Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 18 шiлдедегi N 199-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 22 маусымдағы N 171-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
"Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу үшiн жұмыс тобын кұру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 18 шiлдедегi N 199-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы              және бюджеттiк жоспарлау вице-
министрi, жетекшi
Әбдiрахымов                 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
Ғабидолла Рахметоллаұлы       қызмет iстерi агенттiгi төрағасының
бiрiншi орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Рахымбекова                 - Қазақстан Республикасы Экономика
Алина Болатқызы               және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгiнiң Бюджеттiк процесс
әдiснамасы және функционалдық талдау
департаментi мемлекеттiк органдардың
қызметiн қаржымен қамтамасыз ету
басқармасының бастығы, хатшы
Пепенин                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Анатолий Сергеевич            Министрiнiң Кеңсесi Кадр жұмысы
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Антропов                    - Қазақстан Республикасының Премьер-
Петр Константинович           Министрi Кеңсесiнiң Жиынтық талдау
бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары
Тұмабекова                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәмилаш Әбдiкәрiмқызы         Министрiнiң Кеңсесi Экономика
бөлiмiнiң бас сарапшысы
Күзембаев                   - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Тiлеуғали Отарұлы             жанындағы Сот әкiмшiлiгi комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Нұрғалиева                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Шолпан Кеңесбайқызы           министрлiгiнiң Қаржыны iшкi
әкiмшiлендiру департаментi
директорының орынбасары
Қайсенова                   - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Гүлжихан Қабдiлқайырқызы      халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiнiң Еңбек және халықты
жұмыспен қамту департаментi
директорының орынбасары
Нұрмаханбетова              - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Нағима Жақсыбекқызы           министрлiгiнiң Қаржы департаментi
директорының орынбасары
Шәженова                    - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Әлия Мэлсқызы                 орталығы" акционерлiк қоғамы
Мемлекеттiк саясатты талдау
департаментiнiң консультанты
Асанғазиев                  - "Мемлекеттiк қызметтердi көрсету
Рахымжан Мувашарханұлы        стандарттарын әзiрлеуге жәрдемдесу"
Еуропалық комиссиясы жобасының
консультанты.".
Премьер-Министр

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июля 2005 года N 199-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июня 2006 года N 171-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 22 июня 2006 года N 171-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июля 2005 года N 199-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию системы оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Кусаинов                 - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович          планирования Республики Казахстан,
руководитель
Абдрахимов               - первый заместитель Председателя
Габидулла Рахматуллаевич   Агентства Республики Казахстан по
делам государственной службы,
заместитель руководителя
Рахимбекова              - начальник управления обеспечения
Алина Булатовна            финансами деятельности государственных
органов Департамента методологии
бюджетного процесса и функционального
анализа Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Пепенин                  - заведующий Отделом кадровой работы
Анатолий Сергеевич         Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Антропов                 - заместитель заведующего Сводным
Петр Константинович        аналитическим отделом Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Тумабекова               - главный эксперт Экономического отдела
Камилаш Абдукаримовна      Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Кузембаев                - первый заместитель председателя
Тлеугали Утарович          Комитета по судебному администрированию
при Верховном Суде Республики Казахстан
Нургалиева               - заместитель директора Департамента
Шолпан Кенесбаевна         внутреннего администрирования финансов
Министерства финансов Республики Казахстан
Кайсенова                - заместитель директора Департамента
Гульжихан Кабдылкаировна   труда и занятости населения Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Нурмаханбетова           - заместитель директора Департамента
Нагима Жаксыбековна        финансов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Шаженова                 - консультант Департамента анализа
Алия Мэлсовна              государственной политики акционерного
общества "Центр маркетингово-аналитических
исследований"
Асангазиев               - консультант проекта Европейской комиссии
Рахымжан Мувашарханович    "Содействие разработке стандартов
предоставления государственных услуг".".
Премьер-Министр