Біріккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхитқа арналған Экономикалық және әлеуметтік комиссиясының 63-сессиясын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 3 сәуірдегі N 78-ө Өкімі
2007 жылғы 15-23 мамыр кезеңінде Алматы қаласында Біріккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхитқа арналған Экономикалық және әлеуметтік комиссиясының 63-сессиясын (бұдан әрі - БҰҰ АТМЭӘК-тің 63-сессиясы) дайындау мен өткізуді тиімді ұйымдастыруды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған БҰҰ АТМЭӘК-тің 63-сессиясын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық, атқарушы және өзге де
мемлекеттік органдары, Алматы қаласының әкімдігі, сондай-ақ мүдделі ұйымдар Жоспарда көзделген іс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі А.Е.Мусинге жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы»3 сәуірдегі
N 78-өкімімен бекітілген
2007 жылғы 15 - 23 мамырда Алматы қаласында
Біріккен Ұлттар Ұйымның Азия мен Тынық мұхитқа
арналған Экономикалық және Әлеуметтік комиссиясының
63-сессиясын дайындау және өткізу жөніндегі
іс-шаралар жоспары
Р/с N
Іс-шаралар
Орындау
мерзімі
Жауапты орындаушы
1
2
3
4
1.
"Анкара-Интерконтиненталь"
қонақ үйінде БҰҰ АТМЭӘК-
тің Хатшылығы, Ұйымдас-
тыру комитетінің штаб-
тары, Президенттің Күзет
қызметі және күш құрылым-
дары үшін залдар мен
үй-жайларды жалдауға
арналған шығыстарды
нақтылау және қаражат бөлу
15 наурыз
- 20 сәуір
СІМ, ҚРП ІБ (келісім
бойынша), Қаржымині,
ЭБЖМ
2.
БҰҰ АТМЭӘК сессиясына
қатысушылар үшін ақпарат-
тық бейне материалдар,
буклеттер дайындау
15 наурыз - 15 сәуір
СІМ
3.
Бұқаралық ақпарат құрал-
дары өкілдерін тіркеуді
жүргізуді қамтамасыз ету,
баспасөз орталығын
жабдықтау, мониторлар,
орнату, аудио және бейне
хабар беру, залда теле-
радио компанияларының
операторларын пулдар
бойынша орналастыру
20 наурыз - 5 мамыр
ҚРП БҚ (келісім
бойынша),
Мәдениетмині,
«"Самұрық" АҚ,
"Қазақтелеком" АҚ,
ҚБК (келісім бойынша), СІМ
4.
Қазақстан Республикасы
өкілдерінің сөздерін
дайындау және олардың БҰҰ
АТМЭӘК сессиясы комитет-
тері жұмысына төрағалар
ретінде қатысуы
бірінші комитет  мынадай
тақырып бойынша:
АТМЭӘК реформасы, басқарудың жалпы проблемалары
екінші комитет  мынадай
тақырып бойынша:
әлеуметтік мәселелер,
кедейлікті азайту,
теңізге шығатын жолы жоқ
елдер, мейлінше төмен
дамыған елдер
үшінші комитет  мынадай
тақырып бойынша:
жаһандану үдерісін реттеу
"Азия мен Тынық мұхиттың
мыңжылдық даму мақсат-
тарына қол жеткізу үшін
экономикалық деңгейді
жоғарылату тұрғысындағы
сауықтыру жүйелерін
дамыту" тақырыбы бойынша
министрлердің "дөңгелек
үстелі"
1 сәуір
- 1 мамыр
СІМ
Еңбекмині, ККМ
ИСМ
ДСМ, ЭБЖМ
5.
Қазақстан Республикасының
Үкіметіне Қазақстан
Республикасы ресми
делегациясының құрамы
жөнінде ұсыныстар енгізу
5 сәуір
СІМ
6.
