Техникалық реттеу және өлшем бірлігін қамтамасыз ету жүйесiн жетiлдiру мәселелерi жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 6 наурыздағы N 45-ө Өкімі
1. Техникалық реттеу және өлшем бiрлiгiн қамтамасыз ету жүйесiн жетiлдiру мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Оразбақов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Iзбасарұлы              және сауда министрi, жетекшi
Мұхамбетов                  - Қазақстан Республикасы Индустрия
Ғабит Мұхамбетұлы             және сауда министрлiгi Техникалық
реттеу және метрология комитетiнiң
төрағасы, жетекшiнiң орынбасары
Момышев                     - Қазақстан Республикасы Индустрия
Талғат Амангелдіұлы           және сауда министрлiгiнiң Техникалық
реттеу және метрология комитетi
төрағасының орынбасары, хатшы
Ақшолақов                   - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Оралұлы                 және минералдық ресурстар
вице-министрi
Бектұров                    - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Азат Ғаббасұлы                коммуникация вице-министрi
Бiрәлиев                    - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Әлжан Хамидоллаұлы            ортаны қорғау вице-министрi
Қазыханов                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Ержан Хозеұлы                 министрiнiң орынбасары
Күрiшбаев                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы            шаруашылығы вице-министрi
Белоног                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Анатолий Александрович        сақтау министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетiнiң төрағасы - Бас
мемлекеттiк санитарлық дәрiгерi
Бижанов                     - Қазақстан Республикасы Төтенше
Нұрахмет Құсайынұлы           жағдайлар министрлiгi Төтенше
жағдайларды және өнеркәсiптiк
қауiпсiздiктi мемлекеттiк бақылау
комитетiнiң төрағасы
Мәшкеев                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Батырбек Әукенұлы             сақтау министрлiгi Фармация
комитетiнiң төрағасы
Оразов                      - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Нұрай Нұрғожаұлы              ақпарат министрлiгi Ақпарат және
мұрағат комитетiнiң төрағасы
Tүсімов                     - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Өмiрзақ Төлеуұлы              министрлiгi Жол полициясы комитетiнiң
төрағасы
Тоқсейiтов                  - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Қанат Тәупекұлы               министрлiгi Әкiмшiлiк полициясы
комитетiнiң төрағасы
Сахипова                    - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Нұрғайша Нұртайқызы           министрлiгiнiң Зияткерлiк меншiк
құқығы комитетi төрағасының орынбасары
Ермекова                    - Қазақстан Республикасы Экономика және
Несiпбала Әбсағитқызы         бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Жоспарлау және салалық органдардың
шығыстары департаментiнiң директоры
Мұханов                     - "Қазына" орнықты даму қоры"
Мақсат Нұрдәулетұлы           акционерлiк қоғамының басқарушы
директоры - басқарма мүшесi
Дворецкий                   - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Владимир Яковлевич            жұмыс берушiлерiнiң жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң басқарма
төрағасының орынбасары
Сафинов                     - "Самұрық" мемлекеттiк активтердi
Қанатбек Бейсенбекұлы         басқару жөнiндегi қазақстандық
холдингi" акционерлiк қоғамының
басқарушы директоры.

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам совершенствования системы технического регулирования и обеспечения единства измерений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 марта 2007 года N 45-p
1. В целях совершенствования системы технического регулирования и обеспечения единства измерений, создать рабочую группу в следующем составе:
Оразбаков                 - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович           Республики Казахстан, руководитель
Мухамбетов                - председатель Комитета по техническому
Габит Мухамбетович          регулированию и метрологии
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Момышев                   - заместитель председателя Комитета по
Талгат Амангельдиевич       техническому регулированию и
метрологии Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь
Акчулаков                 - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович              ресурсов Республики Казахстан
Бектуров                  - вице-министр транспорта и коммуникации
Азат Габбасович             Республики Казахстан
Бралиев                   - вице-министр охраны окружающей среды
Альжан Хамидулаевич         Республики Казахстан
Казыханов                 - заместитель Министра иностранных дел
Ержан Хозеевич              Республики Казахстан
Куришбаев                 - вице-министр сельского хозяйства
Акылбек Кажигулович         Республики Казахстан
Белоног                   - председатель Комитета государственного
Анатолий Александрович      санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения - Главный
государственный санитарный врач
Республики Казахстан
Бижанов                   - председатель Комитета по
Нурахмет Кусаинович         государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и
промышленной безопасностью Министерства
по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Машкеев                   - председатель Комитета фармации
Батырбек Аукенович          Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Оразов                    - председатель Комитета информации и
Нурай Нургожаевич           архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан
Тусумов                   - председатель Комитета дорожной полиции
Омурзак Тулеуович           Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Туксаитов                 - председатель Комитета административной
Канат Таупекович            полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Сахипова                  - заместитель Председателя Комитета
Нургайша Нуртаевна          по правам интеллектуальной
собственности Министерства юстиции
Республики Казахстан
Ермекова                  - директор Департамента планирования и
Несипбала Абсагитовна       расходов отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Муханов                   - управляющий директор - член правления
Максат Нурдаулетович        акционерного общества "Фонд
устойчивого развития "Қазына"
Дворецкий                 - заместитель председателя правления
Владимир Яковлевич          объединения юридических лиц
"Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Сафинов                   - управляющий директор акционерного
Канатбек Бейсенбекович      общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук".

2. Жұмыс тобы бiр апта мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасының техникалық реттеу және өлшем бiрлiгiн қамтамасыз ету жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi бөлiмiнiң жобасын Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в недельный срок внести в Правительство Республики Казахстан проект раздела Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы по совершенствованию системы технического регулирования и обеспечения единства измерений.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр