Латвия Республикасының Электрондық үкiмет мәселелерi жөнiндегi министрi Ина Гуделе бастаған делегацияның Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 13 қарашадағы N 322-ө Өкімі
2006 жылғы 13-17 қарашада Астана және Алматы қалаларында Латвия Республикасының Электрондық үкiмет мәселелерi жөнiндегi министрi И.Гуделе бастаған делегацияның Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы:
қосымшаға сәйкес Латвия Республикасы ресми делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды Астана және Алматы қалаларында өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бюджеттiк бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi делегация мүшелерiнiң Алматы қаласында Ақпараттық технологиялар паркiнде болуын және Қазақстан Республикасы мен Латвия Республикасының iскер топтарының қатысуымен бизнес-форум өткiзудi ұйымдастырсын.
4. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн.
5. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 13 қарашадағы
N 322-ө өкіміне
қосымша
Латвия Республикасы ресми делегациясының мүшелерiне
қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Ресми делегация мүшелерiн Астана және Алматы қалалары әуежайларының жоғары лауазымды тұлғаларға арналған залдарында қарсы алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету.
2. Астана және Алматы қалаларының әуежайларында ресми делегация мүшелерiн қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
3. Ресми делегация мүшелерiн (1+3 форматы бойынша) Астана қаласының "Риксос Президент Отель" қонақ үйiне, Алматы қаласының "Риджент Анкара" қонақ үйiне орналастыру, тамақтандыру және көлiктiк қызмет көрсету.

О подготовке и проведении официального визита делегации во главе с Министром по вопросам электронного правительства Латвийской Республики Ины Гуделе в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 ноября 2006 года N 322-p
В целях обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита делегации во главе с Министром по вопросам электронного правительства Латвийской Республики И. Гуделе в Республику Казахстан с 13 по 17 ноября 2006 года в городах Астане и Алматы (далее - визит):
1. Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан:
принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Латвийской Республики согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита в городах Астане и Алматы за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по бюджетным программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан организовать в городе Алматы посещение членами делегации Парка информационных технологий и проведение бизнес-форума с участием деловых кругов Республики Казахстан и Латвийской Республики.
4. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить организацию культурной программы.
5. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 ноября 2006 года N 322-р
Организационные меры по обслуживанию членов
официальной делегации Латвийской Республики
1. Обеспечение организационных мероприятий по встрече и проводам членов официальной делегации в залах для высокопоставленных персон аэропортов городов Астаны и Алматы.
2. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах членов официальной делегации.
3. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации (по формату 1+3) в гостинице "Риксос Президент Отель" города Астаны, в гостинице "Риджент Анкара" города Алматы.

4. Астана - Алматы бағыты бойынша ресми делегация мүшелерiнiң авиаұшуына ақы төлеу.
5. Ресми делегация басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
6. Іс-шаралар өтетiн жерлердi гүлмен безендiрудi ұйымдастыру.

4. Оплата авиаперелета членов официальной делегации по маршруту Астана - Алматы.
5. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов официальной делегации.
6. Организация цветочного оформления мест проведения мероприятий.