Алматы қаласында 2011 жылғы қысқы Азия ойындары мен 2014 жылғы қысқы Олимпиада ойындарын өткiзу үшiн қажеттi объектiлердiң тiзбесiн айқындау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 14 сәуірдегі N 95-ө Өкімі
1. Алматы қаласында 2011 жылғы қысқы Азия ойындары мен 2014 жылғы қысқы Олимпиада ойындарын өткiзу үшiн қажеттi объектiлердiң тiзбесiн айқындау мақсатында мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Досмұхамбетов              - Қазақстан Республикасының Туризм
Темiрхан Мыңайдарұлы         және спорт министрi, жетекшi
Бөкенов                    - Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары,
Қайрат Ахмадиұлы             жетекшiнiң орынбасары
Қасымов                    - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы   бiрiншi вице-министрi
Бабақұмаров                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ержан Жалбақұлы              және ақпарат вице-министрi
Баталов                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Болатұлы               және сауда вице-министрi
Белоног                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Анатолий Александрович       сақтау министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетiнiң төрағасы
Бiрәлиев                   - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Әлжан Хамидулаұлы            ортаны қорғау вице-министрi
Зверьков                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Вадим Павлович               министрiнiң орынбасары
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Әбiлғазы Қалиақпарұлы        коммуникация вице-министрi
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы             және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Петров                     - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович           жағдайлар вице-министрi
Досымбетов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Тимур Камалұлы               Олимпиада комитетiнiң президентi
(келiсiм бойынша)
Кәкiмжанов                 - "Қазақстанның инвестициялық қоры"
Зейнолла Халидоллаұлы        акционерлiк қоғамы басқармасының
төрағасы, "Алматы-2014" Олимпиада
ойындары" өтiнiм комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Смирнов                    - "Алматы-2014" Олимпиада ойындары"
Владимир Михайлович          өтiнiм комитетiнiң атқарушы директоры
Нуров                      - Алматы қаласы әкiмiнiң аппараты дене
Наиль Фаридович              тәрбиесi және спорт басқармасының
бастығы
2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 1 маусымға дейiнгi мерзiмде қажеттi объектiлердiң тiзбесi, Алматы қаласының инфракұрылымын жаңғырту жөнiндегi ұсыныстарды және талап етiлетiн қаржы шығындарының алдын ала есебiн енгiзсiн.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по определению перечня необходимых объектов для проведения зимних Азиатских игр 2011 года и зимних Олимпийских игр 2014 года в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 апреля 2006 года N 95-р
1. В целях определения перечня необходимых объектов для проведения зимних Азиатских игр 2011 года и зимних Олимпийских игр 2014 года в городе Алматы создать рабочую группу в следующем составе:
Досмухамбетов                 - Министр туризма и спорта Республики
Темирхан Мынайдарович           Казахстан, руководитель
Букенов                       - заместитель акима города Алматы,
Кайрат Ахмадиевич               заместитель руководителя
Касымов                       - первый вице-министр внутренних дел
Калмуханбет Нурмуханбетович     Республики Казахстан
Бабакумаров                   - вице-министр культуры и информации
Ержан Жалбакович                Республики Казахстан
Баталов                       - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович                 Республики Казахстан
Белоног                       - председатель Комитета
Анатолий Александрович          государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Бралиев                       - вице-министр охраны окружающей
Альжан Хамидулаевич             среды Республики Казахстан
Зверьков Вадим Павлович       - заместитель Министра иностранных
дел Республики Казахстан
Кусаинов                      - вице-министр транспорта и
Абельгази Калиакпарович         коммуникаций Республики Казахстан
Кусаинов                      - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович               планирования Республики Казахстан
Петров                        - вице-министр по чрезвычайным
Валерий Викторович              ситуациям Республики Казахстан
Досымбетов                    - президент Национального Олимпийского
Тимур Камалович                 комитета Республики Казахстан (по
согласованию)
Какимжанов                    - председатель правления акционерного
Зейнулла Халидоллович           общества "Инвестиционный фонд
Казахстана", заместитель
председателя заявочного комитета
"Олимпийские игры "Алматы-2014"
(по согласованию)
Смирнов                       - Исполнительный директор заявочного
Владимир Михайлович             комитета "Олимпийские игры
"Алматы-2014" (по согласованию)
Нуров                         - начальник управления физической
Наиль Фаридович                 культуры и спорта аппарата акима
города Алматы
2. Рабочей группе в срок до 1 июня 2006 года внести предложения по перечню необходимых объектов, модернизации инфраструктуры города Алматы и предварительные расчеты требуемых финансовых затрат.
Премьер-Министр