөздер "2006 жылғы 10 наурызға" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 декабря 2005 года N 337-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2006 года N 44-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 декабря 2005 года N 337-р "О создании межведомственной рабочей группы по разработке законопроектов, регулирующих вопросы игорного бизнеса" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав межведомственной рабочей группы:
Смаилова                       - вице-министра финансов
Алихана Асхановича               Республики Казахстан,
заместителем руководителя
Кусаинова                      - вице-министра экономики
Марата Апсеметовича              и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Досжана                        - вице-министра культуры,
Ардака Дукенбаевича              информации и спорта
Республики Казахстан;
строку:
"Коржова Наталья Артемовна     - вице-министр экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Коржова                       - Министр финансов
Наталья Артемовна                Республики Казахстан,
руководитель";
вывести из указанного состава: Дунаева Армана Галиаскаровича, Узбекова Гани Нурмаханбетовича, Аманшаева Ермека Амирхановича;
в пункте 3 слова "в месячный срок" заменить словами "к 10 марта 2006 года".
Премьер-Министр