Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 17 қыркүйектегi N 274-ө өкiмiне толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 21 наурыздағы N 65-ө Өкімі
"Халықаралық транзиттiк дәлiздерде жол бойындағы инфрақұрылымды дамыту жөнiндегi iс-шаралардың 2004-2008 жылдарға арналған жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 17 қыркүйектегi N 274-ө  өкiмiне мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Халықаралық транзиттік дәлiздерде жол бойындағы инфрақұрылымды дамыту жөнiндегi iс-шаралардың 2004-2008 жылдарға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 8-жолда:
4-баған ", ТЖМ, АБА" деген аббревиатуралармен толықтырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2007 жылғы III тоқсан";
ескертулерде "ҚОҚМ - Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi;" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ТЖМ - Төтенше жағдайлар министрлігі;
АБА - Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi;".
Премьер-Министр

О внесении дополнений и изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 274-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 2006 года N 65-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 274-р "Об утверждении Плана мероприятий по развитию придорожной инфраструктуры на международных транзитных коридорах на 2004-2008 годы" следующие дополнения и изменение:
в Плане мероприятий по развитию придорожной инфраструктуры на международных транзитных коридорах на 2004-2008 годы, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 8:
графу 4 дополнить аббревиатурами ", МЧС, АИС";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2007 года";
в примечании после строки "МООС - Министерство охраны окружающей среды;" дополнить строками следующего содержания:
"МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям;
АИС - Агентство по информатизации и связи;".
Премьер-Министр