Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 3-ө өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2007 жылғы 26 ақпандағы N 36-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасы туралы баяндаманың, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасының жобаларын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан халқына 2007 жылға арналған Жолдауының жобасына ұсыныстар және қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламаларға талдау дайындау жөнiнде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 3-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
"Бiшiмбаев Қуандық Уәлиханұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрi
Жанасаев Болат Бақытжанұлы - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрiнiң орынбасары
Ерғожин Дәулет Едiлұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi
Күрiшбаев Ақылбек Қадырбекұлы - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрi
Нұрпейiсов Дархан Қадырбайұлы - Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгi төрағасының орынбасары
Ежов Владислав Николаевич - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшылығы Хатшылығының меңгерушiсi
Шамсутдинов Ринат Шарафутдинович - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Қорғаныс және құқық тәртiбi бөлiмiнiң меңгерушiсi
Рақышев Сейфолла Байдүйсенұлы - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Жиынтық талдау бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары";
"Нүсiпова Әсем Бекқызы - Қазақстан Республикасының Премьер- Министрiнiң Кеңсесi Жиынтық талдау бөлiмiнiң меңгерушiсi" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Нүсiпова Әсем Бекқызы - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрi";
көрсетiлген құрамнан Коржова Наталья Артемовна, Баталов Асқар Болатұлы, Жаңбыршин Қозы-Көрпеш Есiмұлы, Мусина Лилия Сәкенқызы, Омаров Қадыр Тоқтамысұлы, Әкiмбеков Назымбек Қыздарбекұлы  шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января 2007 года N 3-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 февраля 2007 года N 36-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января 2007 года N 3-р "О создании рабочей группы по подготовке проектов Доклада о Программе Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, предложений к проекту Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана на 2007 год и анализа действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ" следующие изменения и дополнения:
ввести в состав рабочей группы:
"Бишимбаева Куандыка Валихановича - вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан
Джанасаева Булата Бахитжановича - заместителя Министра обороны Республики Казахстан
Ергожина Даулета Едиловича - вице-министра финансов Республики Казахстан
Куришбаева Ахылбека Кадирбековича - вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Нурпеисова Дархана Кадырбаевича - заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы
Ежова Владислава Николаевича - Заведующего Секретариатом Руководства Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Шамсутдинова Рината Шарафутдиновича - заведующего Отделом обороны и правопорядка Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Ракишева Сейфоллу Байдюсеновича - заместителя заведующего Сводным аналитическим отделом Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан";
строку "Нусупова Асем Бековна - заведующая Сводным аналитическим отделом Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Нусупова Асем Бековна - вице-министр здравоохранения Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Коржову Наталью Артемовну, Баталова Аскара Болатовича, Джанбурчина Козы-Корпеш Есимовича, Мусину Лилию Сакеновну, Омарова Кадыра Токтамысовича, Акимбекова Назымбека Кыздарбековича.
Премьер-Министр