Шанхай ынтымақтастық ұйымы қызметiнiң мәселелерi жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 27 шілдедегі N 214-ө Өкімі
Шанхай ынтымақтастық ұйымының (бұдан әрi - ШЫҰ) қызмет мәселелерi жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Тоқаев                     - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қасымжомарт Кемелұлы         министрi, жетекшi
Имандосов                  - ШЫҰ қызметiнiң мәселелерi бойынша
Сабыр Айдарбекұлы            Қазақстан Республикасынан ұлттық
үйлестiрушi, жетекшiнiң орынбасары
Ким                        - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Надежда Петровна             министрлiгiнiң Азия ынтымақтастығы
басқармасы ШЫҰ бөлiмiнiң кеңесшiсi,
хатшы
Әбдiмомынов                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Азамат Құрманбекұлы          ғылым вице-министрi
Петров                     - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович           жағдайлар вице-министрi
Нұғманов                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Серiк Пикұлы                 вице-министрi
Смағұлов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Болат Советұлы               және сауда вице-министрi
Қасымбек                   - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Жеңiс Махмұдұлы              коммуникация вице-министрi
Оразбаев                   - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бiрлiк Есiркепұлы            және минералдық ресурстар вице-министрi
Әлиев                      - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Арыстанбек Мұхамедиұлы       және ақпарат вице-министрi
Бiрәлиев                   - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Әлжан Хамидулаұлы            ортаны қорғау вице-министрi
Белоног                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Анатолий Александрович       сақтау министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетiнiң төрағасы - Қазақстан
Республикасының Бас мемлекеттiк
санитарлық дәрiгерi
Айтжанов                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы                шаруашылығы вице-министрi
Смайылов                   - Қазақстан Республикасының
Әлихан Асханұлы              Қаржы вице-министрi
Палымбетов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Болат Әбiлқасымұлы           және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Мусин                      - Қазақстан Республикасының Туризм және
Қобыланды Нұрғалиұлы         спорт вице-министрi
Нұршабеков                 - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Ризат Рахатбекұлы            және байланыс агенттiгi төрағасының
орынбасары
Жампейiсов                 - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Амангелдi Сүйiмбайұлы        басқару агенттiгi төрағасының
орынбасары
Божко                      - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Владимир Карпович            қауiпсiздiк комитетi төрағасының
бiрiншi орынбасары
Тәжияқов                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Бисенғали Шамғалиұлы         Төрағасының орынбасары
Осоченко                   - "Электр желiлерiн басқару жөнiндегi
Владимир Григорьевич         қазақстандық компания "KEGOC" ашық
акционерлiк қоғамының вице-президентi
Копайлов                   - "Қазинвест" жауапкершiлiгi шектеулi
Игорь Игоревич               серiктестiгiнiң вице-президентi
Тәжияқов                   - "Қазақстан Даму Банкi" акционерлiк
Ержан Бисенғалиұлы           қоғамының вице-президентi
Әбдiшев                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бауыржан Түйтеұлы            министрлiгiнiң Кедендiк бақылау
комитетi төрағасының орынбасары
Бертiсбаев                 - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Несiпқұл Бертiсбайұлы        минералдық ресурстар министрлiгi
Электр энергетикасы және көмiр
өнеркәсiбi департаментiнiң директоры
Сейдәлi                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрлан Жарылқасынұлы         сауда министрлiгi Сауда саясатын
дамыту және Дүниежүзiлiк сауда ұйымына
кiру департаментiнiң директоры
Әбiшева                    - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Бақыт Сыздыққызы             коммуникация министрлiгiнiң Көлiк
саясаты және халықаралық ынтымақтастық
департаментi директорының орынбасары
Әбеуов                     - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Әзiлхан Қарығұлұлы           және байланыс агенттiгi халықаралық
ұйымдармен және байланыс
операторларымен жұмыс бөлiмiнiң бастығы

О создании рабочей группы по вопросам деятельности Шанхайской организации сотрудничества
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 июля 2006 года N 214-p
В целях выработки предложений по вопросам деятельности Шанхайской организации сотрудничества (далее - ШОС):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Токаев                    - Министр иностранных дел Республики
Касымжомарт Кемелевич       Казахстан, руководитель
