Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхитқа арналған экономикалық және әлеуметтiк комиссиясының даярлық миссиясымен кездесуiн өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 24 қаңтардағы N 10-ө Өкімі
2007 жылғы 25-29 қаңтар кезеңiнде Алматы қаласында Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхитқа арналған экономикалық және әлеуметтiк комиссиясының (бұдан әрi - АТМЭӘК) даярлық миссиясымен АТМЭӘК-тiң 63-сессиясын ұйымдастыру мәселелерi бойынша кездесуiн ұйымдастыру мақсатында:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi АТМЭӘК-тiң даярлық миссиясы мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына, тамақтануына, көлiктiк, және тәулiктiк шығыстарына ақы төлеуге 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 4695444 (төрт миллион алты жүз тоқсан бес мың төрт жүз қырық төрт) теңге сомасында қаражат бөлсін.
Премьер-Министр

О проведении встречи с подготовительной миссией Экономической и социальной комиссии для Азии и Тихого океана Организации Объединенных Наций
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 января 2007 года N 10-p
В целях организации встречи с подготовительной миссией Экономической и социальной комиссии для Азии и Тихого океана Организации Объединенных Наций (далее - ЭСКАТО) в период 25 по 29 января 2007 года в городе Алматы по вопросам организации 63-й сессии ЭСКАТО:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на оплату проживания в гостинице, питания, транспортных затрат и суточных членов подготовительной миссии ЭСКАТО в сумме 4695444 (четыре миллиона шестьсот девяносто пять тысяч четыреста сорок четыре) тенге, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр