Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 345-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Пермьер-Министрінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 348-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасы Президентінің қатысуымен өткен Қазақстан Республикасы Үкіметінің кеңейтілген мәжілісінің 2005 жылғы 21 қарашадағы N 01-7.8 хаттамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 345-ө  өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 345-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 348-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 345-р "Об утверждении Плана мероприятий по реализации протокола расширенного заседания Правительства Республики Казахстана с участием Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2005 года N 01-7.8" следующее изменение:

көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің қатысуымен өткен Қазақстан Республикасы Үкіметінің кеңейтілген мәжілісінің 2005 жылғы 21 қарашадағы N 01-7.8 хаттамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 21-жол осы өкімге қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 30 қарашадағы
N 348-ө өкіміне
қосымша
Р/с
N
Хаттама
тармағының мазмұны
Хатта ма бойынша орындалу мерзімі
Іс-шара
Аяқталу нысаны
Үкіметке енгізу мерзімі
ҚР
Президентінің Әкімшілігіне
және Парламентке енгізу мерзімі
Орындалуына жауапты мемлекеттік орган
1
2
3
4
5
6
7
8
21
2.21. Жастар демалысы проблемалары және ойын-сауық бизнесі ұйымдарының қызметін зерделеу және нақты, оның ішінде халықтың имандылық деңгейін арттыру мақсатында қолданыстағы заңнаманы өзгерту жөнінде нақты ұсыныстар енгізу
2006 жыл бойы
Ойын- сауық бизнесі ұйымдарының қызметін ретке келтіру жөніндегі  іс-шаралар жоспарын әзірлеу
Ведомстволық кесім  ҚР Үкіметіне ақпарат
2006 жылғы 18 желтоқсан
БҒМ (жинақ- тау), ИСМ, Қаржымині, Әділетмині, ІІМ, МАМ, Бас прокуратура, ҰҚК, облыстардың, Астана, Алматы қалаларының әкімдері
ҚР Президентінің Әкімшілігіне ақпарат
2006 жылғы 25 желтоқсан
ҚР Премьер- Министрінің Кеңсесі

в Плане мероприятий по реализации Протокола расширенного заседания Правительства Республики Казахстан с участием Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2005 года N 01-7.8, утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 21, изложить в редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 ноября 2006 года N 348-р
N
п/
п
Содержание
пункта
Протокола
Срок
испол-
нения
по
Прото-
колу
Меро-
приятие
Форма
завер-
шения
Срок
внесе-
ния в
Прави-
тель-
ство
Срок
внесения
в
Админи-
страцию
Президен-
та РК и
Парламент
Государ-
ственный
орган,
ответ-
ственный
за
исполне-
ние
1
2
3
4
5
6
7
8
21
2.21.
Изучить
проблемы
досуга
молодежи
и деятель-
ность
органи-
заций
развлека-
тельного
бизнеса и
внести
конкретные
предложе-
ния, в том
числе по
изменению
действую-
щего
законода-
тельства
с целью
повышения
нравствен-
ного
уровня
населения
в
тече-
ние
2006
года
Разрабо-
тать
план
меро-
приятий
по
упорядо-
чению
деятель-
ности
органи-
заций
развле-
катель-
ного
бизнеса
Ведом-
ствен-
ный
акт
Инфор-
мация
в
Прави-
тель-
ство
РК
18
декаб-
ря
2006
года
МОН
(созыв),
МИТ, МФ,
МЮ, МВД,
МКИ,
Генпро-
курату-
ра, КНБ,
акимы
облас-
тей,
гг.
Астаны,
Алматы
Инфор-
мация
в
Адми-
нист-
рацию
Прези-
дента
РК
25
декабря
2006
года
Канце-
лярия
Премьер-
МинистраРК