"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көші-қон процестерін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 15 мамырдағы N 126-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір
заңнамалық актілеріне көші-қон процестерін реттеу мәселелері бойынша
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
2007 жылғы 12 қаңтардағы  Заңын  іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі тізбеге сәйкес тиісті нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 15 мамырдағы
N 126-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
көші-қон процестерін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтік
құқықтық
актінің атауы
Актінің
нысаны
Орындалу-
ына жауап-
ты мемле-
кеттік
орган
Орындалу
мерзімі
1.
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 28
қаңтардағы N
136 қаулысына
өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ІІМ
(жинақтау),
ЭБЖМ,
Еңбекмині,
СІМ, ҰҚК
(келісім
бойынша)
2007 жылғы
мамыр
2.
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26
қарашадағы N
1185 қаулысына
өзгерістер
мен толықтыру
енгізу туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ІІМ
(жинақтау),
ЭБЖМ,
Еңбекмині,
СІМ, ҰҚК
(келісім
бойынша)
2007 жылғы
мамыр
3.
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 19
маусымдағы N
836 қаулысына
өзгерістер
мен толықтыру
енгізу туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
Еңбекмині
(жинақ-
тау), ІІМ,
БҒМ
2007 жылғы
желтоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ІІМ - Ішкі істер министрлігі
ЭБЖМ - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Еңбекмині - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
СІМ - Сыртқы істер министрлігі
БҒМ - Білім және ғылым министрлігі
ҰҚК - Ұлттық қауіпсіздік комитеті

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования миграционных процессов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2007 года N 126-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования миграционных процессов" (далее - перечень).
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты соответствующих нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 мая 2007 года N 126-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 12 января 2007 года "О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам регулирования миграционных процессов"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1.
О внесении
изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
от 28 января
2000 года N 136
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МВД (созыв),
МЭБП, МТСЗН,
МИД, КНБ (по
согласованию)
Май
2007 года
2.
О внесении
изменений и
дополнения в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
от 26 ноября
2003 года
N 1185
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МВД (созыв),
МЭБП, МТСЗН,
МИД, КНБ (по
согласованию)
Май
2007 года
3.
О внесении
изменений и
дополнения в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
от 19 июня
2001 года
N 836
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН
(созыв),
МВД, МОН
Декабрь
2007 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МВД - Министерство внутренних дел
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
МИД - Министерство иностранных дел
МОН - Министерство образования и науки
КНБ - Комитет национальной безопасности