БҰҰ АТМЭӘК сессиясының
ашылу салтанатында және
ресми делегациялар басшы-
ларының құрметіне қабыл-
дауда Қазақстан Респуб-
ликасы Президентінің
сөйлейтін сөзінің жобасын
дайындау
5 сәуір -
1 мамыр
ҚРП БҚ (келісім
бойынша), ПӘ ССО
(келісім бойынша), СІМ
7.
Сұхбаттарға тезистер, БҰҰ
АТМЭӘК-қа мүше елдермен
ынтымақтастық және кездесу
белгіленген делегациялар
басшыларының өмірбаяндық
деректері туралы анықта-
малық-талдау материалдарын
дайындау
10 сәуір
- 1 мамыр
ҚР ПӘ ССО (келісім
бойынша), СІМ және
Қазақстан
Республикасының
басқа да мүдделі
министрліктері мен
ведомствалары
8.
Сессияға келетін делега-
циялар құрамын келісу
(ресми делегация және
бірге жүретін тұлғалар).
Сессияға қатысушылардың
келу және кету кестесін
жасау
10 сәуір
- 10 мамыр
СІМ
9.
Азия-Тынық мұхиттық бизнес
форумын дайындау және
өткізу (қазақстандық
бизнесмендерді шақыру,
даму және ынтымақтастық
тақырыптарына сөз сөйлеу,
пікірталастарға қатысу,
бизнесмендерге арналған
жеке мәдени бағдарлама,
Қазақстандық экономиканың
жетістіктерімен танысу,
форумға қатысушылар үшін
жеке фуршет өткізу)
10 сәуір
- 10 мамыр
ИСМ, ККМ, "Самұрық"
АҚ, "Қазына" АҚ, ҚР
СӨП, "Атамекен" КЖО
10.
Абай атындағы Мемлекеттік
академиялық опера және
балет театрында салтанатты
концерт ұйымдастыру
10 сәуір
- 10 мамыр
Алматы қаласының әкімдігі, Мәдениетмині, СІМ
11.
Шетелдік делегацияларға
бекітілген Қазақстан
Республикасы мемлекеттік
органдарының қызметкер-
лерін, БҰҰ АТМЭӘК
Хатшылығы, Ұйымдастыру
комитеті мен штабтар
қызметкерлерін байланыс-
пен (рация, ұялы телефон-
дар) қамтамасыз ету
10 сәуір
- 10 мамыр
АБА, "Самұрық" АҚ,
"Қазақтелеком" АҚ
12.
Бизнес форумға қатысушы-
лар үшін кешкі қонақасын
дайындау және өткізу
10 сәуір
- 10 мамыр
Алматы қаласының
әкімдігі, "Самұрық"
АҚ, "Қазына" АҚ,
"Атамекен" КЖО, ҚР
СӨП
13.
Бұқаралық ақпарат құрал-
дарының өкілдерімен БҰҰ
АТМЭӘК сессиясының жұмысын
бұқаралық ақпарат құралда-
рында жария ету жұмысын
ұйымдастыру
10 сәуір
- 10 мамыр
ҚРП БҚ (келісім бойынша), Мәдениетмині, СІМ
14.
Арнайы ұшақтардың Қазақстан Республикасының
аумағы үстінен ұшып өтуіне
келісім беру, олардың
тұрағын, оларға қызмет
көрсетуді, жанармай құюды
қамтамасыз ету
13 сәуір
- 24 мамыр
ККМ, Қорғанысмині, ҰҚК
15.
Мейлінше нашар дамыған
елдер мен теңізге шығатын
жолы жоқ елдер бойынша
арнайы сессия өткізуді
қамтамасыз ету:
қатысушыларға көліктік
қызмет көрсету;
қазақстандық өкілдің сөз
сөйлеуі;
Арнайы сессияға қатысушы-
лар үшін қабылдау
ұйымдастыру;
АТМЭӘК-тің құрылғанына 60
жыл толуына арналған
арнайы марка шығару;
Қазақстан Республикасының
транзиттік-көліктік
әлеуеті туралы брошюралар
тарату
15 сәуір
- 5 мамыр
ККМ, СІМ, АБА "Қазпочта" АҚ
16.
