Түрік Республикасының делегациясы мүшелерінің қонақ үйде тұруына қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 21 тамыздағы N 233-ө Өкімі
2006 жылғы 23-25 тамызда Қазақстан-түрік үкіметаралық экономикалық комиссиясының 4-отырысының өткізілуіне байланысты Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне Түрік Республикасының делегациясы мүшелерінің (1-17 форматы) Астана қаласында қонақ үйде тұруына ақы төлеу үшін 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 1527660 (бір миллион бес жүз жиырма жеті мың алты жүз алпыс) теңге бөлсін.
Премьер-Министр

О выделении средств на проживание членам делегации Турецкой Республики
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 августа 2006 года N 233-p
В связи с проведением 4-го заседания Межправительственной казахстанско-турецкой экономической комиссии с 23 по 25 августа 2006 года Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству туризма и спорта Республики Казахстан средства в сумме 1527660 (один миллион пятьсот двадцать семь тысяч шестьсот шестьдесят) тенге для оплаты проживания членов делегации Турецкой Республики (формат 1+17) в городе Астане за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по бюджетной программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр