"Өңiрлiк әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 242-ө Өкімі
1. "Өңiрлiк әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Баталов                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Асқар Болатұлы           сауда вице-министрi, жетекшi
Советский              - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Вячеслав Крестьянович    министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментiнiң директоры, жетекшiнiң
орынбасары
Рамазанов              - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Ермек Тұржiгiтұлы        министрлiгiнiң Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментi кәсiпкерлiктi дамыту
стратегиясы басқармасының бастығы, хатшы
Веснин                 - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Виктор Николаевич        министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар
саласындағы мемлекеттiк бақылау және
қадағалау комитетi төрағасының орынбасары
Нұрмадиева             - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Нәсима Слямқызы          министрлiгiнiң Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментi директорының орынбасары
Қоқанбаева             - Қазақстан Республикасы Статистика
Зәуре Әзiмбекқызы        агенттiгiнiң Статистикалық ақпаратты талдау
және жариялау департаменті директорының
орынбасары
Баймұратов             - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Әбiлхан Есенұлы          байланыс агенттiгiнiң Байланыс департаментi
директорының орынбасары
Асатов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Амангелдi Болатайұлы     қорғау министрлiгi Экологиялық проблемалар,
ғылым және мониторинг департаментiнiң
директоры орынбасарының мiндетiн атқарушы
Қанапин                - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Айдос Мағауияұлы         коммуникация министрлiгiнiң Заң
департаментi норма шығару қызметiн
қамтамасыз ету басқармасының бастығы
Жанғазиев              - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Жарқын Қайдарұлы         министрлiгiнiң Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментi кәсiпкерлiктiң инфрақұрылымын
дамыту басқармасының бастығы
Омаров                 - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Жандар Даниярбекұлы      министрлiгiнiң Аграрлық саясат және
агроөнеркәсiптiк кешендi дамыту стратегиясы
департаментi агроөнеркәсiптiк кешендi
стратегиялық жоспарлау және агробизнестi
тиiмдi дамыту басқармасының бастығы
Төкежанов              - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Болат Тұрғанұлы          министрлiгi денсаулық сақтауды дамыту
стратегиясы және халықаралық ынтымақтастық
басқармасының бастығы
Тәшметов               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Алмас Жұмабайұлы         минералдық ресурстар министрлiгiнiң Газ
өнеркәсiбi департаментi газды өндiру, қайта
өңдеу, тасымалдау және оның мониторингi
басқармасының бастығы
Бармақов               - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Қайрат Советұлы          министрлiгi Әкiмшiлiк полиция комитетiнiң
басқарма бастығы
Тiлеумұратов           - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Юрий Жұмабайұлы          Салық комитетiнiң басқарма бастығы
Салықбаева             - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Алма Құрметқызы          әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Еңбек және
жұмыспен қамту департаментi халықты
жұмыспен қамту басқармасының бастығы
Есмақанова             - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Анар Зекенқызы           ақпарат министрлiгi бюджеттi жоспарлау
және оның атқарылуы басқармасының бастығы
Нәжiмеденова           - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Айкен Жұмекенқызы        қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгiнiң Бағалы қағаздар нарығы
субъектiлерi мен жинақтаушы зейнетақы
қорларын қадағалау департаментi қаржы
құралдарын шығару және олардың айналымы
басқармасының бастығы
Әбдiлдина              - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Салтанат Ғалиханқызы     министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментiнiң бөлiм бастығы
Жұланова               - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Жанел Алтынбекқызы       министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментiнiң бөлiм бастығы
Мерсәлiмова            - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Лаура Қанатқызы          министрлiгiнiң Заңнама департаментi
әлеуметтiк-экономикалық және қаржылық
заңнама бөлiмiнiң бастығы
Кенебаев               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Саят Қайрошұлы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Мемлекеттiк
активтердi басқару саясаты департаментiнiң
мемлекеттiк кәсiпкерлiк басқармасы әдiснама
және норма шығару бөлiмiнiң бастығы
Eciмов                 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Асқар Асылбекұлы         министрлiгiнiң Туризм мен спортты дамыту
стратегиясы департаментi өңiрлiк даму
бөлiмiнiң бастығы
Мұстафина              - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Бибiгүл Бағдатқызы       министрлiгiнiң Индустрия және туризм
комитетi iшкi әкiмшiлендiру және
қаржыландыру бөлiмiнiң бастығы
Кенжебаев              - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Назымбек Әмiржанұлы      басқару агенттiгi жердi пайдалануды және
қорғауды мемлекеттiк бақылау бөлiмiнiң
бастығы
Ботабаева              - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Әлия Сапарбекқызы        министрлiгi Әкiмшiлiк-құқықтық жұмыс
департаментiнiң заң басқармасы нормативтiк
құқықтық кесiмдер сараптамасы және әзiрлеу
бөлiмiнiң бас маманы
Әбдiрайымова           - Қазақстан Республикасы Табиғи
Гүлмира Бақтыбекқызы     монополияларды реттеу агенттiгiнiң Заң
департаментi құқықтық талдау бөлiмiнiң бас
маманы
Евсюков                - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Валентин Михайлович      министрлiгi Жол полициясы комитетiнiң бас
маманы
Аренов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Думан Советұлы           Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру
комитетi республикалық мемлекеттiк заңды
тұлғалармен жұмыс басқармасының бас маманы
Машани                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Гүлдана Машаниқызы       Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру
комитетi республикалық мемлекеттiк
кәсiпорындар мен мемлекет қатысатын
мемлекеттiк емес заңды тұлғалардың қызметiн
талдау басқармасының бас маманы
Хорошаш                - "Шағын және орта бизнестi дамыту
Асқар Насиболлаұлы       федерациясы" солтүстiк өңiрлер бойынша
Заңды тұлғалар одағының директоры
Мұратәлиев             - "Атамекен" Қазақстанның кәсiпкерлерi мен
Бiржан Раушанұлы         жұмыс берушілерiнiң жалпыұлттық одағы
басқармасы төрағасының орынбасары
Өмiрәлиев              - "Атамекен" Қазақстанның кәсiпкерлерi мен
Ербол Жұмабайұлы         жұмыс берушілерiнiң жалпыұлттық одағы
басқармасы төрағасының орынбасары
Дұспаев                - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк
Рүстем Омарбекұлы        қоғамы Жүйелiк жобалар департаментiнiң
директоры
Нұғманова              - "Қазақстан Республикасының Заңнама
Эльмира Әбдiкқызы        институты" жауапкершілiгi шектеулi
серiктестiгi директорының орынбасары

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О региональных социально-предпринимательских корпорациях"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 242-р