Ресми делегациялардың басшылары мен мүшелеріне және қонақтарға сыйлық жиынтықтарын дайындау
15 сәуірге
дейін
ҚРП ІБ (келісім
бойынша), СІМ, ҚР ПП
(келісім бойынша)
17.
Баспа өнімдерін дайындау (бағдарламалар, шақыру-
лар, ас мәзірі және т.б.)
15 сәуір
- 5 мамыр
ҚРП ІБ (келісім
бойынша), ҚРПП
(келісім бойынша),
СІМ, Алматы
қаласының әкімдігі
18.
БҰҰ АТМЭӘК-тің
63-сессиясын өткізу
бағдарламасын дайындау
15 сәуір
ҚРПП (келісім бойынша), СІМ
19.
Сессия қонақтарына және
қатысушыларына визалық
қолдауды қамтамасыз ету
15 сәуір
- 13 мамыр
СІМ
20.
БҰҰ АТМЭӘК сессиясын
дайындау, өткізу барысын
және қорытындыларын
бұқаралық ақпарат құрал-
дарында жария етуді
қамтамасыз ету
15 сәуір -
15 маусым
Мәдениетмині
21.
Ресми делегацияларға
мемлекеттік органдарды
бекіту
20 сәуір
СІМ
22.
Делегация басшылары мен
бірге жүретін тұлғалар
үшін Қазақстан Республи-
касының басшылығы атынан
ресми қабылдау ұйымдастыру
20 сәуір -
5 мамыр
ҚРП ІБ (келісім
бойынша), Алматы
қаласының әкімдігі,
Мәдениетмині, СІМ
23.
Ресми делегациялар үшін
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі БҰҰ
АТМЭӘК-тің 63-сессиясының
төрағасы атынан ресми
қабылдау ұйымдастыру
20 сәуір
- 5 мамыр
СІМ, Алматы
қаласының әкімдігі,
Мәдениетмині
24.
Сессияны өткізу үшін
техникалық қамтамасыз ету
және үй-жайларды безендіру
20 сәуір
- 10 мамыр
СІМ, ҚРП ІБ (келісім бойынша) "Самұрық" АҚ, "Қазақтелеком" АҚ, Алматы қаласының әкімдігі
25.
Делегация басшылары мен
делегация мүшелеріне қонақ
үйлерді ("Анкара-Интеркон-
тиненталь", "Хайят-Риджен-
си" және т.б.) және Алматы
қаласының қонақ күту
резиденцияларын брондау
және оларға орналастыруды
ұйымдастыру
20 сәуір
- 10 мамыр
ҚРП ІБ (келісім бойынша), Алматы қаласының әкімдігі, СІМ
26.
Ресми делегациялардың
мүшелерін және бірге жүретін тұлғаларды
тамақтандыруды ұйымдастыру
20 сәуір
- 10 мамыр
ҚРП ІБ (келісім
бойынша), Алматы
қаласының әкімдігі, СІМ
27.
Қазақстан Республикасы
Президентінің, Премьер-
Министрінің және Сыртқы
істер министрінің екі жақты кездесулерін
ұйымдастыру (Қазақстан
Республикасы Президенті-
нің Алматы қаласындағы
резиденциясы, "Анкара-
Интерконтиненталь" қонақ
үйі)
20 сәуір
- 10 мамыр
ҚРПП (келісім
бойынша) ҚР ПМ ПҚ,
СІМ
28.
Сессияға қатысушыларға
(делегация басшыларының
жұбайлары үшін жеке жоспар
бойынша) арналған мәдени
бағдарлама және экскурсия-
лар ұйымдастыру
20 сәуір
- 23 мамыр
Алматы қаласының әкімдігі, ТСМ, СІМ
29.
Делегацияның жол жүру
бағыттары бойынша Алматы
қаласының әуежайын, тұратын және БҰҰ
АТМЭӘК-тің сессиясы
өткізілетін орындарды
сессияға қатысушы елдердің
мемлекеттік туларымен,
қазақ, орыс және ағылшын
тілдеріндегі құттықтау
транспаранттарымен және
билл-бордтармен безендіру
25 сәуір
- 10 мамыр
Алматы қаласының әкімдігі
30.
БҰҰ АТМЭӘК Хатшылығы және
сессияны өткізу жөніндегі
ұйымдастыру штабы үшін
офистік үй-жайлар дайындау
8 мамыр
СІМ
31.
Ресми делегацияларды,
бірге жүретін тұлғаларды
және сессияның қонақтарын
Алматы қаласының әуежайында күтіп алуды
және шығарып салуды
ұйымдастыру, сондай-ақ
VIP-зал қызметтерін
қамтамасыз ету (жеке
кесте бойынша)
13-24 мамыр
СІМ, ҚРП ІБ (келісім бойынша), Алматы қаласының әкімдігі
32.
Сессия делегациялары мен
қонақтарына көліктік
қызмет көрсету
13-24 мамыр
ҚРП ІБ (келісім бойынша), Алматы қаласының әкімдігі, СІМ
33.
Әуежайда, жол жүру бағыты
бойынша, тұратын және
баратын орындарда
(бағдарлама бойынша)
қорғалынатын тұлғалар мен
делегациялардың қауіп-
сіздігін қамтамасыз ету
13-24 мамыр
ҚРП КҚ (келісім бойынша), ҰҚК, ІІМ
34.
Ресми делегациялардың
мүшелеріне және бірге
жүретін тұлғаларға
медициналық қызмет көрсету
13-24 мамыр
ҚРП ІБ (келісім
бойынша), Алматы
қаласының әкімдігі
35.
Бейне-фото түсірілімдерін
қамтамасыз ету және оларды
СD-RОМ-ға орналастыру,
жалпы суретке түсіру
(делегациялар басшыларына
фото дайындау және беру)

О подготовке и проведении 63-й сессии Экономической и социальной комиссии для Азии и Тихого океана Организации Объединенных Наций
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2007 года N 78-р
В целях обеспечения эффективной организации подготовки и проведения 63-й сессии Экономической и социальной комиссии для Азии и Тихого океана Организации Объединенных Наций (далее - 63-я сессия ЭСКАТО ООН) в период с 15 по 23 мая 2007 года в городе Алматы:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 63-й сессии ЭСКАТО ООН (далее - План).
2. Центральным исполнительным и иным государственным органам Республики Казахстан, акимату города Алматы, а также заинтересованным организациям обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Мусина А.Е.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 апреля 2007 года N 78-р
План мероприятий
по подготовке и проведению 63-й сессии Экономической и
социальной комиссии для Азии и Тихого океана
Организации Объединенных Наций
15-23 мая 2007 года в городе Алматы
N
п/п
Мероприятия
Срок
исполнения
Ответственный
исполнитель
1
2
3
4
1.
Уточнение расходов и выделение
средств на аренду залов и
помещений для Секретариата
ЭСКАТО ООН, штабов Оргкомитета,
Службы охраны Президента
и силовых структур в отеле
"Анкара-Интерконтиненталь"
15 марта -
20 апреля
МИД, УДП РК
(по
согласованию),
МФ, МЭБП
2.
Подготовка информационных
видеоматериалов, буклетов для
участников сессии ЭСКАТО ООН
15 марта -
15 апреля
МИД
3.
Обеспечение проведения
аккредитации представителей
средств массовой информации,
оборудование пресс-центра,
установка мониторов, аудио и
видео трансляция, расположение
по пулам в зале операторов
теле-радиокомпаний
20 марта -
5 мая
ПС ПРК (по
согласованию),
МКИ,
АО "Самрук",
АО
"Казахтелеком",
КПК (по
согласованию),
МИД
4.
Подготовка выступлений и
участие представителей
Республики Казахстан в
качестве председателей в
работе комитетов сессии ЭСКАТО
ООН:
1 апреля -
1 мая
первый комитет  по теме:
реформа ЭСКАТО, общие проблемы
управления
МИД
второй комитет  по теме:
социальные вопросы, уменьшение
бедности, страны, не имеющие
выхода к морю, наименее
развитые страны
МТСЗН, МТК
третий комитет  по теме:
регулирование процесса
глобализации
МИТ
министерский "круглый стол"
по теме "Развитие
оздоровительных систем в
контексте повышения
экономического уровня для
достижения целей развития
тысячелетия в Азии и
Тихом океане"
МЗ, МЭБП
5.
Внесение в Правительство
Республики Казахстан
предложения по составу
официальной делегации
Республики Казахстан
5 апреля
МИД
6.
Подготовка проекта выступления
Президента Республики Казахстан
на церемонии открытия сессии
ЭСКАТО ООН и на приеме в честь
глав официальных делегаций
5 апреля -
1 мая
ПС ПРК (по
согласованию),
ЦВП АП (по
согласованию),
МИД
7.
Подготовка тезисов к беседам,
справочно-аналитических
материалов о сотрудничестве со
странами-членами ЭСКАТО ООН и
биографических данных глав
делегаций, с которыми
намечаются встречи
10 апреля -
1 мая
ЦВП АП (по
согласованию),
МИД и другие
заинтересованные
министерства и
ведомства
Республики
Казахстан
8.
Согласование состава делегаций,
прибывающих на сессию
(официальная делегация и
сопровождающие лица).
Составление графика прибытия и
отбытия участников сессии
10 апреля -
10 мая
МИД
9.
Подготовка и проведение
Азиатско-Тихоокеанского бизнес
форума (приглашение
казахстанских бизнесменов,
выступления на темы развития
и сотрудничества, участие в
дискуссиях, отдельная
культурная программа для
бизнесменов, знакомство с
достижениями казахстанской
экономики, проведение
отдельного фуршета для
участников форума)
10 апреля -
10 мая
МИТ, МТК,
АО "Самрук",
АО "Қазына",
ТПП РК,
СПР "Атамекен"
10.
Организация торжественного
концерта в Государственном
академическом театре оперы
и балета имени Абая
10 апреля -
10 мая
Акимат города
Алматы, МКИ,
МИД
11.
Обеспечение связью (рация,
мобильные телефоны) сотрудников
государственных органов
Республики Казахстан,
закрепленных за иностранными
делегациями, сотрудников
Секретариата ЭСКАТО ООН,
Оргкомитета и штабов
10 апреля -
10 мая
АИС,
АО "Самрук",
АО
"Казахтелеком"
12.
Подготовка и проведение ужина
для участников бизнес форума
10 апреля -
10 мая
Акимат города
Алматы,
АО "Самрук",
АО "Қазына",
СПР "Атамекен",
ТПП РК
13.
Организация работы с
представителями средств
массовой информации по
освещению работы сессии ЭСКАТО
ООН в средствах массовой
информации
10 апреля -
10 мая
ПС ПР (по
согласованию),
МКИ, МИД
14.
Обеспечение разрешения на
пролет над территорией
Республики Казахстан, а также
стоянки, обслуживания и
заправки специальных самолетов
13 апреля -
24 мая
МТК, МО, КНБ
15.
Обеспечение проведения
Специальной сессии по наименее
развитым странам и странам,
не имеющим выхода к морю:
транспортное обслуживание
участников;
выступление казахстанского
представителя;
организация приема для
участников Спецсессии;
выпуск специальной марки,
посвященной 60-летию со дня
образования ЭСКАТО;
распространение брошюр о
транзитно-транспортном
потенциале Республики Казахстан
15 апреля -
5 мая
МТК, МИД, АИС,
АО "Казпочта"
16.
Подготовка подарочных наборов
для глав и членов официальных
делегаций и гостей
До 15 апреля
УД ПРК (по
согласованию),
МИД, ППРК (по
согласованию)
17.
Изготовление печатной продукции
(программы, приглашения, меню
и др.)
15 апреля -
5 мая
УД ПРК (по
согласованию),
ППРК (по
согласованию),
МИД, акимат
города Алматы
18.
Подготовка программы проведения
63-й сессии ЭСКАТО ООН
15 апреля
ППРК (по
согласованию),
МИД
19.
Обеспечение визовой поддержки
участникам и гостям сессии
15 апреля -
13 мая
МИД
20.
Обеспечение освещения в
средствах массовой информации
хода подготовки, проведения
и итогов сессии ЭСКАТО ООН
15 апреля -
15 июня
МКИ
21.
Закрепление государственных
органов за официальными
делегациями
20 апреля
МИД
22.
Организация официального приема
от имени руководства Республики
Казахстан для глав делегаций и
сопровождающих лиц
20 апреля -
5 мая
УД ПРК (по
согласованию),
акимат города
Алматы, МКИ,
МИД
23.
Организация официального
приема от имени Министра
иностранных дел Республики
Казахстан - председателя 63-й
сессии ЭСКАТО ООН для
официальных делегаций
20 апреля -
5 мая
МИД, акимат
города Алматы,
МКИ
24.
Техническое обеспечение и
оформление помещений для
проведения сессии
20 апреля -
10 мая
МИД, УД ПРК (по
согласованию),
АО "Самрук",
АО
"Казахтелеком",
акимат города
Алматы
25.
Бронирование и организация
размещения глав делегаций и
членов делегаций в гостиницах
("Анкара-Интерконтиненталь",
"Хайят-Ридженси" и др.)
и гостевых резиденциях города
Алматы
20 апреля -
10 мая
УД ПРК (по
согласованию),
акимат города
Алматы, МИД
26.
Организация питания членов
официальных делегаций и
сопровождающих лиц
20 апреля -
10 мая
УД ПРК (по
согласованию),
акимат города
Алматы, МИД
27.
Организация двусторонних встреч
Президента, Премьер-Министра и
Министра иностранных
дел Республики Казахстан
(Резиденция Президента
Республики Казахстан в городе
Алматы, гостиница
"Анкара-Интерконтиненталь")
20 апреля -
10 мая
ППРК (по
согласованию),
ПС ПМ РК, МИД
28.
Организация культурной
программы и экскурсий
для участников сессии (по
отдельному плану для
супруг глав делегаций)
20 апреля -
23 мая
Акимат города
Алматы, МТС,
МИД
29.
Оформление аэропорта города
Алматы по маршрутам следования
делегаций, мест проживания и
проведения сессии ЭСКАТО ООН
государственными флагами
стран-участников сессии,
приветственными транспарантами
и билл-бордами на казахском,
русском и английском языках
25 апреля -
10 мая
Акимат города
Алматы
30.
Подготовка офисных помещений
для Секретариата ЭСКАТО ООН
и организационного штаба по
проведению сессии
8 мая
МИД
31.
Организация встреч и проводов
официальных делегаций,
сопровождающих лиц и гостей
сессии в аэропорту города
Алматы и обеспечение услуг
VIP-зала (по отдельному
графику)
13-24 мая
МИД, УД ПРК
(по
согласованию),
акимат города
Алматы
32.
Транспортное обслуживание
делегаций и гостей сессии
13-24 мая
УД ПРК (по
согласованию),
акимат города
Алматы, МИД
33.
Обеспечение безопасности
охраняемых лиц и делегаций в
аэропорту, по маршрутам
следования, в местах посещения
и проживания (по программе)
13-24 мая
СОП РК (по
согласованию),
КНБ, МВД
34.
Медицинское обслуживание
членов официальных делегаций и
сопровождающих лиц
13-24 мая
УД ПРК (по
согласованию),
акимат города
Алматы
35.
Обеспечение видео - фотосъемок
и их размещение на CD-ROM,
общее фотографирование
(изготовление и передача фото
главам делегаций)

13-23 мамыр
СІМ
36.
БҰҰ АТМЭӘК сессиясының
қорытындылары бойынша
баспасөз конференциясын
өткізу
23 мамыр
ҚРП БҚ (келісім
бойынша), СІМ,
Мәдениетмині
37.
Сессия қорытындылары
бойынша Қазақстан
Республикасының Үкіметіне
есеп беру
31 мамыр
СІМ
Ескерту:
ҚРПП            -    Қазақстан Республикасы Президентінің Протоколы
ҚРП БҚ          -    Қазақстан Республикасы Президентінің Баспасөз
қызметі
ПӘ ССО          -    Қазақстан Республикасы Президент Әкімшілігінің
Сыртқы саясат орталығы
ҚРП КҚ          -    Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет
қызметі
ҚРП ІБ          -    Қазақстан Республикасы Президентінің Іс
басқармасы
ҚР ПМ ПҚ        -    Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Протокол қызметі
ҰҚК             -    Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
комитеті
ІІМ             -    Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ДСМ             -    Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі
СІМ             -    Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ИСМ             -    Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
министрлігі
Мәдениетмині    -    Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат
министрлігі
Қорғанысмині    -    Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
ККМ             -    Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация
министрлігі
Еңбекмині       -    Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
ТСМ             -    Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
министрлігі
Қаржымині       -    Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ЭБЖМ            -    Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрлігі
АБА             -    Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
байланыс агенттігі
"Самұрық" АҚ    -    "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
жөніндегі қазақстандық холдингі" акционерлік
қоғамы
"Қазақтелеком"  -    "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы
АҚ
ҚБК             -    Қазақстандық баспасөз клубы
"Қазына" АҚ     -    "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы
ҚР СӨП          -    Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсіп                      палатасы
"Атамекен" КЖБО -    "Атамекен" Қазақстан кәсіпкерлері мен жұмыс
берушілерінің жалпыұлттық одағы
"Қазпочта" АҚ   -    "Қазпочта" акционерлік қоғамы

13-23 мая
МИД
36.
Проведение пресс-конференции
по итогам сессии ЭСКАТО ООН
23 мая
ПС ПРК (по
согласованию),
МИД, МКИ
37.
Представление в Правительство
Республики Казахстан отчета по
итогам сессии
31 мая
МИД
Примечание:
ППРК              - Протокол Президента Республики Казахстан
ПС ПРК            - Пресс-служба Президента Республики Казахстан
ЦВП АП            - Центр внешней политики Администрации Президента
Республики Казахстан
СОП РК            - Служба охраны Президента Республики
УД ПРК            - Управление делами Президента Республики
Казахстан
ПС ПМРК           - Протокольная служба Премьер-Министра Республики
Казахстан
КНБ               - Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан
МВД               - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЗ                - Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
МИД               - Министерство иностранных дел Республики
Казахстан
МИТ               - Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан
МКИ               - Министерство культуры и информации Республики
Казахстан
МО                - Министерство обороны Республики Казахстан
МТК               - Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
МТСЗН             - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
МТС               - Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан
МФ                - Министерство финансов Республики Казахстан
МЭБП              - Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
АИС               - Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи
АО "Самрук"       - акционерное общество "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами "Самрук"
АО "Казахтелеком" - акционерное общество "Казахтелеком"
КПК               - Казахстанский Пресс-клуб
АО "Қазына"       - акционерное общество "Фонд устойчивого развития
"Қазына"
ТПП РК            - Торгово-промышленная палата Республики Казахстан
СПР "Атамекен"    - Союз предпринимателей и работодателей "Атамекен"
АО "Казпочта"     - акционерное общество "Казпочта"