Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 қазандағы N 308-ө-ҚБПҮ және 2005 жылғы 11 маусымдағы N 160-ө-қбпү өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 9 шілдедегі N 184-ө-қбпү Өкімі
Қызмет бабында пайдалану үшін
РҚАО-ның ескертуі: "Қызмет бабында пайдалану үшін" грифімен берілген нормативтік акт "Заң" ДБ-на енгізілмейді.

О признании утратившими силу распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 октября 2004 года N 308р-ДСП и от 11 июня 2005 года N 160-р-дсп
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июля 2007 года N 184-p-дсп
Для служебного пользования
Документы с грифом "Для служебного пользования" не подлежат введению в базу данных "Закон".