Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 352-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің 2006 жылғы 22 тамыздағы N 238-ө Өкімі
"Телерадиохабарларын тарату саласында стандарттау, санитарлық нормалар мен ережелер жөнiндегi нормативтiк құжаттарды әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 352-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
телерадиохабарларын тарату саласында стандарттау, санитарлық нормалар мен ережелер жөнiндегi нормативтiк құжаттарды әзiрлеу үшiн жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Нұрғазин                - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Нұрлан Мұхаметқалиұлы     ақпарат министрлiгi Ақпарат және мұрағат
комитетiнiң төрағасы, жетекшi
Жолдыбай                - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Кенжеболат Махмұтұлы      ақпарат министрлiгiнiң Ақпарат және
мұрағат комитетi бұқаралық ақпарат
құралдары басқармасының бастығы,
жетекшiнiң орынбасары
Мұқашева                - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Кәмила Қалиасқарқызы      ақпарат министрлiгiнiң Ақпарат және
мұрағат комитетi лицензиялау және
телекоммуникациялар бөлiмiнiң бастығы,
хатшы
Куанышбаева             - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Роза Сақтағанқызы         ақпарат министрлiгi Әкiмшiлiк-құқық жұмысы
департаментiнiң директоры
Ақпенова                - "Мир" мемлекетаралық телерадио
Раушан Төлеуқызы          компаниясының Қазақстандық орталық ұлттық
филиалы директорының орынбасары
Аминов                  - "Қазақстан" республикалық
Михаил Товиевич           телерадиокорпорациясы" акционерлiк қоғамы
хабар тарату техникалық құралдары
бөлiмiнiң бастығы
Асанбаева               - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Бұрылқан Темiрқасымқызы   және байланыс агенттiгi лицензиялау,
стандарттау және сертификаттау бөлiмiнiң
бас маманы
Басс                    - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Геннадий Михайлович       халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
бас маманы - мемлекеттiк бас еңбек
инспекторы
Бұлдыбаев               - "Қазтелерадио" акционерлiк қоғамы
Аянжан Шүлембайұлы        басқармасы төрағасының бiрiншi орынбасары
Гатауллин               - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Рафаил Рефкатович         министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидиомиологиялық қадағалау
комитетiнiң бас маманы
Дубровин                - "Эра телекомпаниясы" жауапкершiлiгi
Александр Петрович        шектеулi серiктестiгiнiң техникалық
директоры
Ким                     - "Хабар" агенттiгi" акционерлiк қоғамының
Инна Александровна        техника жөнiндегi директоры
Медведев                - "Кателко" акционерлiк қоғамы Астана
Александр Михайлович      қаласының техникалық орталығының
директоры;
көрсетiлген құрамнан Ардақ Дүкенбайұлы Досжан, Қайсар Қадырұлы Жанаханов, Ерлiк Әуелханұлы Жылқайдаров, Светлана Мүлкiбайқызы Түйтебаева, Владимир Иванович Вишняков, Мiрболат Тоқмырзаұлы Күнбаев, Андрей Александрович Тебеньков, Леонид Эмильевич Шулепов, Алексей Алексеевич Чернов шығарылсын.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года N 352-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2006 года N 238-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года N 352-р "О создании рабочей группы для разработки нормативных документов по стандартизации, санитарным нормам и правилам в области телерадиовещания" следующие изменения:
ввести в состав рабочей группы для разработки нормативных документов по стандартизации, санитарным нормам и правилам в области телерадиовещания:
Нургазина                   - председателя Комитета информации и
Нурлана Мухаметкалиевича      архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
руководителем
Жолдыбая                    - начальника управления средств массовой
Кенжеболата Махмутулы         информации Комитета информации и
архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
заместителем руководителя
Мукашеву                    - начальника отдела лицензирования и
Камилу Калиаскаровну          телекоммуникаций Комитета информации
и архивов, Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
секретарем
Куанышбаеву                 - директора Департамента
Розу Сактагановну             административно-правовой работы
Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Акпенову                    - заместителя директора Центрального
Раушан Тулиевну               филиала Казахстанского национального
Межгосударственной телерадиокомпании
"Мир"
Аминова                     - начальника отдела технических средств
Михаила Товиевича             вещания акционерного общества
"Республиканская телерадиокорпорация
"Казахстан"
Асанбаеву                   - главного специалиста отдела
Бурулкан Темиркасымовну       лицензирования, стандартизации и
сертификации Агентства Республики
Казахстан по информатизации и связи
Басc                        - главного специалиста - главного
Геннадия Михайловича          государственного инспектора труда
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Булдыбаева                  - первого заместителя председателя
Аянжана Шулембаевича          правления акционерного общества
"Казтелерадио"
Гатауллина                  - главного специалиста Комитета
Рафаила Рефкатовича           государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Дубровина                   - технического директора товарищества
Александра Петровича          с ограниченной ответственностью
"Телекомпания "Эра"
Ким                         - директора по технике акционерного
Инну Александровну            общества "Агентство "Хабар"
Медведева                   - директора технического центра города
Александра Михайловича        Астаны акционерного общества
"Кателко";
вывести из указанного состава: Досжана Ардака Дукенбайулы, Джанаханова Кайсара Кадыровича, Жылкайдарова Ерлика Ауельхановича, Туйтебаеву Светлану Мулькубаевну, Вешнякова Владимира Ивановича, Кунбаева Мирболата Токмурзаевича, Тебенькова Андрея Александровича, Шулепова Леонида Эмильевича, Чернова Алексея Алексеевича;

2-тармақтағы "1 маусымға" деген сөздер "1 қарашаға" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

в пункте 2 слова "1 июня" заменить словами "1 ноября".
Премьер-Министр