Астана қаласында Қазақстанның 2030 жылға дейінгі Даму стратегиясы қабылдануының 10-жылдығына арналған халықаралық конференцияны дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 10 тамыздағы N 220-ө Өкімі
Астана қаласында Қазақстанның 2030 жылға дейінгі Даму стратегиясы қабылдануының 10-жылдығына арналған халықаралық конференцияны (бұдан әрі - конференция) сапалы дайындауды қамтамасыз ету және өткізу мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Конференцияны дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі 2007 жылғы 1 қыркүйекке дейін Конференцияны дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан   Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 10 тамыздағы
N 220-ө өкімімен
бекітілген
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007.09.26.  N 272-ө  Өкімімен.
Астана қаласында Қазақстанның 2030 жылға дейінгі Даму стратегиясы қабылдануының 10-жылдығына арналған халықаралық конференцияны дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Шөкеев               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы       Министрінің орынбасары, төраға
Сұлтанов             - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы      Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрі, төрағаның орынбасары
Ахметов             - Қазақстан Республикасының Көлік және
Серік Нығметұлы       коммуникация министрі
Дерновой            - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Анатолий              министрі
Григорьевич
Досмұхамбетов       - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт
Темірхан              министрі
Мыңайдарұлы
Ертісбаев           - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ермұхамет             ақпарат министрі
Қабиденұлы
Есімов              - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Ахметжан Смағұлұлы    министрі
Мұхаметжанов        - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Бауыржан Әлімұлы
Оразбақов           - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда
Ғалым Ізбасарұлы      министрі
Тәжин               - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Марат                 министрі
Мұханбетқазыұлы
Түймебаев           - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Жансейіт              министрі
Қансейітұлы
Есекеев             - Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру
Қуанышбек             және байланыс агенттігінің төрағасы
Бақытбекұлы
Мамин               - Астана қаласының әкімі
Асқар Ұзақбайұлы
Досжан               - Қазақстан Республикасы
Ардақ Дүкенбайұлы      Президентінің Әкімшілігі
Әлеуметтік-саяси бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Мамытбеков           - Қазақстан Республикасы
Еділ Құламқадырұлы     Президентінің Әкімшілігі
Әлеуметтік-экономикалық талдау
бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
Бисембаев            - Қазақстан Республикасының
Абай Айдарханұлы       Президенті Іс басқарушысының
орынбасары (келісім бойынша)
Құсайынов            - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы       Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі
Шаяхметов            - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әділ Шаяхметұлы        қауіпсіздік комитеті төрағасының
бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Бозымбаев             - "Самұрық" мемлекеттік активтерді
Қанат Алдабергенұлы     басқару жөніндегі қазақстандық
холдингі" акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Көпбаева              - "Қазақстандық инвестицияларға
Ботагөз Теңізбекқызы     жәрдемдесу орталығы"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің президенті
(келісім бойынша)
Колышпаева          - Қазақстан Республикасы Экономика және
Нина Георгиевна       бюджеттік жоспарлау министрлігі Стратегиялық
талдау және жоспарлау департаментінің
директоры, хатшы
Аюбаев              - Қазақстан Республикасының Президенті Күзет
Мұхтар Ақатұлы        қызметінің бастығы (келісім бойынша)
Келімбетов          - "Қазына" орнықты даму қоры"
Қайрат Нематұлы        акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы, төрағаның орынбасары
(келісім бойынша)
Мыңбаев               - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы     Энергетика және минералдық
ресурстар министрі
Смайылов              - "ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік
Әлихан Асханұлы          қоғамының басқарма төрағасы (келісім
бойынша)

О подготовке и проведении международной конференции, посвященной 10-летию принятия Стратегии развития Казахстана до 2030 года, в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 августа 2007 года N 220-p
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения международной конференции, посвященной 10-летию принятия Стратегии развития Казахстана до 2030 года, в городе Астане (далее - конференция):
1. Утвердить прилагаемый состав Организационного комитета по подготовке и проведению конференции.
2. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан до 1 сентября 2007 года разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан План мероприятий по подготовке и проведению конференции.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 августа 2007 года N 220-р
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению
международной конференции, посвященной 10-летию
принятия Стратегии развития Казахстана
до 2030 года, в городе Астане
Сноска. Состав с изменением, внесенным распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 сентября 2007 года  N 272-р  .
Шукеев                     - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич             Республики Казахстан, председатель
Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан,
заместитель председателя
Досжан                     - Заведующий Социально-политическим
Ардак Дукенбаевич            отделом Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Мамытбеков                 - Заведующий Отделом социально-
Едил Куламкадырович          экономического анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Бисембаев                  - заместитель Управляющего делами
Абай Айдарханович            Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Кусаинов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович            планирования Республики Казахстан
Шаяхметов                  - первый заместитель Председателя
Адиль Шаяхметович            Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Бозумбаев                  - председателя правления акционерного
Канат Алдабергенович         общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию)
Копбаева                   - президента товарищества с ограниченной
Ботагоз Тенизбековна         ответственностью "Казахстанский центр
содействия инвестициям" (по
согласованию)
Колышпаева                - директор Департамента стратегического
Нина Георгиевна             анализа и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Ахметов                   - Министр транспорта и коммуникации
Серик Ныгметулы             Республики Казахстан
Дерновой                  - Министр здравоохранения Республики
Анатолий Григорьевич        Казахстан
Досмухамбетов             - Министр туризма и спорта Республики
Темирхан Мынайдарулы        Казахстан
Ертысбаев                 - Министр культуры и информации
Ермухамет Кабидинович       Республики Казахстан
Есимов                    - Министр сельского хозяйства
Ахметжан Смагулович         Республики Казахстан
Мухамеджанов              - Министр внутренних дел Республики
Бауржан Алимович            Казахстан
Оразбаков                 - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович           Республики Казахстан
Тажин                     - Министр иностранных дел Республики
Марат Муханбетказиевич      Казахстан
Туймебаев                 - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитулы          Республики Казахстан
Есекеев                   - Председатель Агентства Республики
Куанышбек Бахытбекович      Казахстан по информатизации и связи
Мамин                     - аким города Астаны
Аскар Узакпаевич
Аюбаев                    - начальник Службы охраны Президента
Мухтар Акатович             Республики Казахстан (по согласованию)
Келимбетов                - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович            общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына", заместитель председателя
(по согласованию)
Мынбаев                   - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич         ресурсов Республики Казахстан
Смаилов                   - председатель правления акционерного
Алихан Асханович            общества "Национальный холдинг
"КазАгро" (по согласованию)