Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 37-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 7 тамыздағы N 213-ө Өкімі
"Мәдениет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 37-ө  өкіміне  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Мәдениет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірлері 1, 2, 6, 7 және 8-жолдардың "Орындау мерзімі" деген 5-бағанындағы "2007 жылғы ақпан" деген сөздер "2007 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года N 37-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 августа 2007 года N 213-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года N 37-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О культуре" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "О культуре", утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 "Срок исполнения" строки, порядковые номера 1, 2, 6, 7 и 8, слова "февраль 2007 года" заменить словами "декабрь 2007 года".
Премьер-Министр