Дүниежүзілік Банкпен жұмыстарды үйлестіру және мемлекеттік қаржыны басқару бойынша бағдарламалық шолу жүргізу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 20 шілдедегі N 194-ө Өкімі
2006 жылғы 1 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі (бұдан әрі - Дүниежүзілік Банкі) арасындағы Мемлекеттік қаржыны басқару жөніндегі өзара түсіністік туралы меморандумды іске асыру мақсатында:
1. Дүниежүзілік Банкпен жұмыстарды үйлестіру және мемлекеттік қаржыны басқару бойынша бағдарламалық шолу жүргізу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы              және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, жетекші
Боранғалиева                - Қазақстан Республикасы Экономика
Мәрзия Мұханбетрахымқызы      және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Әдіснама, тиімділікті бағалау және
функционалдық талдау департаментінің
директоры, жетекшінің орынбасары
Жәмішева                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Сауле Аманжолқызы             және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Әдіснама, тиімділікті
бағалау және функционалдық талдау
департаменті әдіснама басқармасының
бастығы, хатшы
Қосшанов                    - Қазақстан Республикасы Республикалық
Төрехан Бекболұлы             бюджеттің атқарылуын бақылайтын есеп
комитетінің мүшесі (келісім бойынша)
Қуанғанов                   - Қазақстан Республикасының Білім
Фархад Шаймұратұлы            және ғылым вице-министрі
Нүсіпова                    - Қазақстан Республикасының
Әсем Бекқызы                  Денсаулық сақтау вице-министрі
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бақыт Тұрлыханұлы             вице-министрі
Ахметжанова                 - Қазақстан Республикасы Экономика
Гүлнәр Тұрдыбекқызы           және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Өңірлік саясат және
бюджетаралық қатынастар департаменті
директорының орынбасары
Ермекова                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Несіпбала Әбсағитқызы         және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Экономиканың секторларын дамыту
департаментінің директоры
Кармазина                   - Қазақстан Республикасы Экономика
Лена Мағауияқызы              және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Бюджет саясаты және жоспарлау
департаментінің директоры
Құрманғалиева               - Қазақстан Республикасы Экономика
Аида Дәденқызы                және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Әлеуметтік саланы дамыту
департаментінің директоры
Иванова                     - Қазақстан Республикасы Экономика
Наталья Николаевна            және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Қорғаныс кешенін, құқық қорғау
жүйесін және мемлекеттік органдарды
дамыту департаментінің директоры
Шварцкопф                   - Қазақстан Республикасы Экономика
Илона Альбертовна             және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Инвестициялық саясат және жоспарлау
департаментінің директоры

О создании рабочей группы для выработки предложений по координации работ со Всемирным банком и проведению программного обзора по управлению государственными финансами
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 июля 2007 года N 194-р
В целях реализации Меморандума о взаимопонимании об управлении государственными финансами между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 1 декабря 2006 года (далее - Всемирный банк):
1. Создать рабочую группу для выработки предложений по координации работ со Всемирным банком и проведению программного обзора по управлению государственными финансами в следующем составе:
Кусаинов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович           планирования Республики Казахстан,
руководитель
Бурангалиева              - директор Департамента методологии,
Марзия Муханбетрахимовна    оценки эффективности и функционального
анализа Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Жамышева                  - начальник управления методологии
Сауле Аманжоловна           Департамента методологии, оценки
эффективности и функционального
анализа Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, секретарь
Косжанов                  - член Счетного комитета по контролю за
Турехан Бекболович          исполнением республиканского бюджета
Республики Казахстан (по согласованию)
Куанганов                 - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович         Республики Казахстан
Нусупова                  - вице-министр здравоохранения
Асем Бековна                Республики Казахстан
Султанов                  - вице-министр финансов
Бахыт Турлыханович          Республики Казахстан
Ахметжанова               - заместитель директора Департамента
Гульнар Турдыбековна        региональной политики и межбюджетных
отношений Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Ермекова                  - директор Департамента развития секторов
Несипбала Абсагитовна       экономики Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Кармазина                 - директор Департамента бюджетной
Лена Магауяновна            политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Курмангалиева             - директор Департамента развития
Аида Даденова               социальной сферы Министерства экономики
и бюджетного планирования Республики
Казахстан
Иванова                   - директор Департамента развития
Наталья Николаевна          оборонного комплекса, правоохранительной
системы и государственных органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Шварцкопф                 - директор Департамента инвестиционной
Илона Альбертовна           политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы ағымдағы жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде Дүниежүзілік Банктің келісімі бойынша Дүниежүзілік Банкпен жұмыстарды үйлестіру және мемлекеттік қаржыны басқару бойынша бағдарламалық шолу жүргізу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 августа текущего года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан по согласованию со Всемирным банком предложения по координации работ со Всемирным банком и проведению программного обзора по управлению государственными финансами.
Премьер-Министр