Қазақстан Республикасында ғылымды басқарудың жаңа құрылымын әзiрлеу жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 6 сәуірдегі N 88-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасында ғылымды басқарудың жаңа құрылымын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әбдiмомынов                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Азамат Құрманбекұлы            ғылым вице-министрi, тең төраға
Әмiрин                       - "Ұлттық инновациялық қор"
Ғосман Кәрiмұлы                акционерлiк қоғамы Басқармасының
төрағасы, тең төраға (келiсiм
бойынша)
Анощенко                     - "Қазғарыш" ұлттық компаниясы"
Юрий Станиславович             акционерлiк қоғамы Басқармасының
мүшесi (келiсiм бойынша)
Дүйсенбаева                  - "Ұлттық инновациялық қор"
Гүлмайра Қуандыққызы           акционерлiк қоғамының Астана
қаласындағы өкiлдiгiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Исекешов                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы                және сауда вице-министрi
Ысқақов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Жәнiбек Сапарұлы               Министрiнiң кеңесшiсi
Қабашев                      - "Ұлттық инновациялық қор"
Мақсат Рахымжанұлы             акционерлiк қоғамының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Қуанғанов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Фархад Шаймұратұлы             Министрiнiң Кеңсесi Әлеуметтiк-мәдени
даму бөлiмiнiң меңгерушiсi
Құдайберген                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Алмас Шайықбекұлы              Министрiнiң кеңесшiсi
Могильный                    - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Валерий Валентинович           ғылым министрлiгi Ғылым
департаментiнiң директоры
Нүсiпова                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әсел Бекқызы                   Министрiнiң кеңесшiсi
Сүлейменов                   - "Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат
Ербол Зинаддинұлы              орталығы" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорнының бас директоры
2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 7 сәуiрге қарай Қазақстан Республикасында ғылымды басқарудың жаңа құрылымы жөнiндегi ұсынысты Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по разработке новой структуры управления наукой в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 апреля 2006 года N 88-p
1. В целях разработки новой структуры управления наукой в Республике Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Абдымомунов               - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович        Республики Казахстан, сопредседатель
Амрин                     - председатель Правления акционерного общества
Госман Каримович            "Национальный инновационный фонд", сопредседатель
(по согласованию)
Анощенко                  - член Правления акционерного общества
Юрий Станиславович          "Национальная компания "Казкосмос"
(по согласованию)
Дуйсенбаева               - директор представительства акционерного общества
Гульмайра Куандыковна       "Национальный инновационный фонд"
в городе Астане (по согласованию)
Исекешев                  - вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан
Асет Орентаевич
Искаков                   - советник Премьер-Министра Республики Казахстан
Джанибек Сапарович
Кабашев                   - вице-президент акционерного общества
Максат Рахимжанович         "Национальный инновационный фонд"
(по согласованию)
Куанганов                 - заведующий Отделом социально-
Фархад Шаймуратович         культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Кудайберген               - советник Премьер-Министра Республики Казахстан
Алмас Шайыкбекулы
Могильный                 - директор Департамента науки Министерства
Валерий Валентинович        образования и науки Республики
Нусупова                  - советник Премьер-Министра Республики Казахстан
Асель Бековна
Сулейменов                - генеральный директор республиканского государственного
Ербол Зинаддинович          предприятия "Национальный центр научно-технической
информации" (по согласованию)
2. Рабочей группе к 7 апреля 2006 года внести предложения в Правительство Республики Казахстан по новой структуре управления наукой в Республике Казахстан.
Премьер-Министр