Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 17 ақпандағы N 28-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 8 маусымдағы N 154-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасында атом энергетикасын дамыту жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 17 ақпандағы N 28-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Ысқақов                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Нұрлан Әбдiлдәұлы          қорғау министрi
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы           бюджеттiк жоспарлау вице-министрi;
жұмыс тобының құрамынан Келiмбетов Қайрат Нематұлы, Мұхамеджанов Камалтин Ескендiрұлы шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2006 года N 28-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 июня 2006 года N 154-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2006 года N 28-р "О создании рабочей группы по развитию атомной энергетики в Республике Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Искакова                    - Министра охраны окружающей среды
Нурлана Абдильдаевича         Республики Казахстан
Кусаинова                   - вице-министра экономики и бюджетного
Марата Апсеметовича           планирования Республики Казахстан;
вывести из состава рабочей группы: Келимбетова Кайрата Нематовича, Мухамеджанова Камалтина Ескендировича.
Премьер-Министр