1. В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О региональных социально-предпринимательских корпорациях" создать рабочую группу в следующем составе:
Баталов                      - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович                Республики Казахстан, руководитель
Советский                    - директор Департамента развития
Вячеслав Крестьянович          предпринимательства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Рамазанов                    - начальник управления стратегии
Ермек Туржигитович             развития предпринимательства
Департамента развития
предпринимательства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Веснин                       - заместитель председателя Комитета по
Виктор Николаевич              государственному контролю и надзору
в области чрезвычайных ситуаций
Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Нурмадиева                   - заместитель директора Департамента
Насима Слямовна                развития предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Коканбаева                   - заместитель директора Департамента
Зауре Азимбековна              анализа и публикаций статистической
информации Агентства Республики
Казахстан по статистике
Баймуратов                   - заместитель директора Департамента
Абилхан Есенович               связи Агентства Республики Казахстан
по информатизации и связи
Асатов                       - исполняющий обязанности заместителя
Амангельды Болатаевич          директора Департамента экологических
проблем, науки и мониторинга
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Канапин                      - начальник управления обеспечения
Айдос Магауинович              нормотворческой деятельности
Юридического департамента
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Жангазиев                    - начальник управления развития
Жаркын Кайдарович              инфраструктуры предпринимательства
Департамента развития
предпринимательства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Омаров                       - начальник управления стратегического
Жандар Даниярбекович           планирования агропромышленного
комплекса и эффективного развития
агробизнеса Департамента аграрной
политики и стратегии развития
агропромышленного комплекса
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Токежанов                    - начальник управления стратегии
Болат Турганович               развития здравоохранения и
международного сотрудничества
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Ташметов                     - начальник управления добычи,
Алмас Жумабаевич               переработки, транспортировки и
мониторинга газа Департамента
газовой промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Бармаков                     - начальник управления Комитета
Кайрат Советович               административной полиции
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Тлеумуратов                  - начальник управления Налогового
Юрий Джумабаевич               комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Салыкбаева                   - начальник управления занятости
Алма Курметовна                населения Департамента труда и
занятости Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Есмаканова                   - начальник управления планирования и
Анар Зекеновна                 исполнения бюджета Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан
Нажимеденова                 - начальник управления выпуска и
Айкен Жумекеновна              обращения финансовых инструментов
Департамента надзора за субъектами
рынка ценных бумаг и накопительными
пенсионными фондами Агентства
Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
Абдильдина                   - начальник отдела Департамента
Салтанат Галихановна           развития предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Жуланова                     - начальник отдела Департамента
Жанель Алтынбековна            развития предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Мерсалимова                  - начальник отдела социально-
Лаура Канатовна                экономического и финансового
законодательства Департамента
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Кенебаев                     - начальник отдела методологии и
Саят Кайрошевич                нормотворчества управления
государственного предпринимательства
Департамента политики управления
государственными активами
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Есимов                       - начальник отдела регионального
Аскар Асильбекович             развития Департамента стратегии
развития туризма и спорта
Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Мустафина                    - начальник отдела внутреннего
Бибигуль Багдатовна            администрирования и финансирования
Комитета индустрии и туризма
Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Кенжебаев                    - начальник отдела государственного
Назымбек Амиржанович           контроля за использованием и
охраной земель Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Ботабаева                    - главный специалист отдела экспертизы
Алия Сапарбековна              и разработки нормативных правовых
актов юридического управления
Департамента административно-
правовой работы Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Абдраимова                   - главный специалист отдела правового
Гульмира Бактыбековна          анализа Юридического департамента
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
Евсюков                      - главный специалист Комитета дорожной
Валентин Михайлович            полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Аренов                       - главный специалист управления
Думан Советович                по работе с республиканскими
государственными юридическими лицами
Комитета государственного имущества
и приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Машани                       - главный специалист управления анализа
Гульдана Машаникызы            деятельности республиканских
государственных предприятий и
негосударственных юридических лиц с
участием государства Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Хорошаш                      - директор Союза юридических лиц
Аскар Насибуллович             "Федерация развития малого и среднего
бизнеса" по северным регионам
Мураталиев                   - заместитель председателя правления
Биржан Раушанович              Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Умралиев                     - заместитель председателя правления
Ербол Джумабаевич              Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Дуспаев                      - директор Департамента системных
Рустам Омарбекович             проектов акционерного общества "Фонд
устойчивого развития "Қазына"
Нугманова                    - заместитель директора товарищества
Эльмира Абдыковна              с ограниченной ответственностью
"Институт законодательства
Республики Казахстан"

2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде "Өңiрлiк әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгізсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе разработать в месячный срок и внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О региональных социально-предпринимательских корпорациях".
Премьер-Министр