Республикалық мемлекеттiк меншiк объектiлерiн тиiмдi пайдалану мәселелерi жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 26 наурыздағы N 66-ө Өкімі
Республикалық мемлекеттiк меншiк объектiлерiн тиiмдi пайдалану мақсатында:
1. Осы өкiмге қосымшаға сәйкес құрамда жұмыс тобы (бұдан әрi - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Қоса берiлiп отырған жұмыс тобының жұмыс кестесi бекiтiлсiн.
3. Жұмыс тобы 2007 жылғы 10 сәуiрге дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне:
1) жалпымемлекеттiк мiндеттердi орындау үшiн қажеттi республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың, мемлекет қатысатын акционерлiк қоғамдардың (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң);
2) республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың, акцияларының мемлекеттiк пакеттерi (қатысу үлестерi) ұлттық холдингтердiң, ұлттық басқарушы компанияның, әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациялардың жарғылық капиталдарына беруге ұсынылатын акционерлiк қоғамдардың (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң);
3) республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың, акцияларының мемлекеттiк пакеттерi (қатысу үлестерi) бәсекелi ортаға беруге ұсынылатын акционерлiк қоғамдардың (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң) тiзбелерiн енгiзсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2007 жылғы 26 наурыздағы
N 66-ө өкiмiне
қосымша
Республикалық мемлекеттiк меншiк объектiлерiн тиiмдi пайдалану мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобының құрамы
Мусин                       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Аслан Есболайұлы              Министрiнiң орынбасары -
Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрi, жетекшi
Супрун                      - Қазақстан Республикасының
Виктор Васильевич             Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Қабиев                      - Қазақстан Республикасы
Дәулет Жақсылықұлы            Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi Мемлекеттiк
активтердi басқару саясаты
департаментiнiң директоры, хатшы
Ерғожин                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Едiлұлы                вице-министрi
Нұғманов                    - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Серiк Пикұлы                  вице-министрi
Мәтiшев                     - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әлиақпар Болатұлы             және сауда министрлiгi
Бәсекелестiктi қорғау комитетiнiң
төрағасы
Өтепов                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Эдуард Карлұлы                министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру комитетiнiң
төрағасы
Өтепбаев                    - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi
Болат Орынбекұлы              мен жұмыс берушiлерiнiң жалпыұлттық
одағы" заңды тұлғалар бiрлестiгi
басқармасы төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Дүзбаева                    - "Самұрық" мемлекеттiк активтердi
Мейрамкүл Алтынбекқызы        басқару жөнiндегi қазақстандық
холдингi" акционерлiк қоғамы
Стратегия және корпоративтiк
басқару департаментiнiң директоры
Алпамысов                   - "Қазына" орнықты даму қоры"
Абай Әбдiсәметұлы             акционерлiк қоғамының басқарушы
директоры, басқарма мүшесi
Мусина                      - "Қаз Агро" ұлттық холдингi"
Лилия Сәкенқызы               акционерлiк қоғамының басқарушы
директоры
Paу                         - "Сарыарқа" әлеуметтiк кәсiпкерлiк
Альберт Павлович              корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлiк қоғамы басқармасының
төрағасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2007 жылғы 26 наурыздағы
N 66-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Жұмыс тобының жұмыс кестесi
P/c
N
Тыңдауды
өткізу күні
Мемлекеттiк орган, ұлттық басқарушы компания, ұлттық холдинг
1
2
3
1
2007 жылғы
26 наурыз
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгi
Қазақстан Республикасы Мәдениет және
ақпарат министрлiгi
Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгi
Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғaу министрлiгi
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгi
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
және байланыс агенттiгi
Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi
Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты
Қазақстан Республикасының Парламентi
Шаруашылық басқармасы
2
2007 жылғы
27 наурыз
Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлiгi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгi
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
министрлiгi
Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлiгi
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
басқару агенттiгi
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
қызмет iстерi агенттiгi
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Іс басқармасы
3
2007 жылғы
28 наурыз
Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникация министрлiгi
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгi
Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрлiгi
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
қорғау министрлiгi
Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстар министрлiгi
Қазақстан Республикасы Статистика
агенттiгi
Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлiгi

О создании рабочей группы по вопросам эффективного использования объектов республиканской государственной собственности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 марта 2007 года N 66-р
В целях эффективного использования объектов республиканской государственной собственности:
1. Создать рабочую группу (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Утвердить прилагаемый график работы рабочей группы.
3. Рабочей группе в срок до 10 апреля 2007 года внести в Правительство Республики Казахстан перечни:
1) республиканских государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью) с государственным участием, необходимых для выполнения общегосударственных задач;
2) республиканских государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), государственные пакеты акций (доли участия) которых рекомендуется передать в уставные капиталы национальных холдингов, национальной управляющей компании, социально-предпринимательских корпораций;
3) республиканских государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), государственные пакеты акций (доли участия) которых рекомендуется передать в конкурентную среду.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 марта 2007 года N 66-p
Состав
рабочей группы по вопросам эффективного использования
объектов республиканской государственной собственности
Мусин                      - Заместитель Премьер-Министра Республики
Аслан Еспулаевич             Казахстан - Министр экономики и
бюджетного планирования, руководитель
Супрун                     - вице-министр экономики и бюджетного
Виктор Васильевич            планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кабиев                     - директор Департамента политики
Даулет Джаксылыкович         управления государственными активами
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Ергожин                    - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович              Казахстан
Нугманов                   - вице-министр юстиции Республики
Серик Пикович                Казахстан
Матишев                    - председатель Комитета по защите
Алиакпар Болатович           конкуренции Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Утепов                     - председатель Комитета государственного
Эдуард Карлович              имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Утепбаев                   - заместитель председателя Правления
Болат Орынбекович            объединения юридических лиц
"Общенациональный союз предпринимателей
и работодателей Казахстана "Атамекен"
(по согласованию)
Дузбаева                   - директор департамента стратегии и
Мейрамкуль Алтынбековна      корпоративного управления акционерного
общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук"
Алпамысов                  - управляющий директор, член Правления
Абай Абдисаметович           акционерного общества "Фонд устойчивого
развития "Қазына"
Мусина                     - управляющий директор акционерного
Лилия Сакеновна              общества "Национальный холдинг
"КазАгро"
Paу                        - председатель Правления акционерного
Альберт Павлович             общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Сарыарка"
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 марта 2007 года N 66-p
График работы рабочей группы
N
п/п
Дата проведения
заслушивания
Государственный орган, национальная
управляющая компания, национальный
холдинг
1
2
3
1
26 марта
2007 года
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Министерство культуры и информации
Республики Казахстан
Министерство обороны Республики
Казахстан
Министерство труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи
Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан
Верховный суд Республики Казахстан
Хозяйственное управление Парламента
Республики Казахстан
2
27 марта
2007 года
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Министерство финансов Республики
Казахстан
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Министерство туризма и спорта
Республики Казахстан
Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Министерство по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Агентство Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан
Агентство Республики Казахстан по
делам государственной службы
Управление делами Президента
Республики Казахстан
3
28 марта
2007 года
Министерство транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
Министерство юстиции Республики
Казахстан
Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Агентство Республики Казахстан по
статистике
Министерство образования и науки
Республики Казахстан