Имандосов                 - Национальный координатор от Республики
Сабыр Айдарбекович          Казахстан по вопросам деятельности ШОС,
заместитель руководителя
Ким                       - советник отдела ШОС управления
Надежда Петровна            азиатского сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
секретарь
Абдымомунов               - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович        Республики Казахстан
Петров                    - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович          Республики Казахстан
Нугманов                  - вице-министр юстиции Республики
Серик Пикович               Казахстан
Смагулов                  - вице-министр индустрии и торговли
Болат Советович             Республики Казахстан
Касымбек                  - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудович            Республики Казахстан
Оразбаев                  - вице-министр энергетики и минеральных
Бырлык Есиркепович          ресурсов Республики Казахстан
Алиев                     - вице-министр культуры и информации
Арыстанбек Мухамедиевич     Республики Казахстан
Бралиев                   - вице-министр охраны окружающей
Альжан Хамидулаевич         среды Республики Казахстан
Белоног                   - председатель Комитета государственного
Анатолий Александрович      санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан - Главный государственный
санитарный врач Республики Казахстан
Айтжанов                  - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич              Республики Казахстан
Смаилов                   - вице-министр финансов Республики
Алихан Асханович            Казахстан
Палымбетов                - вице-министр экономики и бюджетного
Болат Абылкасымович         планирования Республики Казахстан
Мусин                     - вице-министр туризма и спорта
Кобланды Нургалиевич        Республики Казахстан
Нуршабеков                - заместитель Председателя Агентства
Ризат Рахатбекович          Республики Казахстан по информатизации
и связи
Жампеисов                 - заместитель Председателя Агентства
Амангельды Суимбаевич       Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Божко                     - первый заместитель Председателя
Владимир Карпович           Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
Таджияков                 - заместитель Председателя Национального
Бисенгали Шамгалиевич       Банка Республики Казахстан
Осоченко                  - вице-президент открытого акционерного
Владимир Григорьевич        общества "Казахстанская компания по
управлению электрическими сетями "KEGOC"
Копайлов                  - вице-президент товарищества с
Игорь Игоревич              ограниченной ответственностью "Казинвест"
Таджияков                 - вице-президент акционерного общества
Ержан Бисенгалиевич         "Банк Развития Казахстана"
Абдишев                   - заместитель председателя Комитета
Бауржан Туйтеевич           таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Бертисбаев                - директор Департамента электроэнергетики
Несипкул Бертисбаевич       и угольной промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Сейдали                   - директор Департамента развития торговой
Нурлан Жарылкасынович       политики и вступления во Всемирную
торговую организацию Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан
Абишева                   - заместитель директора Департамента
Бакит Сыздыковна            транспортной политики и международного
сотрудничества Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Абеуов                    - начальник отдела по работе с
Азилхан Каригулович         международными организациями и
операторами связи Агентства Республики
Казахстан по информатизации и связи

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 ақпанға дейiнгi мерзiмде ШЫҰ қызметi мәселелерi жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен жұмыс тобының құзыретiне кiретiн мәселелер бойынша орталық атқарушы және өзге мемлекеттiк органдардың мамандарын тартуға, сондай-ақ өзiне жүктелген мiндеттердi орындау үшiн қажеттi ақпаратты сұратуға құқық берiлсiн.
4. "Шанхай ынтымақтастық ұйымы қызметiнiң мәселелерi бойынша жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 14 қыркүйектегi N 262-ө  өкімінің  күші жойылды деп танылсын.
5. Осы өкiм іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 февраля 2007 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам деятельности ШОС.
3. Рабочей группе предоставить право в установленном порядке привлекать специалистов центральных исполнительных и иных государственных органов по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать информацию, необходимую для выполнения возложенных на нее задач.
4. Признать утратившим силу  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 262-р "О создании рабочей группы по вопросам деятельности Шанхайской организации сотрудничества".
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр