Петропавл және Павлодар қалаларында индустриялық технопарк құру мәселесін зерделеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 14 шілдедегі N 201-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасының машина жасау саласын дамытуға арналған индустриялық технопарктердi құру жөнiндегi алаңдарды таңдау мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қажыкен                      - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мейрам Зекешұлы                сауда министрлiгi Өнеркәсiп және
ғылыми-техникалық дамыту комитетiнiң
төрағасы, жетекшi
Оразбақов                    - "Қазақстан инжиниринг" ұлттық
Ғалым Iзбасарұлы               компаниясы" акционерлiк қоғамының
президентi, жетекшiнiң орынбасары
Әмiреев                      - Қазақстан Республикасы Индустрия
Ғалым Махмұтбайұлы             және сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп
және ғылыми-техникалық дамыту
комитетi Инновациялық және
ғылыми-технологиялық дамыту
басқармасының бастығы, хатшы
Дүспаев                      - "Қазына" тұрақты даму қоры"
Рүстем Омарбекұлы              акционерлiк қоғамының басқармасы
Жүйелiк жобалар департаментiнiң
директоры
Бетекбаев                    - "Инжиниринг және технологиялар
Азат Әмiрғұмарұлы              трансфертi орталығы" акционерлiк
қоғамының вице-президентi
Развин                       - Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң
Сергей Владимирович            орынбасары
Омаров                       - Солтүстiк Қазақстан облысы
Жасұлан Ысқақұлы               Кәсiпкерлiк және өнеркәсiп
департаментiнiң бастығы
Байуақова                    - Павлодар облысы Кәсiпкерлiк және
Мәдина Марғұмарқызы            өнеркәсiп департаментiнiң бастығы
Сыздықов                     - Қазақстан Республикасы Экономика
Эльдар Мақсұтұлы               және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Инвестициялық саясат және жоспарлау
департаментiнiң директоры
орынбасарының мiндетiн атқарушы
Нұрабаева                    - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту
Әсия Қойшыбайқызы              қоры" акционерлiк қоғамының
Инфрақұрылымды зерттеу мен
дамыту департаментi Оқыту және
консалтинг басқармасының бастығы
Бланк                        - Қазақстан Республикасы Қаржы
Виктор Владимирович            министрлiгiнiң Солтүстiк Қазақстан
облысы бойынша аумақтық мемлекеттiк
мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң
төрағасы
Жұмабаев                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Марат Жамшанұлы                министрлiгiнiң Павлодар облысы
бойынша аумақтық мемлекеттiк
мүлiк және жекешелендiру
комитетiнiң төрағасы
Ташметов                     - "ҚазМұнайГаз" ұлттық
Болат Алмасұлы                 компаниясы" акцонерлiк қоғамы
Техникалық дамыту департаментiнiң
менеджерi
Сейiлов                      - "Қазақтелеком" акционерлiк
Шахмардан Жүрсiнбекұлы         қоғамының сыртқы байланыстар
жөнiндегi атқарушы директоры
Омарбеков                    - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық
Арыстанбек Құмарбайұлы         компаниясы" акционерлiк қоғамының
техникалық саясат басқармасы
ғылыми-зерттеу орталығының бастығы
Иванов                       - "Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом
Владимир Александрович         компаниясы" акционерлiк қоғамының
"Yлбi металлургиялық зауыты"
акционерлiк қоғамы бас директорының
орынбасары
Әбдiрахманов                 - "Қазақстан машина жасаушылар
Есiркеп Оңалбекұлы             одағы" қоғамдық заңды тұлғалар
бiрлестiгiнiң атқарушы директоры.

Об образовании рабочей группы для изучения вопроса создания индустриального технопарка в городах Петропавловск и Павлодар
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июля 2006 года N 201-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июля 2006 года N 201-p утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N  442 .
1. В целях выбора площадки по созданию индустриальных технопарков для развития машиностроительной отрасли Республики Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Кажыкен                     - председатель Комитета промышленности
Мейрам Зекешулы               и научно-технического развития
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, руководитель;
Оразбаков                   - президент акционерного общества
Галым Избасарович             "Национальная компания "Казахстан
инжиниринг", заместитель
руководителя;
Амреев                      - начальник управления инновационного
Галым Махмутбаевич            и научно-технологического развития
Комитета промышленности и научно-
технического развития Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь;
Дуспаев                     - директор Департамента системных
Рустам Омарбекович            проектов правления акционерного
общества "Фонд устойчивого
развития "Қазына";
Бетекбаев                   - вице-президент акционерного
Азат Амргумарович             общества "Центр инжиниринга и
трансферта технологии";
Развин                      - заместитель акима
Сергей Владимирович           Северо-Казахстанской области;
Омаров                      - начальник Департамента
Жасулан Искакович             предпринимательства и промышленности
Северо-Казахстанской области;
Байуакова                   - директор Департамента
Мадина Маргумаровна           предпринимательства и промышленности
Павлодарской области;
Сыздыков                    - исполняющий обязанности заместителя
Эльдар Максутович             директора Департамента
инвестиционной политики и
планирования Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан;
Нурабаева                   - начальник управления обучения и
Асия Койшибаевна              консалтинга Департамента
исследований и развития
инфраструктуры акционерного
общества "Фонд развития малого
предпринимательства";
Бланк                       - председатель территориального
Виктор Владимирович           Комитета государственного имущества
и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан по
Северо-Казахстанской области;
Жумабаев                    - председатель территориального
Марат Жамшанович              Комитета государственного имущества
и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан по
Павлодарской области;
Ташметов                    - менеджер Департамента технического
Болат Алмазович               развития акционерного общества
"Национальная компания
"КазМунайГаз";
Сеилов                      - исполнительный директор по внешним
Шахмаран Журсинбекович        связям акционерного общества
"Казахтелеком";
Омарбеков                   - начальник научно-исследовательского
Арыстанбек Кумарбаевич        центра управления технической
политики акционерного общества
"Национальная компания "Қазақстан
темір жолы";
Иванов                      - заместитель генерального директора
Владимир Александрович        акционерного общества "Ульбинский
металлургический завод" акционерного
общества "Национальная атомная
компания "Казатомпром";
Абдрахманов                 - исполнительный директор
Есиркеп Онланбекович          общественного объединения
юридических лиц "Союз
машиностроителей Казахстана".

2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне Петропавл және Павлодар қалаларында индустриялық технопарк құру жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в месячный срок внести предложения в Правительство Республики Казахстан по созданию технопарков индустриального профиля в городах Петропавловск и Павлодар.
3. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр