"Оңтүстiк" арнайы экономикалық аймағының жұмыс iстеуiнiң проблемалық мәселелерiн шешу жөнiндегi ұсыныстарды дайындау үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 10 шілдедегі N 195-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
"Оңтүстiк" арнайы экономикалық аймағының жұмыс iстеуiнiң проблемалық мәселелерiн шешу жөнiндегi ұсыныстарды дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сапарбаев             - Қазақстан Республикасы
Бердiбек Машбекұлы      Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Басшысының
орынбасары, жетекшi
Әбiшев                - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң
Ислам Алмаханұлы        бiрiншi орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Несонова              - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Татьяна Сергеевна       министрлігі Өнеркәсіп және ғылыми-техникалық
дамыту комитетінің басқарма бастығы, хатшы
Әбдiреев              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Батырбек Сейтенұлы      сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп және
ғылыми-техникалық даму комитетi
төрағасының орынбасары
Әбдиева               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Күлпаш Вениаминқызы     сауда министрлiгiнiң Индустриялық
саясат департаментi өндiрiстiк саясаты
басқармасының бастығы
Бейiсбеков            - Қазақстан Республикасы Қаржы
Өмiрзақ Көбегенұлы      министрлiгiнiң Кедендiк бақылау
комитетi кедендiк бақылауды ұйымдастыру
басқармасының бастығы
Арашапов              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Тынысбек Кәкiмбекұлы    министрлiгiнiң Салық комитетi Әдiснама
басқармасы бастығының орынбасары
Құпанова              - Қазақстан Республикасы Ауыл
Ляззат Кәкешқызы        шаруашылығы министрлiгiнiң Егiн
шаруашылығы департаментi агротехнологиялық
саясат басқармасының бастығы
Жамбеков              - Қазақстан Республикасы Экономика
Серiк Боранбайұлы       және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Салалық органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментi агроөнеркәсiптiк кешен және
қоршаған ортаны қорғау басқармасының бастығы
Оразбаев              - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Жұматай Зейноллаұлы     министрлiгi Жоғары және жоғары оқу
орнынан кейiн бiлiм беру департаментi
мемлекеттiк стандарттар және жұмысты
үйлестiру басқармасының бастығы
Жетпiсбаев            - "Оңтүстiк" арнайы экономикалық
Арман Шәрiпбайұлы       аймағының дирекциясы" мемлекеттiк
мекемесiнiң директоры
Бақтыбаев             - "Қазақ мақта қауымдастығы" заңды
Сайын Рысбайұлы         тұлғалар бiрлестiгiнiң төрағасы
Аймишев               - "Меланж" акционерлiк қоғамының вице-
Олжас Қасымғалиұлы      президентi
Садыбекова            - "Альянс Казахский Русский Текстиль"
Гүлнар Әбдухалиқызы     жауапкершiлiгi шектеулi серіктестiгiнiң бас
директоры
Қаныбеков             - "НИМЕКС корпорациясы" жауапкершiлiгi
Нұрлан Әсембекұлы       шектеулi серiктестiгi Қадағалау кеңесiнiң
төрағасы
Әли                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ерлік Шәкірұлы          министрлігінің Халықаралық ұйымдар және көп
жақты ынтымақтастық департаменті халықаралық
ұйымдар басқармасының бастығы
Молдабаев             - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Қаныш Тәңірбергенұлы    минералдық ресурстар министрлігі Электр
энергетикасы және көмір өнеркәсібі
департаментінің директоры
Жұмақанов             - Қазақстан Республикасы Көлік және
Құрмет Тілеудесұлы      коммуникациялар министрлігі Қатынас жолдары
комитетінің бөлім бастығы
Дұсбаев               - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Рустам Омарбекұлы       қоғамы Жүйелік жобалар департаментінің
директоры
Әуезбаева             - "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамының
Тәлмира Есімханқызы     басқарушы директоры
Есқалиев              - "ҚБД - Лизинг" акционерлік қоғамының
Ерхат Серікұлы          Басқарма төрағасы
Меньшаев              - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Александр Васильевич    басқару агенттігі жерге орналастыру
бөлімінің бастығы
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрдің м.а. 2006.08.25. N   251  өкімімен.

Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июля 2006 года N 195-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июля 2006 года N 195-p утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N  442 .
В целях выработки предложений по решению проблемных вопросов функционирования специальной экономической зоны "Оңтүстік":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Сапарбаев                 - Заместитель Руководителя Канцелярии
Бердибек Машбекович         Премьер-Министра Республики Казахстан,
руководитель
Абишев                    - первый заместитель акима Южно-
Ислам Алмаханович           Казахстанской области, заместитель
руководителя
Несонова                  - начальник управления Комитета
Татьяна Сергеевна           промышленности и научно-технического
развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь
Абдреев                   - заместитель председателя Комитета
Батырбек Сейтенович         промышленности и научно-технического
развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Абдиева                   - начальник управления промышленной
Кульпаш Вениаминовна        политики Департамента индустриальной
политики Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Бейспеков                 - начальник управления организации
Омирзак Кубегенович         таможенного контроля Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Арашапов                  - заместитель начальника управления
Тынысбек Какимбекович       методологии Налогового Комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Купанова                  - начальник управления агротехнологической
Ляззат Какешовна            политики Департамента земледелия
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Жамбеков                  - начальник управления агропромышленного
Серик Боранбаевич           комплекса и охраны окружающей среды
Департамента планирования расходов
отраслевых органов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики казахстан
Уразбаев                  - начальник управления государственных
Жуматай Зейноллаевич        стандартов и координационной работы
Департамента высшего и послевузовского
образования Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Жетписбаев                - директор государственного учреждения
Арман Шарипбаевич           "Дирекция специальной экономической зоны
"Оңтүстік"
Бактыбаев                 - председатель объединения юридических
Саин Рысбаевич              лиц "Казахская хлопковая Ассоциация"
Аймишев                   - вице-президент акционерного общества
Олжас Касымгалиевич         "Меланж"
Садыбекова                - генеральный директор товарищества с
Гульнара Абдухалиевна       ограниченной ответственностью "Альянс
Казахский Русский Текстиль"
Каныбеков                 - председатель наблюдательного совета
Нурлан Асембекович          товарищества с ограниченной
ответственностью "Корпорация НИМЕКС"
Али                       - начальник управления международных
Ерлик Шакирович             организаций Департамента международных
организаций и многостороннего
сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Молдабаев Каныш           - директор Департамента
Танирбергенович             электроэнергетики и угольной
промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Жумаканов                 - начальник отдела Комитета
Курмет Тлеудесович          путей сообщения Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Дуспаев                   - директор Департамента системных
Рустам Омарбекович          проектов акционерного общества
"Фонд устойчивого развития "Қазына"
Ауэзбаева                 - управляющий директора акционерного
Тальмира Есимхановна        общества "Банк Развития Казахстана"
Искалиев Ерхат            - председатель Правления
Серикович                   акционерного общества "БРК-Лизинг"
Меньшаев                  - начальник отдела землеустройства
Александр Васильевич        Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами  <*>
Сноска. В состав внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 25 августа 2006 года N  251-р .

2. Жұмыс тобы ағымдағы жылдың соңына дейін тоқсан сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5 күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне әзірленген ұсыныстарды берсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары Б.М.Сапарбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр
О создании рабочей группы для выработки предложений по решению проблемных вопросов функционирования специальной экономической зоны "Оңтүстік"

2. Рабочей группе до конца текущего года ежеквартально не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом, предоставлять выработанные предложения в Правительство Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить
на Заместителя Руководителя Канцелярии, Премьер-Министра Республики
Казахстан Сапарбаева Б.М.
Премьер-Министр