"Жалғыз терезе" қағидаты бойынша халыққа қызмет көрсету орталықтарында мемлекеттiк органдардың мониторингi және өзара iс-қимыл мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 11 мамырдағы N 120-ө Өкімі
"Жалғыз терезе" қағидаты бойынша халыққа қызмет көрсету орталықтарында (бұдан әрi - ХҚО) мемлекеттiк органдардың мониторингiн және өзара iс-қимылын жүйелi түрде жүргiзу, сондай-ақ олардың жұмыс iстеу тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Құсдәулетов                - Қазақстан Республикасының
Дулат Рашитұлы               Әдiлет вице-министрi, жетекшi
Боранғалиева               - Қазақстан Республикасы Экономика
Мәрзия Мұханбетрахымқызы     және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Бюджеттiк процесс және функционалдық
талдау әдiснамасы департаментiнiң
директоры, жетекшiнiң орынбасары
Әлпейiсова                 - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Әсем Әмiржанқызы             министрлiгi Тiркеу қызметi комитетiнiң
жетекшi маманы, хатшы
Райымбеков                 - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Каналбек Өтжанұлы            басқару агенттiгi төрағасының
орынбасары
Парсегов                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Борис Анатольевич            министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен
жұмыс комитетi төрағасының орынбасары
Жайлаубаева                - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Әсия Сейiтжапарқызы          және байланыс агенттiгi
Ақпараттандыру департаментiнiң
директоры
Әбдiрахым                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Нұрлан Ерғалиұлы             министрлiгiнiң Заңнама департаментi
директорының орынбасары
Нұрмәдиева                 - Қазақстан Республикасы
Нәсима Слямқызы              Индустрия және сауда министрлiгiнiң
Кәсiпкерлiктi дамыту департаментi
директорының орынбасары
Сәтқалиева                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Орынгүл Табылғалиқызы        министрлiгi Салық комитетiнiң салықтық
әкiмшiлендiру басқармасы бастығының
орынбасары
Овсянникова                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Марина Сергеевна             министрлiгi Салық комитетiнiң салықтық
әкiмшiлендiру басқармасы салықтық
тiркеу бөлiмiнiң бастығы
Өмiрәлиев                  - "Қазақстан кәсiпкерлерi мен жұмыс
Ербол Жұмабайұлы             берушiлерiнiң жалпыұлттық одағы
"Атамекен" заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң
басқарма төрағасының кеңесшiсi
2. Жұмыс тобы ХҚО қызметiне мониторинг жүргiзсiн және 2006 жылғы 1 тамызға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Yкiметiне ХҚО-ның жұмыс iстеу тиiмдiлiгiн арттыруға бағытталған ұсыныстар енгiзсiн.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по вопросам мониторинга и взаимодействия государственных органов в центрах обслуживания населения по принципу "одного окна"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 мая 2006 года N 120-p
В целях систематического проведения мониторинга и взаимодействия государственных органов в центрах обслуживания населения по принципу "одного окна" (далее - ЦОН), а также повышения эффективности их функционирования:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Куставлетов              - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович            Казахстан, руководитель
Бурангалиева             - директор Департамента методологии
Марзия Муханбетрахимовна   бюджетного процесса и функционального
анализа Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Альпеисова               - ведущий специалист Комитета
Асем Амиржановна           регистрационной службы
Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь
Раймбеков                - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович         по управлению земельными ресурсами
Республики Казахстан
Парсегов                 - заместитель Председателя Комитета по
Борис Анатольевич          по работе с несостоятельными
должниками Министерства финансов
Республики Казахстан
Жайлаубаева              - директор Департамента информации
Асия Сейтжапаровна         Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи
Абдрахим                 - заместитель директора Департамента
Нурлан Ергалиулы           законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан
Нурмадиева               - заместитель директора Департамента
Насима Слямовна            развития предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Саткалиева               - заместитель начальника управления
Орынгуль Табылгалиевна     налогового администрирования
Налогового Комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Овсянникова              - начальник отдела налоговой регистрации
Марина Сергеевна           управления налогового
администрирования Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Умралиев                 - советник председателя правления
Ербол Джумабаевич          объединения юридических лиц
"Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
2. Рабочей группе проводить мониторинг деятельности ЦОН и в срок до 1 августа 2006 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения, направленные на повышение эффективности функционирования ЦОН.
Премьер-Министр