Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 28 қазандағы N 305-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 17 сәуірдегі N 97-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.22. N 407 қаулысымен.
"Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесiн одан әрi жетілдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 28 қазандағы N 305-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына:
Yмбетәлиев                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Мәди Тоқтарұлы               халықты әлеуметтiк қорғау вице-
министрi, жетекшiнiң орынбасары
енгiзілсiн;
мына:
"Қайсенова                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Гүлжихан Қабділқайырқызы     халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Әлеуметтiк қамсыздандыру және еңбекақы
төлеу департаментi директорының
орынбасары, хатшы";
"Әшiрова                   - Қазақстан Республикасы Экономика
Нұриа Кенжаханқызы           және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Әлеуметтiк сала шығыстарын жоспарлау
департаментi денсаулық сақтау және
халықты әлеуметтiк қорғау басқармасының
бастығы";
"Көпжасарова               - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Бибiгүл Амангелдiқызы        ақпарат және спорт министрлiгi
Экономика және қаржы департаментiнiң
директоры";
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қайсенова                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Гүлжихан Қабдiлқайырқызы     халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiнiң Еңбек және халықты
жұмыспен қамту департаментi
директорының орынбасары, хатшы";
"Әшiрова                   - Қазақстан Республикасы Экономика
Нұриа Кенжаханқызы           және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Әлеуметтiк сала шығыстарын жоспарлау
департаментi директорының орынбасары";
"Көпжасарова               - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Бибiгүл Амангелдiқызы        және ақпарат министрлiгi Экономика және
қаржы департаментiнiң директоры";
жұмыс тобының құрамынан Әбдiқалықова Гүлшара Наушақызы, Хасенов Аян Долдашұлы шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2005 года N 305-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 апреля 2006 года N 97-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 407
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 17 апреля 2006 года N 97-р утратило силу постановлением Правительства РК от 22 мая 2007 года N  407 .
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2005 года N 305-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Умбеталиева                  - вице-министра труда и социальной
Мади Тохтаровича               защиты населения Республики
Казахстан, заместителем руководителя;
строки:
"Кайсенова                   - заместитель директора Департамента
Гульжихан Кабдылкаировна       социального обеспечения и оплаты
труда Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан, секретарь";
"Аширова                     - начальник управления здравоохранения
Нурия Кенжахановна            и социальной защиты населения
Департамента планирования расходов
социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан";
"Копжасарова                 - директор Департамента экономики и
Бибигуль Амангельдиновна      финансов Министерства культуры,
информации и спорта Республики
Казахстан";
изложить в следующей редакции:
"Кайсенова                    - заместитель директора Департамента
Гульжихан Кабдылкаировна       труда  и занятости населения
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, секретарь";
"Аширова                      - заместитель директора Департамента
Нурия Кенжехановна             планирования расходов социальной
сферы Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан";
"Копжасарова                  - директор Департамента экономики и
Бибигуль Амангельдиновна       финансов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан";
вывести из состава рабочей группы: Абдыкаликову Гульшару Наушаевну, Хасенова Аяна Долдашевича.
Премьер-Министр