Жердi мелиорациялау саласындағы проблемалық мәселелер бойынша ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 27 шілдедегі N 215-ө Өкімі
Жердi мелиорациялау саласындағы проблемалық мәселелердi шешу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Есiмов                        - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ахметжан Смағұлұлы              шаруашылығы министрi, жетекшi
Айтжанов                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы                   шаруашылығы вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Бадашев                       - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ерлан Айтмаханұлы               шаруашылығы министрлiгi Су
ресурстары комитетiнiң басқарма
бастығы, хатшы
Жексембинов                   - Қазақстан Республикасының
Жомартқали Баясылұлы            Парламентi Сенатының депутаты
Досманбетов                   - Қазақстан Республикасының
Бақберген Сәрсенұлы             Парламентi Сенатының депутаты
Исабеков                      - Қазақстан Республикасының
Шамсат Жақсылықұлы              Парламентi Сенатының депутаты
Аяшев                         - Қазақстан Республикасының
Оңалбай Аяшұлы                  Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
Қараманов                     - Қазақстан Республикасының
Ұзақбай Қараманұлы              Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
Қонақбаев                     - Қазақстан Республикасының
Серiк Керiмбекұлы               Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
Омаров                        - Қазақстан Республикасының
Ермұханбет Омарұлы              Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
Тойбаев                       - Алматы облысы әкiмiнiң орынбасары
Әлихан Әбдiханұлы
Yсенбаев                      - Жамбыл облысы әкiмiнiң орынбасары
Ермек Өмiрбайұлы
Еламанов                      - Қызылорда облысы әкiмiнiң
Бекмырза Қайыпұлы               орынбасары
Әбiшев                        - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң
Ислам Әлмаханұлы                бiрiншi орынбасары
Райымбеков                    - Қазақстан Республикасы Жер
Каналбек Өтжанұлы               ресурстарын басқару агенттiгi
төрағасының орынбасары
Рябцев                        - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анатолий Дмитриевич             шаруашылығы министрлiгi Су
ресурстары комитетiнiң төрағасы
Атшабаров                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Нұрлан Бақытжанұлы              шаруашылығы министрлiгiнiң Су
ресурстары комитетi төрағасының
орынбасары
Тұлтабаев                     - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Мұхтар Чуманұлы                 ортаны қорғау министрлiгiнiң
Экологиялық проблемалар, ғылым және
мониторинг департаментi экологиялық
мониторинг, ғылым және ақпараттық
жүйелер басқармасының бастығы
Мәуленов                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Акпар Қазалыұлы                 шаруашылығы министрлiгiнiң
Егiншiлiк департаментi тұқым
шаруашылығы және суармалы егiншiлiк
мониторингi басқармасының бастығы
Ерғалеева                     - Қазақстан Республикасы Экономика
Шолпан Қалымжанқызы             және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi Салалық органдардың
шығыстарын жоспарлау
департаментiнiң агроөнеркәсiп кешен
және қоршаған ортаны қорғау
басқармасы агроөнеркәсiп кешен
бөлiмiнiң бастығы
Шәкiбаев                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Илан Исатайұлы                  шаруашылығы министрлiгi Су
ресурстары комитетiнiң "Жетiсу
гидрогеология-мелиоративтiк
экспедициясы" мемлекеттiк мекемесi
басшысының орынбасары
Жұмадiлов                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Дүйсен Жұмағұлұлы               шаруашылығы министрлiгiнiң Су
ресурстары комитетi "Оңтүстiк
Қазақстангидрогеология-
мелиоративтiк экспедициясы"
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы
Сағымбаев                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Серiкбай                        шаруашылығы министрлiгiнiң Су
ресурстары комитетi "Қызылорда
гидрогеология-мелиоративтiк
экспедициясы" мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы

О создании рабочей группы для выработки предложений по проблемным вопросам в области мелиорации земель
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 июля 2006 года N 215-p
В целях выработки предложений по решению проблемных вопросов в области мелиорации земель:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Есимов                      - Министр сельского хозяйства
Ахметжан Смагулович           Республики Казахстан, руководитель
Айтжанов                    - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич                Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Бадашев                     - начальник управления Комитета по
Ерлан Айтмаханович            водным ресурсам Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, секретарь
Жексембинов                 - депутат Сената Парламента Республики
Жомарткали Баясилович         Казахстан
Досманбетов                 - депутат Сената Парламента Республики
Бакберген Сарсенович          Казахстан
Исабеков                    - депутат Сената Парламента Республики
Шамсат Жаксылыкович           Казахстан
Аяшев                       - депутат Мажилиса Парламента
Оналбай Аяшевич               Республики Казахстан
Караманов                   - депутат Мажилиса Парламента
Узакбай Караманович           Республики Казахстан
Конакбаев                   - депутат Мажилиса Парламента
Серик Керимбекович            Республики Казахстан
Омаров                      - депутат Мажилиса Парламента
Ермуханбет Омарович           Республики Казахстан
Тойбаев                     - заместитель акима Алматинской
Алихан Абдыханович            области
Усенбаев                    - заместитель акима Жамбылской
Ермек Омирбаевич              области
Еламанов                    - заместитель акима Кызылординской
Бекмырза Кайыпулы             области
Абишев                      - первый заместитель акима
Ислам Альмаханович            Южно-Казахстанской области
Раймбеков                   - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович            Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Рябцев                      - председатель Комитета по водным
Анатолий Дмитриевич           ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Атшабаров                   - заместитель председателя Комитета
Нурлан Бахитжанович           по водным ресурсам Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Тултабаев                   - начальник управления экологического
Мухтар Чуманович              мониторинга, науки и информационных
систем Департамента экологических
проблем, науки и мониторинга
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Мауленов                    - начальник управления мониторинга
Акпар Казалиевич              семеноводства и орошаемого земледелия
Департамента земледелия Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Ергалеева                   - начальник отдела агропромышленного
Шолпан Калымжановна           комплекса управления агропромышленного
комплекса и охраны окружающей среды
Департамента планирования расходов
отраслевых органов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Шакибаев                    - заместитель руководителя Государственного
Илан Исатаевич                учреждения "Жетысуская гидрогеолого-
мелиоративная экспедиция" Комитета по
водным ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Джумадилов                  - руководитель Государственного учреждения
Дуйсен Джумагулович           "Южно-Казахстанская гидрогеолого-
мелиоративная экспедиция" Комитета по
водным ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Сагимбаев                   - руководитель Государственного учреждения
Серикбай                      "Кызылординская гидрогеолого-мелиоративная
экспедиция" Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы үш ай мерзімде жерді мелиорациялау саласындағы проблемалық мәселелерді шешу жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкіметіне ұсынсын.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в трехмесячный срок представить в Правительство Республики Казахстан предложения по решению проблемных вопросов в области мелиорации земель.
Премьер-Министр