Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары комитетiнiң "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны қызметiнiң мәселелерi бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 14 наурыздағы N 57-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары комитетi "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының проблемалық мәселелерiн шешу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Есiмов                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ахметжан Смағұлұлы            шаруашылығы министрi, жетекшi
Айтжанов                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы                 шаруашылығы вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Бадашев                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Ерлан Айтмаханұлы             шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары
комитетiнiң басқарма бастығы, хатшы
Оразалинов                  - Қазақстан Республикасының Парламентi
Шаймерден Әбiлмәжiнұлы        Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Сыздықов                    - Қазақстан Республикасының Парламентi
Тито Уахапұлы                 Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Шаекин                      - Қазақстан Республикасының Парламентi
Рауан Михайлович              Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Нефедов                     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Алексей Петрович              монополияларды реттеу агенттiгi
төрағасының орынбасары
Рябцев                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анатолий Дмитриевич           шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары
комитетiнiң төрағасы
Клякин                      - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Владимир Викторович           минералдық ресурстар министрлiгiнiң
Электр энергетикасы және көмiр
өнеркәсiбi департаментi директорының
орынбасары
Маслов                      - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Василий Карлович              сауда министрлiгiнiң Құрылыс iстерi
және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
комитетi тұрғын үй құрылысы және
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
басқармасының бастығы
Евдокимов                   - Қазақстан Республикасы Экономика және
Сергей Викторович             бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
агроөнеркәсiп кешенi және қоршаған
ортаны қорғау басқармасы қоршаған
ортаны қорғау бөлiмiнiң бастығы
Чолокиди                    - Қазақстан Республикасы Ауыл
Константин Михайлович         шаруашылығы министрлiгiнiң Су
ресурстары комитетi "Қаныш Сәтпаев
атындағы канал" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорнының бас директоры
Бабицкий                    - Қарағанды облысы әкiмдiгiнiң облыстық
Леонид Антонович              жолаушылар көлiгi және автомобиль
жолдары басқармасы бастығының
орынбасары
Соколов                     - Павлодар облысы "Екiбастұзсу"
Сергей Семенович              мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорнының
директоры

О создании рабочей группы по вопросам деятельности Республиканского государственного предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Распоряжение и.о. Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2006 года N 57-р
В целях выработки предложений по решению проблемных вопросов Республиканского государственного предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Есимов Ахметжан Смагулович      - Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан,
руководитель
Айтжанов Дулат Нулиевич         - вице-министр сельского
хозяйства Республики
Казахстан, заместитель
руководителя
Бадашев Ерлан Айтмаханович      - начальник управления
Комитета по водным
ресурсам Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан,
секретарь
Уразалинов                      - депутат Мажилиса
Шаймерден Абильмажинович          Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Сыздыков Тито Уахапович         - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Шаекин Рауан Михайлович         - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Нефедов Алексей Петрович        - заместитель Председателя
Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий
Рябцев Анатолий Дмитриевич      - председатель Комитета
по водным ресурсам
Министерства сельского
хозяйства Республики
Казахстан
Клякин Владимир Викторович      - заместитель директора
Департамента электроэнергетики
и угольной промышленности
Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Маслов Василий Карлович         - начальник управления
жилищного строительства
и жилищно-коммунального
хозяйства Комитета по делам
строительства и жилищно-
коммунального хозяйства
Министерства индустрии
и торговли Республики
Казахстан
Евдокимов Сергей Викторович     - начальник отдела охраны
окружающей среды управления
агропромышленного комплекса
и охраны окружающей среды
Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Чолокиди Константин Михайлович  - генеральный директор
Республиканского
государственного
предприятия "Канал имени
Каныша Сатпаева" Комитета
по водным ресурсам
Министерства сельского
хозяйства Республики
Казахстан
Бабицкий Леонид Антонович       - заместитель начальника
областного управления
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
акимата Карагандинской
области
Соколов Сергей Семенович        - директор государственного
коммунального предприятия
"Экибастузсу" Павлодарской
области

2. Жұмыс тобы екi ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары комитетi "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" республикалық мемлекеттiк кәсіпорнының проблемалық мәселелерiн шешу жөнiнде ұсыныстар берсiн.
Премьер-Министрдің
мiндетiн атқарушы

2. Рабочей группе в двухмесячный срок представить в Правительство Республики Казахстан предложения по решению проблемных вопросов Республиканского государственного предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра