Қазақстан Республикасының Yкiметi веб-сайтының жұмысын жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар дайындау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 24 сәуірдегі N 104-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Үкiметi веб-сайтының жұмысын жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жұмағалиев                 - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Асқар Қуанышұлы              және байланыс агенттiгiнiң төрағасы,
жетекшi
Бабақұмаров                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ержан Жалбақұлы              және ақпарат вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Есекеев                    - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Қуанышбек Бақытбекұлы        және байланыс агенттiгi төрағасының
орынбасары, хатшы
Куянов                     - Қазақстан Республикасының Премьер-
Сергей Леонидович            Министрi Баспасөз қызметiнiң басшысы,
баспасөз хатшысы
Слободянюк                 - Қазақстан Республикасының Премьер-
Анатолий Ануфриевич          Министрi Кеңсесiнiң Бақылау және
құжаттамалық қамтамасыз ету бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары
Юсуп                       - Қазақстан Республикасының Премьер-
Айбек Кеңесұлы               Министрi Кеңсесiнiң Әлеуметтiк-мәдени
даму бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары
Омаров                     - "Қазақпарат" ашық акционерлiк
Жанай Сейiтжанұлы            қоғамының президентi
Маханбетәжиев              - "Ұлттық ақпараттық технологиялар"
Батыр Әпенұлы                акционерлiк қоғамы басқармасының
төрағасы
2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 3 мамырға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне Қазақстан Республикасының Yкiметi веб-сайтының жұмысын жетiлдiру жөнiнде тұжырымдамалық ұсыныстар берсiн.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по подготовке предложений по совершенствованию работы веб-сайта Правительства Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 апреля 2006 года N 104-р
В целях подготовки предложений по совершенствованию работы веб-сайта Правительства Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в составе:
Жумагалиев                - Председатель Агентства Республики
Аскар Куанышевич            Казахстан по информатизации и связи,
руководитель
Бабакумаров               - вице-министр культуры и информации
Ержан Жалбакович            Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Есекеев                   - заместитель Председателя Агентства
Куанышбек Бахытбекович      Республики Казахстан по информатизации
и связи, секретарь
Куянов                    - руководитель Пресс-службы,
Сергей Леонидович           пресс-секретарь Премьер-Министра
Республики Казахстан
Слободянюк                - заместитель заведующего Отделом
Анатолий Ануфриевич         контроля и документационного
обеспечения Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Юсуп                      - заместитель заведующего Отделом
Айбек Кенесович             социально-культурного развития
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Омаров                    - президент открытого акционерного
Жанай Сейтжанович           общества "Казинформ"
Маханбетажиев             - председатель правления акционерного
Батыр Апенович              общества "Национальные информационные
технологии"
2. Рабочей группе в срок до 3 мая 2006 года представить концептуальные предложения по совершенствованию работы веб-сайта Правительства Республики Казахстан в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр